Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub

Klub Kutak za clanove foruma

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-06-2009   #1
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default Michael Jackson - kralj popa

Quote:
američki pjevač michael jackson (50) preminuo je u četvrtak od posljedica srčanog udara. Pjevaču je pozlilo kod kuće, a navodno nije disao kada su liječnici reagovali na poziv, javio je američki portal tmz, a potvrdio cnn.
Kako prenose američki mediji, pjevača su na putu u bolnicu reanimirali. Član obitelji pjevača otkrio je prije objave smrti kako je michael u "stvarno teškom stanju" i dodao kako su njegova braća krenula prema bolnici, kao i njegovi roditelji.
Jackson je inače završavao pripreme za svoju nadolazeću povratničku turneju koja je uskoro trebala započeti u londonu. U posljednje vrijeme naglo je smršavio, a pričalo se i da je obolio od raka kože.
Povratnička turneja trebala je uključivati čak 50 koncerata. Michael je počeo prije početka turneje sa zahtjevnim kondicionim treninzima, jer je svojoj vjernoj publici, gotovo deset godina od posljednjeg nastupa, htio prirediti nezaboravan spektakl.
r.i.p.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #2
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

nije sigurno
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #3
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

R.i.p.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #4
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ne mogu vjerovati...

R.I.P.

---------- Post added at 02:11 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

AMERIČKI kralj popa Michael Jackson pretrpio je srčani udar te je hitno prevezen u bolnicu, ali liječnici su ondje mogli jedino proglasiti njegovu smrt. Potvrđeno je da je Jackson nakon srčanog udara zapao u duboku komu te su liječnici ubrzo obznanili da je preminuo.

Prema javljanju američkih medija, 50-godišnji Jackson u trenutku kad je Hitna pomoć, koju je pozvalo njegovo osoblje, stigla u njegov dom na Bel Airu, više nije davao znakove života.
Srčani udar je doživio oko podneva prema lokalnom vremenu. Hitna pomoć je pozvana u 12.26 sati. Debra Opri, bivša odvjetnica Jacksonove obitelji, za Fox News je rekla kako je Jackson u bolnici proglašen mrtvim u 15.15 sati.


U bolnički centar UCLA su ubrzo pristigli članovi Jacksonove obitelji. Pred bolnicom se okupio i velik broj Jacksonovih fanova, od kojih su neki vikali "Spasite ga, morate ga spasiti!", dok drugi jednostavno grcaju u suzama.

Michael Joseph Jackson je rođen u američkoj saveznoj državi Indiani 29. kolovoza 1958. godine. Svoju glazbenu karijeru je započeo još kao sedmogodišnji pjevač u grupi The Jackson 5. Svoj prvi solo album "Got to Be There" snimio je 1971. godine, ali je iz benda izašao tek osam godina kasnije. Jackson je s punim pravom nosio titulu "kralja popa", jer je njegov album "Thriller" iz 1982. godine najprodavaniji pop album svih vremena.

Jackson se ove godine spremao na veliku europsku turneju sa čak 50 koncerata no zbog bolesti su oni prvi s popisa ubrzo otkazani. Posljednjih godina se mnogo puta pisalo o tome kako se Jackson, zahvaljujući velikom broju plastičnih operacija kojima se podvrgnuo, doslovno raspada, a posljednjih mjeseci su se u američkim medijima čak pojavili i napisi o tome da ima rak kože.

Quincy Jones: Izgubio sam svog malog brata i dio moje duše je otišao s njime
"Potpuno sam shrvan ovom tragičnom i neočekivanom viješću. Michael nam je uzet tako iznenada i tako mlad, da jednostavno nemam riječi kojima bi opisao svoju tugu. Sudbina nas je spojila i dali smo najbolje od sebe tijekom 80-ih. I dan danas `Off The Wall`, `Thriller` i "Bad" možete čuti u svakom kutu svijeta, a razlog tome je što je imao sve - talent, karizmu, profesionalnost i privrženost. Bio je najveći zabavljač i njegov će se doprinos glazbi vječno pamtiti. Danas sam izgubio svog malog brata i dio moje duše je otišao s njime", rekao je Quincy Jones, producent Jacksonovog legendarnog albuma "Thriller".
"Kao netko tko je bio uz Michaela Jacksona u vrijeme prvih optužbi za zlostavljanje djece, moram priznati da me današnja tragična vijest nije iznenadila. Michael je bio na nevjerojatno teškom i često autodestruktivnom putu već godinama. Njegov talent je bio bio neupitan, ali on je bio u stalnom sukobu sa životnim normama. Čovjek jednostavno ne može podnijeti toliku dugogodišnju izloženost stresu", rekao je Michael Levine, bivši Jacksonov izdavač.
Eltona Johna je vijest o Jacksonovoj smrti zatekla na godišnjem "Balu bijelih kravata i tijara" te je Jacksonu posvetio svoju pjesmu "Don`t Let the Sun Go Down on Me". Liz Hurley, Hugh Grant, Lily Allen i Kelly Osbourne samo su neki od uzvanika koji su napustili bal nakon što su doznali da je Jackson preminuo.
"Michael je bio dar s neba. Najtalentiraniji čovjek kojeg sam poznavao. Bio je sjajan otac i svi se trebamo moliti za njega", rekao je za TMZ.com dr. Arnold Klein, dermatolog s Beverly Hillsa kojeg je Jackson desetljećima posjećivao zbog problema s kožom.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #5
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

R.I.P Michael...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #6
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

R.I.P.

Nera is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #7
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

R.I.P. kralju!

http://sarajevo-x.com/clanak/090626012
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"

Last edited by adiK; 26-06-2009 at 11:02.
adiK is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Michael Jackson - kralj popa

Vjerovatno je zasluzio i ranije svoju zasebnu temu, ali sada zasigurno jeste, iako forum nema puno veze sa muzikom.

Neke postove sa teme muzika, cemo da prebacimo ovdje.

http://www.youtube.com/watch?v=QkjtctcuQ9Q
http://www.youtube.com/watch?v=ZkGOiS75Lwk
Tesko je naci neku koja ne valja

RIP!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #9
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

In memoriam
Michael Jackson (1958. - 2009.)

Jedna od najvećih muzičkih zvijezda svih vremena, pop pjevač sa titulom kralja popa, Michael Jackson, preminuo je noćas u 50. godini nakon zatajenja srca koje se dogodilo u njegovom domu u Los Angelesu.


"Bio je historijska figura prema kojoj će se mjeriti muzika i muzička industrija. Michael Jackson je učinio ljude druge boje kože prihvaćenima", rekao je velečasni Al Sharpton.

Kao dijete radnika u čeličani, Michael Joseph Jackson rođen je 29. avgusta 1958. godine u Garyju, Indiana. Počeo je karijeru kao vodeći pjevač grupe "Jackson 5" koju je krajem šezdesetih osnovao sa svojom braćom. Prvi TV nastup imao je sa 11 godina. Krajem sedamdesetih profilisao se u solo pjevača, a sa pjesmama "Off the Wall", "Rock With You" i "Don't Stop 'Til You Get Enough" osvajao je same vrhove muzičkih top lista.






Neprikosnoveni album "Thriller" izdao je 1982. godine, odakle je čak sedam pjesama postalo velikim hitovima koji su carevali listama u cijelom svijetu. Nakon toga na pop sceni nije se pojavio niko veći. Nije imao ni 25 godina kad je postao slavan.

"Thrillerov" nasljednik, album "Bad" iz 1987. doživio je skoro jednak uspjeh. Ipak, kako se pop muzika s njim mijenjala, otvarala prema rapu, hip-hopu, alternativnoj muzici, Michael je shvatan kao muzičar koji je izgubio korak s trendovima.






Nakon 1991. i relativnog uspjeha singlova "Dangerous" i "Black or White" počele su kritike na račun ovog pjevača, te mediji sve više počinju govoriti o njegovom privatnom životu, a sve manje o njegovoj karijeri koja je blijedila.






CD sa najvećim hitovima "HIStory" 1995. se pojavio na tržištu, ali nije zabilježio značajan broj prodatih primjeraka. Time je Jackson počeo zapadati u finansijske probleme. Novi album "Invincible" iz 2001. prošao je još lošije.

O njemu se pisalo da je bolestan, optuživan je za pedofiliju, o njemu su šale zbijali komičari, a kralj popa sve više je predstavljan u svjetlu gubitnika. Kad je zbog dugova počeo prodavati svoje imanje, na aukciji koja je poslije otkazana najavljena prodaja njegove odjeće i modnih dodataka, bilo je jasno da Jackson nije u najsjajnijoj situaciji.






Ipak, interes za ovom legendom nikad nije prestao, a to su dokazali i najavljeni koncerti u Londonu koji su rasprodani mjesecima prije. Deset njih trebao je održati u londonskoj areni O2. Najavljivan je vrhunski performans kakav samo Jackson zna prirediti. Fanovi su bili spremni da iz svih dijelova svijeta dođu u London kako bi ga ponovo vidjeli. 75.000 ulaznica prodato je u rekordnom vremenu u martu ove godine.

Kad su koncerti i zvanično pomjereni za 2010. internetom su počele kružiti priče da je Michael psihički nespreman za ovakav događaj, te da boluje od raka kože. Međutim, pripreme su tekle dalje, a u aprilu je u Los Angelesu otvorena audicija za plesače.






U medicinskom centru UCLA potvrdili su noćas da je preminuo. Iza sebe je ostavio troje djece, Princea Michaela I, Paris i Princea Michaela II, ali i nebrojene hitove po kojima će biti pamćen kao fenomen jer je bio više od kralja popa. Bio je veličina kakvu nikakvi skandali ne mogu zasjeniti.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #10
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

R.i.p.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #11
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

R.i.p
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #12
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

R.i.p
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #13
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Rip, mj.

---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 12:58 ----------

Madonna
'Ne mogu prestati plakati. Uvijek sam se divila Michaelu. Svijet je izgubio velikog čovjeka, ali će njegova glazba živjeti vječno. Moje misli su s njegovo troje djece.'

Britney Spears
'Bila sam tako uzbuđena zbog njegovih koncerata u Londonu. Bio mi je inspiracija cijeloga života, shrvana sam Michaelovom smrću.'

Justin Timberlake
'Ne mogu pronaći riječi kojima bih opisao svoju tugu. Izgubili smo genijalca, istinskog promicatelja kvalitetne glazbe. Bio je inspiracija generacijama glazbenika i uvijek ću se sjećati trenutka kada smo podijelili pozornicu. Od njega sam toliko puno naučio.'

Mariah Carey
'Nijedan umjetnik nikada neće moći zauzeti Michaelovo mjesto. Njegova će zvijezda sijati zauvijek.'

Ashton Kutcher i Demi Moore
'Michaele, počivaj u miru. Šaljemo svoju ljubav tvojoj obitelji, prijateljima i posebno tvojoj djeci.'

Cher
'Imam milijun različitih osjećaja, za koje nisam ni znala da postoje. To je Božje dijete rođeno s navjerojatnim darom da spaja srca ljudi.'

Celine Dion
'Šokirana sam, ovo je velika tragedija. Michael Jackson bio mi je jedini glazbeni idol.'

Arnold Schwarzenegger
'Svijet je izgubio najutjecajniju ikonu glazbene industrije.'

Lisa Marie Presley
'Preplavila me tuga. Moje srce sada je s njegovom djecom.'

P Diddy
'Michael Jackson naučio me da doslovno vidim ritam. Zbog njega sam vjerovao u magičnost glazbe. Nedostajat će mi.'

Katie Price
'Ovo je toliko šokantno... Michaele, neka mir bude s tobom, ostat ćeš kralj popa zauvijek.'

Brooke Shields
'Shrvana sam tugom. Michael je bio moj istinski prijatelj.'

Elizabeth Taylor
'Previše sam shrvana da bih mogla nešto reći.'

Usher
Ne bih danas bio umjetnik, glazbenik, izvođač i filantrop da nije bilo ogromnog Michaelovog utjecaja na moj život. Rušio je barijere, stvarao novu kulturu, mijenjao medije. Svojom glazbom omogućio je da ljudi poput Oprah Winfrey i Baracka Obame postanu društveni i politički lideri. Michael Jackson nikad neće biti zaboravljen.'
Culé is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #14
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Jacko je završavao pripreme za nadolazeću povratničku turneju koja je uskoro trebala započeti u Londonu. Unaprijed je rasprodao 50 koncerata. U posljednje vrijeme naglo je smršavio, a nagađa se kako mu je sve to bilo previše. Zadnji koncert imao je prije 12 godina. Pričalo se i da je obolio od raka kože.kažem vam da sam ga upozoravao. Gdje ima dima ima i vatre - rekao je glasnogovornik i dugogodišnji prijatelj Jacksona, Brian Oxman. Dodao je da je Michael uzimao lijekove zbog nekih starih ozljeda poput slomljene noge i problema s kralježnicom.




Bolovi su mu navodno smetali u probama za koncerte pa je tražio od liječnika nešto što će ih ublažiti. Navodno je od 45 zakazanih proba za turneju, bio na samo dvije.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

R.i.p. Legendo
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic