Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-02-2009   #91
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Ma nikako ne smiju dati Acquafresce...pa momak je buduča zvezda i osvajač zlatne lopte....
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #92
BamBi
Reserve
 
BamBi's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Na tavanu , među šunkama
Age: 33
Posts: 538
Send a message via MSN to BamBi
Default

Quote:
Originally Posted by Mocart93 View Post

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić je u razgovoru za talijanski Calciomercato komentirao napise u talijanskim novinama po kojima je za njega zainteresiran Inter, dok ga u Juventusu vide kao potencijalnog nasljednika Pavela Nedveda. 21-godišnji nogometaš ove sezone proživljava teške trenutke u Schalkeu, gdje prilike za igru dobiva na kapaljku, ali novu priliku za dokazivanje imat će večeras u kockastom dresu u prijateljskoj utakmici protiv Rumunjske.

"Bez šale, Pavel Nedved je fantastičan igrač. Mislim da se još uvijek ne mogu upoređivati sa njim, on više od deset godina igra na vrhunskoj razini, a ja sam tek na početku karijere. Ono što mogu reći jeste da svaki dan dajem sve od sebe da napredujem, imam povjerenja u svoje kvalitete i mislim da bih bio sposoban doći na njegovo mjesto. Čast mi je znati da su tako veliki klubovi zainteresirani za mene, a to je i potvrda da dobro radim. Ali, prerano je govoriti o određenim stvarima. Još uvijek imam dvije godine ugovora sa Schalkeom i zadovoljan sam svojom njemačkom epizodom. Jasno, ponude tako velikih klubova se ne odbijaju. I Inter i Juventus su veliki klubovi sjajne povijesti i sa velikim brojem osvojenih trofeja, bilo bi gotovo nemoguće izabrati. U Juventusu bih igrao pored Del Piera, Trezegueta, Nedveda, ali ne mogu poreći da me fascinira ideja da bi mi u Interu trener bio Jose Mourinho, kojeg smatram jednim od najboljih trenera na svijetu, da ne spominjem koliko bih mogao napredovati igrajući pored Zlatana Ibrahimovića, jednog od najboljih napadača na svijetu. Ipak, u Njemačkoj mi je dobro. U Schalkeu imam sve što nogometaš može poželjeti. Ne odbacujem mogućnost odlaska u Italiju na ljeto, ali prerano je govoriti o tome, tek treba vidjeti jesu li talijanski klubovi doista zainteresirani za mene i jesu li nam ciljevi jednaki." rekao je Rakitić.

"Serie A je puno drugačija od Bundeslige, to je jasno. U Italiji se puno više pažnje posvećuje taktici i igra se puno defanzivniji nogomet. S druge strane, u Njemačkoj sam naučio kako se braniti agresivno, nikada nisam povukao nogu iz duela i uvijek dajem sve od sebe do kraja utakmice." odgovorio je Rakitić na pitanje da li bi mu se bilo teško prilagoditi na talijanski nogomet.

Prijateljska utakmic protiv Rumunjske je prilika da ponovno pokažete svoje vrijednosti...

"Da budem iskren, kada obučem hrvatski dres o tome uopće ne razmišljam. Mislim samo o tome kako svoju državu predstaviti na što bolji način. Želimo pobjedu u toj utakmici kako bismo bili spremni za nastavak kvalifikacija za svjetsko prvenstvo. Vjerujem da ćemo se uspjeti plasirati na to natjecanje, iako sigurno neće biti lako preuzeti prvo mjesto od Engleske. Ali još je puno utakmica do kraja i imamo samopouzdanja. Učinit ćemo sve što možemo da se kvalificiramo." dodao je Rakiti

kasniš i to puno, to je stara vijest, ja objavio prije
__________________
BamBi is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #93
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

evo nove priče o agueru...izgleda su naši pravo zapeli za njega....ali dobro i meni se sviđa...

http://www.goal.com/en/news/1707/int...aguero-pursuit
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #94
BamBi
Reserve
 
BamBi's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Na tavanu , među šunkama
Age: 33
Posts: 538
Send a message via MSN to BamBi
Default

rakitić upravo zabio gol iz slobodnjaka. Ako bi došao u inter onda bi sigurno imali izvođaća prekida.
__________________
BamBi is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #95
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Samo neka oni nastave da pecaju Aguera. Kad ga upecaju onda neka krenu na Hamšika ili Diega. Inlera moremo lagano dobiti 15M€ i je tu.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #96
BamBi
Reserve
 
BamBi's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Na tavanu , među šunkama
Age: 33
Posts: 538
Send a message via MSN to BamBi
Default

ma diego je u juveu , to je gotovo!
__________________
BamBi is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #97
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Ma nikako ne smiju dati Acquafresce...pa momak je buduča zvezda i osvajač zlatne lopte....
ma kakva zlatna lopta čovječe??
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #98
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ma mislio sam na onu nagradu za najboljeg strijelca evrope...zlatna kopačka ili šta je...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #99
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ma mislio sam na onu nagradu za najboljeg strijelca evrope...zlatna kopačka ili šta je...
a to si ti napisao Gruha učinilo mi se da je ivan
da da svakako to bi mogao zašto ne, ali ne znam kada će on dobiti standardno mjesto u našoj 11estorci
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #100
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Mocart93 View Post
izvinte za ove prenete reklame
cini mi se da sam te vec jednom zamolio da sam editujes, valjda to mozes bez mene
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009   #101
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Mislim da nisi ali nece se ponoviti
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009   #102
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Evo ga... acquafresca je rekao, da su on i balotelli interova budučnost...baš bih voleo, da se to desi... jedino me brine ovaj problem zvani balotelli...ako on ne uspije, voleo bi u napadu gledati aguera i acquafrescu. MMM

http://www.goal.com/en/news/1693/und...uture-of-inter
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009   #103
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

to bi bilo sjajno samo ce se nacekat da dobiju pravu priliku tj. da budu prvotimci jer i ibra i adri su u najboljim godina i mogu sigurno ovim tempom igrat barem jos 4-5 sezona
Huska is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009   #104
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by BamBi View Post
rakitić upravo zabio gol iz slobodnjaka. Ako bi došao u inter onda bi sigurno imali izvođaća prekida.

stavrno mislis da bi mu ibra dao ijednu loptu???
hulle is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009   #105
Adriano-Hulk
Banned
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo - Dobrinja1
Posts: 208
Send a message via ICQ to Adriano-Hulk
Default

Ma nama ovaj ne treba. Eto ga juBentusu pa neka tamo igra.
Adriano-Hulk is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic