Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-11-2015   #121
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ne interesuje me uzrok lošeg starta jubentina, ti nisi pošten prema Manciju to je sve. 3 v 8 novih startera, ćao zdravo .
Čuj ne interesuje te , pa ako te ne interesuje što si ih onda spominjo? Dera opet u svom stilu bježi iz rasprave kada je vidio da se zajebo .

Quote:
Originally Posted by dera View Post
"a vrhunac logike u raspravama mu je da smatra da neko može biti trener vrhunskog kluba a da uopće nije taktičar" - Sram treba da te bude, lažeš da bi ispao faca, to zapravo ti misliš, kada si rekao da Herrera nije uopšte taktičar već samo motivator, a osvojio je šta je osvojio, dosta te je stručnjak .
Pa to baš govori koliko si inteligentan da smatraš da ja mislim da neko može biti trener vrhunskog kluba a da uopće nije taktičar. Ja sam fino rekao da nije neki taktičar u usporedbi sa Mourinhom a ti si to u svojoj glavi skonto kao da sam rekao da nije uopće taktičar. Koliko moraš biti inteligentan da nešto tako zaključiš. Al ajd do sada sam te toliko upoznao da znam da to ne misliš nego u nedostatku argumenata tražiš semantičke i gramatičke greške u pisanju i toga se uhvatiš al ne shvaćaš da samo ispadaš smiješan i djetinjast zbog toga.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-11-2015 at 18:32.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #122
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Spomenuo sam ih jer si ti pljuvao Inter kako smo loši. Niko ne bježi, pročitaj još jednom ako si zaboravan.

Tvoj IQ je na nivou osnovca, sve ima crno na bijelo u temi Herrere, to što si poslije pokušao da se vadiš time da si mislio u poređenju sa Mouom IAKO SI NAPISAO "NIJE BIO TAKTIČAR" i nije uopšte bila tematika u tom trenutku Mou, možeš samo sebe da tješiš da će neko da ti povjeruje.

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
a vrhunac logike u raspravama mu je da smatra da neko može biti trener vrhunskog kluba a da uopće nije taktičar
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Pa to baš govori koliko si inteligentan da smatraš da ja mislim da neko može biti trener vrhunskog kluba a da uopće nije taktičar.
Sve je jasno . Toliko o tvom IQ-u . Od sada pored Herrera, zvat ću te i lažovom .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 16-11-2015 at 19:03.
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #123
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Spomenuo sam ih jer si ti pljuvao Inter kako smo loši. Niko ne bježi, pročitaj još jednom ako si zaboravan.
Evo pročitaj ti pa mi reci gdje ti u ovom postu vidiš da neko pljuje Inter:
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Jest i teško bit bolji od Mazzarija, pogledajte Souze koji je sa lošijom ekipom uspio biti bolji od jednog Montelle .
Sine imaš ozbiljne probleme sa interpretacijom tuđih postova.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sve je jasno . Toliko o tvom IQ-u . Od sada pored Herrera, zvat ću te i lažovom .
Ajd mi reci šta ti je tu jasno? Ti smatraš da ja mislim da Herrera nije bio nikakav taktičar => to znači da ti smatraš da ja mislim da neko može biti trener velikog kluba a da uopće nije taktičar => to dovoljno govori o tebi, ubuduće ću ti morati sve nacrtati kao malom dijetu jer vidim da ne znaš "čitati između redova". Ja sam mislio da tu "vještinu" prosječan čovjek savlada još u srednjoj školi ali eto izgleda ne svi.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
i nije uopšte bila tematika u tom trenutku Mou, možeš samo sebe da tješiš da će neko da ti povjeruje.
A šta je bila tematika? Ja rekao da je Mou najbolji trener u Interovoj historiji, nakon toga ti rekao da je Herrera najbolji trener u Interovoj historiji i onda ja napišem da Herrera nije bio neki taktičar (kao Mou) nego je bio prije svega veliki motivator i da je to ključ njegovih uspjeha a ne taktika kao što je slučaj kod Moua. Al djetetu se izgleda mora nacrtat, OK pazit ću ubuduće.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #124
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ponavljam lažov, piši to nekom osnovcu, znamo ti i ja dobro šta si ti mislio. Smiješno je i da ga smatraš više motivatorom nego li taktičarem ali to je tvoje subjektivno mišljenje i nemam namjeru o tome raspravljati. Nemojmo više spamati temu, rekli smo obojica šta smo mislili.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2015   #125
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Icardi i Medel u goal.com-ovom izboru 50 najboljih:
http://www.goal.com/en/news/7180/gal...erie-a/6#photo
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2015   #126
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic