Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-11-2013   #16
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Tko ni danas nije vidio kakav je Cambiasso još uvijek igrač taj mislim neće nikad.Još jedna vrhunska utakmica s njegove strane.I opet uz Palacia i Alvareza najbolji na terenu.Usudio bi se čak i reći da je najvažniji igrač ovog sastava pogotovo kada nema Campagnara i Zanettija na terenu i kada se nema zamjene za njega jer ovo što on radi ja ne vidim tko od ovih igrača na klupi može barem pristojno odradit.Kuzmanović je imao par prilika i to je dosta loše bilo,možda bi Mudingayi mogao na 30-ak minuta,ali sumnjam.

Samuel mi je strašno drag,ali mislim da on nažalost ne može više na ovom nivou.Kao što se to vidjelo za Chivua prošle sezone tako se to za njega vidi ove.Sreća pa one 2 katastrofalne greške nije nitko iskoristio.Stopere definitivno ne treba više dirati i mislim da je Mazzari to vidio.Samuelu bi da sam na njegovom mjestu dao priliku u kupu pa da vidimo jel ima jos sta za ponudit ili bi to bilo to.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!



Last edited by SiamoNoi; 03-11-2013 at 18:43.
SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2013   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/iIb_Ycg-gtc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2013   #18
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja neznam šta je bilo to danas sa našom ekipom ali danas su bili jako dobri pa čak i Cambiasso

Dobro je Mazzarri napravio što je Guarina pomako za Palaciom a Alvareza malo nazad. Tako je Guarin više do izraza došao sa svojim prodiranjem do gola i šutevima.... itd. A Alvarez je dobro razigravao u vezi protivnika. Ranocchia ga zabi a Samuel opet dobio povredu... telo nemože više da izdrži napore.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2013   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

"Moram nastaviti ovako da igram, ne smem dozvoliti da posustanem. Kada rezultati nisu dobri onda gobite samopouzdanje. Moram biti 100% fokusiran svaki meč" - kazao je Ricky

Palacio?

"To je izuzetan napadač. Pored toga što postize golove, on učestvuje i u kreiranju napada. Rekao mi je da sam mu dužan asistenciju nakon današnjeg meča." - zaključio je Alvarez
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2013   #20
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Cambiasso igra kapitenski i to je i sam Macak izjavio !! Kako on to rece '' Ponovo je onaj koji je bio u Mourinhovom Interu '' !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2013   #21
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

922

Esteban Matias Cambiasso*Top of the Match

His excellent reading of the play and strong tackling helped Inter to dominate the midfield. His corner provided the assist for Ranocchia's strike.
Ako ovako bude igrao do kraja sezone ja cu posteno ovde pred svima reci da sam pogresio,nije mi to problem:-)
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2013   #22
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Recimo da mi je bilo dosadno:


Cambiasso,33 godine
177cm,78kg

Nainggolan,25 godina
176,65kg

Obojica su u svaku utakmicu (11) ove sezone kretala kao starteri u svome timu.Cambiasso je na učinku od 3 gola i 1 asistencije dok Nainggolan ima 2 gola od čega je jedan onaj protiv Intera.Obojica imaju po dva žuta kartona.
Cambiasso je svih 11 utakmica započeo kao MC/DMC (holder midf.) dok je Nainggolan u 7 utakmica krenuo kao jedan od 2 DMC-a,a 4 puta je igrao polulijevo u liniji sa 3 MC-a.
Radja ima punu minutažu (tj.svaku utakmicu je odradio po 90.minuta) dok je Cambiasso protiv Verone igrao 63.minute,a ostalo po 90.

Cambiasso ima 3.4 "tackla",1.9 "interceptionsa" i 2.1 "clearancesa" po utakmici dok je Nainggolan na brojkama 4,1.3 i 1.5.Sa 4 "tackla" bi u Interu bio vodeći u toj kategoriji ispred Juana sa 3.7 dok je najbolji vezni baš Cambiasso sa 3.4.
Prvi radi 0.7 prekršaja po utakmici,a drugi 1.2.Prvi je predriblan 1.2 puta po utakmici,a drugi 1.3.Slične brojke su im i kod blokiranih šuteva-0.3 Cambiasso i 0.2 Nainggolan.

Cambiasso uzima 1.4 udaraca po utakmici dok je Nainggolan na 2.9 i time bi u Interu bio odmah iza Guarina (3.5).
Esteban daje 1.6 "key passeva" po utakmici dok je Radja na 1.2,ali zato imas vise driblinga sa 1.1 uspješnim po utakmici napram 0.2 Argentinca.Time je i fauliraniji igrač od Cambiassa i na njemu se prekršaj sudi prosječno 1.4 puta na utakmici dok je Cambiasso na 0.9.

Što se tiče izgubljenih lopti tu je Cambiasso bolji sa samo 0.3 po utakmici dok Nainggolan gubi 1 loptu po utakmici.U osvojenim loptama pak prednjači Nainggolan sa 1.4 dok je Esteban na 0.5.

49.6 je prosječan broj Cambiassovih dodavanja po utakmici čime je odmah iza Campagnara i vidimo da od njega polazi najveći broj akcija što je logično s obzirom na njegovu rolu (holder).Nainggolan je tu još bolji i dijeli 52.5 pasa po utakmici svojim suigračima u Cagliariju.
Što se uspješnosti dodavanja tiče Nainggolan je na jako dobrih 85.4% dok je Cambiasso slabiji sa 80.8 %.
Cambiasso je bolji u ubačajevima sa 1.2 po utakmici dok je Nainggolan na 0.3.Bolji je i kada su duge lopte u pitanju sa 6.2 po utakmici naspram 6 Radjinih.



Kao što vidimo Cambiasso ima nešto bolje brojke što se defanzive tiče,obojica su važni vezni igrači svojega tima od kojih polazi većina akcija.Nainggolan ima nešto precizniji pass,bolji je dribler i krade više lopti dok Cambiasso gubi manje lopti,ima bolji ubačaj i ubojitiji pass.
Na whoscoredu su s obzirom na statistiku prikupljenu prethodnik sezona došli do podatka kako su Argentinčeve najjače strane "key passes,taking set-pieces,tackling,concetration" dok je Belgijac najjači po pitanju "tacklinga,blocking the ball,holding onto the ball,defensive contribution".
Kod Cambiassa je sve regularno što nam je pokazala gornja statistika (1.6 key passeva po utakmici itd.) ili pak samo gledanje utakmica (set-pieces-vidjeli smo da dobro izvodi kornere i recimo zadnje 3 utakmici čini mi se su 3 gola pala nakon njegovih kornera).Što se Radje tiče jedino ovaj "blocking the ball" ne vidim za sada.

Dosta slični igrači ako se mene pita i mislim da bi Belgijac definitivno bio prava zamjena ili čak partner Cambiassu u veznom redu.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2013   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

We can all breath a sign of relief. According to the Gazzetta dello Sport, all three players that left the game on Sunday prematurely in Andrea Ranocchia, Jonathan and Walter Samuel did not suffer serious injury.

Inter are currently unbeaten away from home. To go back to the last away loss, we have to look back of last season on May 5 where the Nerazzuri lost 1-3 at Napoli.

November 3 is the day that has been very good to Inter. The Gazzetta dello Sport brings up the fact that on November 3 of 2012, the Nerazzurri beat Juventus at the Juventus stadium 3-1 last season.

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic