Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-03-2014   #16
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A Dzonatan i Alvarez su vrhunski reagovali pored Handanovica,nema sta,onako pokrivati igrace u 90. min u svom sesnaestercu,pa to ima samo u Interu.A Bardija komotno vratiti,malo je reci da Handanovic nista bolji nije.

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Jbt nemogu sebi doci,nemogu verovati da smo izgubili od Atalante u sred Milana,ju,ju,ju ali neverujem nikako...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #17
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Opet dokaz da trebamo dva nova vrhunska beka jer su ovi jednostavno preslabi.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #18
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa koji cemo mi kurac u Ligi uefa,pa mi ove sezone igramo samo u ligi,u kupu ispali davnih dana,i pored toga sto igramo samo jednu jebenu utakmicu nedeljno mi smo jebeno 5. na tabeli,ne da je strasno nego je horor,kako sam besan,odlepio sam.

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

Ali kad je mrtvog Alvareza ubacio umesto Kambijasa a ne Kovu,ostao sam zapanjen,a jebo mu Nagatomo majku sto puta,taj idiot moze samo u Cezeni igrati i nigde drugo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Prije njihovog gola ko nas je spasio očiglednog gola klizečim startom na gol liniji? Jonathan.

Ko je imao dvije odlične prilike, u kojim je Atalantu jednom spasio golman odličnom intervencijom, a drugi put prečka? Jonathan.

Pišite šta hoćete ali Joni je bio jedan od najboljih ako ne i najbolji danas. Hernanes umro nakon 60', Alvarez nije dugo igrao ali se slažem da mu to ne daje za pravo da onakve centaršuteve pravi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #20
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Bilo je dobro dok je trajalo

Nećemo tražiti krivicu u pojedincima jer su svi bili očajni.

Jonathan je mogao upisati i dve asistencije...
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #21
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Joj majko moja,gledam golove i neverujem kako je reagovao Handanovic kod oba gola,pa samo ludi ljudi mogu dati 20 mil. za njega svega mi.

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

Ma manje vise Dzonatan,ali ekipno smo nula,Atalanti smo dali 3 boda u sred Milana,a i sto dera kaze Hernanes definitivno nije spreman odigrati 90 minuta,sto se Guarina tice,pa taj vovek gol ne bi pogodio sve i da na Atalantinom golu nije bilo nikog.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #22
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nama treba novi trener prije svega jer i sa ovom našom ekipom usred Milana smo morali pobijedit ovu Atalantu. Nema izgovora, kakvi god su naš igrački kadar je duplo bolji od Atalantinog i plus domaći teren. Ako nam on ostane trener i naredne sezone ni sva pojačanja ovog svijeta nam neće donijet ni CL a kamoli titulu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #23
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Zbog cega je izvadio Cambija a ne Guarina? Frajer usporava ovu ekipu i svi to vide sem debila na klupi.. Taider bi 16 puta bolje igrao samo da se momku sansa pruzi.
Mora se ova mazga s klupe otjerati cim prije.. ali s obzirom koliko ga Thohir brani iskreno me strah da planira pruzati mu podrsku i slj sezone.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ko je gledao utakmicu znao bi da nije do trenera ovaj poraz. Ubili smo ih drugo poluvrijeme, stative, prečke, sjajne obrane njihovog golmana, ali lopta nije išla u gol. Ne gotivim ga ni ja ali danas nismo imali sreče i to je to.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #25
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Nisam gledao utakmicu, dosao sam, pogledao rezultat i odmah sam znao da je Alvarez igrao


Bolje sto nisam gledao utakmicu, inace bih propustio dooobru mocu danas
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Utakmica je bila jako zanimljiva mesožderu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #27
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera mani me srece leba ti,precki i stativi,zajebi me toga,ovde danas je falio suvi kvalitet a ne sreca,da su to bili pravi igraci pogodili bi gol a ne precne i stative.Pa kako jebo ga zivot da Guarin idiot da gol kad konjina vrate mu loptu na rolnu na 16 metara on svinja opali sve snage i slucajno okrzne precku,i kao nije imao srece,nije on imao kvaliteta a ne srece,takve situacije recimo za Pogbu su ziceri al zato sto je momak suvi kvalitet a ne ko Guarin daj da sutnem sve snage pa sta bude.Onaj Nagatomo da je imalo kvalitetan sutnuo bi a ne onako ziheraski reagovo,zajebite me vise srece,jebe mi se za stative i precke,to niko ne pamti,daj ti meni 3 boda.Nismo imali srece,pa kako da imamo kad nam je golman paprika obicna,svi ga satro hvale a frajer kiksa ko 2x2,u 90 min. primi gol kroz noge,kod prvog gola se lose postavi,zajebi me tog golmana iskusnog sto vredi 30 mil. pre cu gledati Bardia.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2014   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ona glava Palacia, ni ono nije sreča za Atalantu?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2014   #29
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

moze highlights sa tekme ?? nisam bio u mogucnosti da pratim mec ..
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic