Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2009   #781
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ja mislim da ce biti znacajnih promjena. Zaradice se nekih 40-50 miliona od prodaje, tako da ce se fino kupovati. Po meni..

od koga 40-50mil
hulle is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #782
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
od koga 40-50mil
Od Quaresme i Mancinia ce biti jedno 30-35 miliona. Dovedeni su za 40.
Viera za nekih 5. Rivas i Obinna zajedno mogu donijeti 8-10 miliona.
A onda tu jos idu plate: Crespo (4.5 godisnje), Cruz (oko 2), Figo (oko 1.5), Viera (5),...
Bice tu para
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #783
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
od koga 40-50mil
quaresma i mancini, iako s obzirom na koliko su igrali ove sezone će im cijena/tj. već je pala, pogotovo manciniju on je doveden za nekih 15 znači ako netko bude dao 10 bit će super, a quaresma jedino da se malo pokaže u chelskiju jer inače ... :ivan:
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #784
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Od Quaresme i Mancinia ce biti jedno 30-35 miliona. Dovedeni su za 40.
Viera za nekih 5. Rivas i Obinna zajedno mogu donijeti 8-10 miliona.
A onda tu jos idu plate: Crespo (4.5 godisnje), Cruz (oko 2), Figo (oko 1.5), Viera (5),...
Bice tu para

kao prvo quaresmu nemozes prodati ni za 10
a nece niko ni za mansinija dati puno love jer nije igrao skoro citavu sezonu

viera jedino od plate ali NJEGA NECE NIKO

obinna ce na posudbu a rivas se bas i nemoze prodati
hulle is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #785
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
kao prvo quaresmu nemozes prodati ni za 10
a nece niko ni za mansinija dati puno love jer nije igrao skoro citavu sezonu

viera jedino od plate ali NJEGA NECE NIKO

obinna ce na posudbu a rivas se bas i nemoze prodati
Ja i ti u opklad da ce se Q prodati za 15-20 milki? Mancini sigurno se moze prodati za 10.
Vieru je trazilo 4-5 timova iz Engleske i svi su nudili oko 5 milki. Obinna ce se prodati ako Bog da (procjenjuju ga na 6-8 miliona). A Rivasa su trazile 2-3 ekipe, mislim da nije neki problem njega prodati za 2-3 miliona...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #786
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ja i ti u opklad da ce se Q prodati za 15-20 milki? Mancini sigurno se moze prodati za 10.
Vieru je trazilo 4-5 timova iz Engleske i svi su nudili oko 5 milki. Obinna ce se prodati ako Bog da (procjenjuju ga na 6-8 miliona). A Rivasa su trazile 2-3 ekipe, mislim da nije neki problem njega prodati za 2-3 miliona...
Složio bih se.Ne može Quaresmi toliko opasti cijena (10 mil) nema šanse,još pogotovo ako bude odigrao dobro drugu polusezonu.Realna cijena je između 15-20M €.Za Mancinija ako uzmemo 10,biće super,ostalo je sve poznato.

Danas je izašla zanimljiva vijest o Interovim transfer planovima za ljeto,odnosno za slijedeću sezonu.Navodno,zainteresovani smo za Thiaga Mottu,Palomba(ili D'Agostina),Diega,Kjaera i Drogbu(ili Milito),a otišli bi Burdisso(tooo),Rivas,Maxwell,Vieira,Jimenez,Figo(p enzija),Crespo,Cruz,Obinna,
Quaresma.

Što se tiče defanzivnog reda,moram pohvaliti prodaje i dovođenje Kjaera jer je tip 89-godište i jako dobro igra u Serie A.Cordoba i Matrix će ostati,ali moraju prihvatiti pričuvne uloge u timu.Sa transferom Maxwella se jedino ne slažem,ali klub je navodno primoran da ga proda jer traži veliku platu u novom ugovoru a sad je presudno vrijeme da se proda prije nego mu ugovor istekne i ode besplatno.

Vezni red,odlična zamisao.Riješiti se antikviteta Figa i Veire,a Jimenez iako nije mogao ništa pokazati.Motta,iskreno,nisam siguran oko njega,kreativan je veznjak,ali ne znam zašto njega.Imali smo priliku da ga besplatno uzmemo,a sad da pare dajemo za njega? Diego,super,kao i Palombo.To će dati novu dimenziju našem veznom redu i neće više biti "razbijačka" veza kao prije.

Napad je dio gdje se ne slažem nikako.Shvatam,Drogba je kvalitetan igrač,ali odreći se budućnosti Acquafresce zbog Didiera ne mogu shvatiti nikako...
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #787
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

e moji ljudi..cassano ako dode u klub..on mora biti zvijezda.u sredistu pozornosti ..takav je igrac..a to nam ne treba..treba paziti kada dovodis igraca u klub koji ce ti biti oslonac igre.....radije bih platio duplo aguera nego doveo cassana
all3n is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #788
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

a zasto mislite da ce se prodati Quaresma i Mancini odakle vam to ??? kao ni Maxwell???
po toj logici ode i Muntari??

a zasto Thiago Motta za ime boga???? lik kojem je karijera bila u pitanju zbog teske ozljede ???

Crespu istice ugovor = 0 i Figo = pensione
a Cruz,Burdisso,Rivas,Viera,Suazo = nas nece bog zna sta obogatiti
to ce biti mozda 15-18 miliona za ovu petorku
takodje Dacourt je samo na posudbi u Fulhamu nije prodan a ne znam dokad mu je ugovor
posudba ne gine za : Obinnu,Jimeneza,Kerlona(opet)

ja bi licno prije prodao Stankovica i Maxwella nego Quaresmu i Mancinija
treba malo renovirati team kompletno, ali nema potrebe da unistavamo kapital kluba

pozdravio bih dolazak Drogbe i Cassana, Teveza/Aguera,Palomba + jakog stopera
a od ovih ostalih ne znam nisam nesto pod utiskom da bi Diego,Kjaer,T.Motta,Dagostino,D.Milito mogli napraviti neku revoluciju u igri , jedino mozda Diego ako bi se odmah snasao ali skeptik sam u vezi Diega zbog njegove konstitucije i lige u kojoj igramo.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #789
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
pozdravio bih dolazak Drogbe i Cassana, Teveza/Aguera,Palomba + jakog stopera
da nemas mozda jos nekog napadaca u planu, malo je ovo :ivan:
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #790
dzida
Giovanissimi
 
dzida's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 69
Default

Motta je vjerojatno kao zamjena za Vieru, mlađi je, bolji u skok igri i općenito nije loš igrač ali skeptičan sam ponajviše zbog činjenice da je više od pola karijere bio ozlijeđen.

Drogba je odličan napadač i meni sigurno jedan od dražih igrača posljednjih godina međutim ipak su čovjeku 31-32 godine i iako bih ga volio vidjeti u našem dresu ne mislim da je to baš pametno.

Protiv ostalih nemam ništa protiv.
dzida is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #791
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ja nisam prezadovoljan ovim kandidatima za dolazak. Motta, Palombo i sl. nisu materijal koji ce nam dati skok u kvalitetu.
Inace, Juventus je zakazao sastanak sa Werderom oko dolaska Diega. Dok za Cassana kazu da vec trazi kucu u Torinu. Hmmm... Ako se ove dvije operacije ostvare, bice gusto sledece sezone...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #792
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma ako cassano i diego odu u jube propali smo negine nam drugo mesto
ja da sam na morattijevom mestu odmah bi uzeo cassana za tih 17 miliona kolko mu je u ugovoru afellaya/palomba, hamsika/diega i dva mlada a dobra stopera i bilo bi super a ne kao ove sezone uzeti neke polu proverene igrace pa da posle ispadne dali smo 50 miliona za nista
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #793
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

samo ispravak za svih, Palombo nije kreativac već igrač visokog kvantiteta, dovoljno je reći da je u SAmpdoriji mnogo puta znao igrati i kao stoper kad je trebalo, on bi recimo dobro dođao u zamjenu Vieire umjesto Thiaga Motte za kojeg vidim i netko gore napisao da je previše ozlijeđen bio, posljednje što name treba je jedan drugi Vieira što se ozljeda tiče, s ostalim se svim slažem, mislim da je pravo vrijeme da počnemo sa određenom rekonstrukcijom(ništa revolucionarno ali dobra 3,4 igrača) a ne da čekamo da se raspadnemo kao Milan
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #794
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

cassano 17 mil
afellay 10-12 mil/palombo 10mil
hamsik 30 mil/diego 25mil
ivanovic 10 mil/santacroce 8 mil/zapata 10 mil
sve ukupno bi nas kostalo oko 60-70 miliona
od prodaje burdissa,vieire,jimeneza,crespa,materazzija,cruza, obinne,Quaresme,Mancinia zaradili bi oko 40-50 miliona i morati doda jos jedno 20 i imali bi ekipu snova
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009   #795
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ja i ti u opklad da ce se Q prodati za 15-20 milki? Mancini sigurno se moze prodati za 10.
Vieru je trazilo 4-5 timova iz Engleske i svi su nudili oko 5 milki. Obinna ce se prodati ako Bog da (procjenjuju ga na 6-8 miliona). A Rivasa su trazile 2-3 ekipe, mislim da nije neki problem njega prodati za 2-3 miliona...

ma ko ce dati bolan za q toliko..pa nije se s loptom sastavio
hulle is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic