Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Rezultati glasanja: Vaša prognoza
Pobjeda 7 100.00%
Neriješeno 0 0%
Poraz 0 0%
Broj glasača: 7. You may not vote on this poll

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-10-2013   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto i jedan od trenutnog trojca nazad ima prednost nad Samuelom?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #32
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ranikoja kod akcije u kojoj je sviran penal kao magare u magli decko totalno izgubljen u vremenu treba mu kompas i on ce da igra za reprezentaciju,paprika glupa

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Povlacim sve sto sam rekao lose za Samuela,od ove trojice gore ne moze i kukala nam majka ako se mi oslanjamo samo na Kampanjara

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Polako ali sigurno hvatamo ritam iz drgog dela prosle sezone

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Pa dokle cemo vise gledati ovako jadan Inter i nemocan,povrede polako dolaze a samopouzdanje pada,kao da nema kraja sivilu u koje smo usli posle triplete
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #33
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ovog Cambiassa bi ovirajo... Pa taj nije sposoban nijedan pas ili centarsut iz prekida točno dati.

A i Ranocchia me sve više pocinje nervirati sa svojim kiksevima.

A ne razumem sto novu izbaci pored toliko stopera kao sto neko pre gore reče.

Bar Guarin dare gol.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #34
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Hahahahahaha,pobedite konji
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #35
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Bravo Guaro kralju, nek si pokazao svim kritičarima kakva si zvijer. Eh sad Mazzari jebo te otac nemoj bit pička i ubaci Belfodila umjesto Taidera i da probamo ovo dobit. Gol (i to ovakav) u sudijskom vremenu je ogroman boost i to treba iskoristit. Bod nam ništa ne znači i ovo moramo pokušati dobiti. Stvarno ako ako Mazzari to ne uradi izgubit će moje poštovanje jer s ovom postavom možemo samo pobijediti uz neku ludu sreću a mi nikad nismo bili miljenici Fortune.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #36
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ni meni nije jasno zasto Kovu izbaci
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #37
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ne mogu shvatiti Mazzarija, nakon crvenog izvede Kovu, jedinog igraca koji moze iznijeti kontru, osvojiti dosta prostora, a ostavi Taidera..nevjerovatno.

Guaro dao dobar gol, treba pritisnuti zadnju liniju Torina, lose izgledaju!

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Nisam nikad ni sumnjao u Belfodila, straaasan je!!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #38
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

3-3

S obrzirom kako je pocelo - dobro je i zavrsilo. Steta zbog gola u 90. al jbg i mi smo njima dali u sudijskom

Ipak igrali smo skoro citavu utakmicu s igracem manje, Torino je imao loptu, stvarao sanse ali eto uspjeli smo da ne izgubimo.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Verma, ostavio je Taidera, koji je asistirao kod pogotka Palacia. Belfodil je pokazao kakav je igračina, ne samo napadač. Šteta, Wallace napravi glup faul a onda slaba procjena Carriza koji je očekivao da će lopta preko gola.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Jako jeftino gubimo bodove

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Mi nemamo apsolutno nikakve sanse da udjemo medju prve tri ekipe
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #41
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Pun sam bjesa nad ovom ekipom i malo na Mazzarriju.

Kova prvo.... toliko stopera on daje vezistu glavnog fantazistu van??? gde je tu logika???

Drugo jebala ga ta njegova 3-5-1-1 formacija.... sav fudbalski svet igra normalno za 4 braniča pozada a on sa petoricom i glumi neku jaku odbranu a pojeli smo danas tri gola od prosečnog Torina. Fino se je videlo da smo mnogo bolje igrali kad je ušao Belfodil kao drugi napadač i odmah smo jih pritisnuli i odbrana se jim je gubila. Čim je izvadio Palacia kasirali smo gol. Jednostavno je dosta lakše pritiskati protivničku odbranu sa dvojcom napadača i vršiti pritisak na zadnju liniju nego sa jednim i ne pravim špicem kao što uvek igramo.

A ekipa me generalno sva nervirala. Uopšte ne idu u duele 100% nego onako olako to sam mnogo puta opazio... u odbrani kao u napadu. Onog Cambiassa bi ja objesio da visi na sred San Sira... pa taj čovek pojma nema u vezi osim rušiti protivnika za bezzveze i svadjati se sa sudijom. U odbranbenim fazama je dobar i trenutno prosečan igrač... a u napadanju krš da nemože biti veči, ni iz prekida nezna jedan jeben centaršut dati, niti u igri pass igru odigrati, niti nema ni malo smisla za kreativnost. Ja mislim da bi Kuzmanović ili Mudy mnogo bolje odradila posao od njega danas i u nastavku sezone. Jebem ti ja takvog kapitena... bolje da ga nemamo. Kapiten je taj koji bodri tim, vuče napred, je medju najboljima na terenu a Cambiasso ništa od toga a ma baš ništa nije. Samo se kurči pred sudijama a ni oni ga ne bendaju ni 5%.

Tim nam je još uvek slab i nemamo dovoljno dobre igrače na ključnim mestima da bi bili kao tim sposobni vrhunskih predstava. Vidiš da nismo ni ustanju da zadržimo vodstvo protiv jednog marginalnog Torina. Nečemo daleko ni za Mačkom dogurati ako ne dovedu par dobrih pojačanja u januaru.

Belfodil je dokazao da se može računati na njega samo Mačak jede govna sa samo jedim špicem u napadu. A Wallaca mi nije bilo potrebno davati unutra bolje da je dao Mudyngajia ili Kuza.

A crveni karton od Handanovića neču ni da komentarišem.... opet sudija sa svojim brilijantnim odlukama.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 20-10-2013 at 23:00.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #42
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se Kambijasa tice ja sam svoje misljenje o njemu izneo u vise navrata i ono nikako nije dobro,Walasa nije imao potrebe ubacivati nigde veze Karizo se kompenzovao za odbranjeni penal u 89.min

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Kada se u globalu sagleda,realno mi i nemamo tim za top 3 u Seriji A

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Dokle god se ne bude ulozila zbacajna suma u pojacanja rezultata nece biti pa sve i da su nam treneri Murinjo i Ferguson zajedno

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Jako mlako delujemo,bljesnemo na momente i onda nas neko vreme nema nigde a tako se nemoze igrati

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Sto se odluke sudije kod crvenog kartona tice,moje misljenje je da je mogao zuti da pokaze Handi ali to je njegovo uverenje,ali ruku na srce penal je bio cist kao suza
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #43
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Trebamo:
najmanje jednog novog DM-ja
CM-ja koji zna biti dobar partner Kovi ili Guarinu tipa Verrattijev stil igre
dva dobra beka... levi i desni (oba moramo dovesti!)

Ako to ne dovedu novo nemamo šta pričati niti se nadati nekom uspehu u Serie A ove godine i tačka. Jedino ako nas neka luda sreča bude pratila ali mi te sreče več 2-3 godine nemamo.

Cambiasso je nikakav na svojoj poziciji, Taider nije dovoljna klasa niti nije dovoljno još dobar igrač za velike stvari, Nagatomo i Jonathan su rupe od igrača. I na tim pozicijama nas najviše probijaju protivniki i tu smo najtanji.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #44
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Jako mali fond igraca imamo i tanki smo ako su dvoje ili troje iz prvih 11 povredjeni

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

Sto se ove sezone tice mislim da je kasno za ulaganja a u januaru neverujem da cemo dovesti vise od jednog igraca,Torino je stvarno smesna ekipa sa 2-3 malo ozbiljnija igraca i to je sve
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #45
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nakon što na poluvremenu nismo izvršili izmjenu ja već ljut, a nakon što smo primili 2. gol ja jebem sve i odbrani i Mazzariju, gasim stream i idem gledat Star Gate, nakon određenog vremena pauziram seriju da vidim koliko gubimo i na moje iznenađenje 80' min. a mi vodimo 2-3. Ja ponovo sav nahajpan nastavljam gledat (grizući nokte od nervoze). I taman se ponadam da ćemo osvojiti 3 bod u ovako teškoj utakmici u kojoj je sve išlo protiv nas kad ono hladan tuš. Jebemti sve, i sreću i sudiju, i Carriza, i Handu, i Mazzarija, i Wallacea, i još jednom sreću, i Torino, i Talijanski šugavi fudbal... Pa zar je moguće da smo ovoliko nesretni. Protiv Cagliarija izgubismo zaslužena 2 boda zbog nesreće, nakon toga nam Roma iz 3 šuta da 3 gola (prvi sreća, drugi nepostojeći penal, treći u sudijskom vremenu) a mi gađamo stative, i sad izgubismo 2 boda i od jebenog Torina. Ne znam do kad će ovo više, jednu utakmicu nemamo sreće, drugu utakmicu nas sudije jebu, treću utakmicu nas sudije jebu a nemamo ni sreće i tako u krug.
A Mazzarija sam ostavio za kraj, jebem li mu sve pičkasto. Sad mi je jasno zašto nije ništa osvojio sa onako jakim Napolijem. Kako će osvojit kad je pička isto kao i Ranieri. Ziheraš, a takvi nikad ništa ne osvajaju. Mora se nekad i riskirat da bi se profitiralo, ma Mourinhu je svejedno jel igra sa 11, 10 ili 9 igrača on će protiv malih timova tipa Torino igrati na pobjedu. Jebala ga formacija sa 3 pozadi i sa 1 napadačem (a i on nije klasični nego ga više ima kod aut linije nego u 16-ercu). A najviše od svega me živcira ona nepravda koju čini Kovačiću. Mazzari će ovdje biti 1,2 ili 3 sezone a Kovačić je naša budućnost za narednih 10 i više godina i neću da ga uništi tako što će ga držati na klupi. Tako je on i Insignea u Napoliju uništavao prošle sezone a ove sezone Insigne zaigra i za Italiju. Razočaran sam skroz u sve, nije mi krivo kada damo sve od sebe i izgubimo ali mi je krivo što ne učimo na greškama i što je Mazzari toliko tvrdoglav kao i onaj levat Gasperini. Jebo trenera koji zna samo igrat jednu formaciju, jedino Barca ima igrače da može igrati jednu te istu formaciju protiv svih a mi se moramo prilagođavati svima a protiv malih moramo igrati ofanzivnije sa 2 napadača. Zar je moguće da mi navijači jedini primjećujemo koliko bolje igramo kada su 2 napadača u igri ili se to nama u glavama pričinjava.
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic