Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 15-01-2016   #32701
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Koliko mozga trebaš imati da kažeš - molim vas dajte šta date samo da ga prodamo? Možda diže cijenu šabane? Hvala Bogu pa ne razmišlja kao ti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2016   #32702
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

FcIN: If Ranocchia leaves, will the defense remain as it is?
“If he decided to consider the offers we will have to sign a central defender. One with his characteristics.”

Jebote pa kako je intaligentan, Guaru dize cenu na jedan nacin a za Ranu kaze da razmotri ponude pa ako ode kupice jednog beka njehovih karakteristika, cudno... trebo je i za Ranoa reci da bi zeleo da ostane, da i njemu digne cenu... hahahahahahaha

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Btw oba odgovora su iz istog intervjua dera... sabane :-)))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016   #32703
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Sa rankom je druga situacija neg sa guarom! Guaro nes i moze pruziti klubu za razliku od kloca ranka
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016   #32704
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Contacts between the agents of Ranocchia & Caceres over a possible swap deal, according to Sky


Kakav bi ovo poso' bio
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016   #32705
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Hahahahahahahaha, ja se stvarno moram nasmijati Ajdine, al ne ironicno nego onako bas iskreno jer sam i ocekivao ovakav odgovor od dere prvenstveno, ali posto je on zakasnio tu si ti, na tebe sam takodje racunao u slucaju da dera ne odgovori prvi. Tacno sam znao i koji ce odgovor biti. To da je Rano panjina teska, stoji, al da u klubu ostavljam igraca koji odigra 3 dobre utakmice u sezoni i tako vec nekoliko godina za mene je smesno, a uz to imam ponudu od 15 miliona na stolu za njega, plus skidam njegovu platu od 2,5 mil. po sezoni. To e za mene posao snova, jos kad se uzme da je placen 12 mil... sta dalje reci.

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

http://gazzettaworld.gazzetta.it/new...-leave-china/?

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:46 ----------

Navijaci Intera su rekli svoje... dizanje cene ne pije vode, posebno kad se ima u vidu da je Mancini izrazito trazio da mu se letos dovede igrac kakav je Melo, pa ako je mogao takvog igraca traziti pa jos ga i platiti onda me nista ne cudi sto zeli zadrzati Guarina, realno, obojica su paprike ali je Melo paprika na kvadrat.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016   #32706
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ti stvarno il si glup il si slijep u svojoj nekoj zabludi sile drugo mi ne pada na pamet ..

citaj i dobro gledaj sta se pise ! napisah guaro moze nes i pruziti klubu igrom za razliku od panjokije ! zbog toga mi je i razumljivije da kaze mancini da bi volio guara zadrzati a za zabara da kaze da ce bit otjeran .. sta vise ti izmisljas i u kakvoj ti zabludi zivis ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016   #32707
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
FcIN: If Ranocchia leaves, will the defense remain as it is?
“If he decided to consider the offers we will have to sign a central defender. One with his characteristics.”

Jebote pa kako je intaligentan, Guaru dize cenu na jedan nacin a za Ranu kaze da razmotri ponude pa ako ode kupice jednog beka njehovih karakteristika, cudno... trebo je i za Ranoa reci da bi zeleo da ostane, da i njemu digne cenu... hahahahahahaha

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Btw oba odgovora su iz istog intervjua dera... sabane :-)))
Pročitaj dobro pitanje koje su postavili za Guarina i Ranocchiu, dobro pročitaj:

Da li je Guarin na prodaju?; Ukoliko vas napusti Ranocchia da li će biti promjena?

Preveo sam na naš pošto se nadam da samo nisi znao engleski .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016   #32708
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Engleski govorim odlicno i perfektno sam razumeo, u sustini isti ku... drugo pakovanje, mogao je onda reci: Ukoliko vas Rano napusti hoce li biti promena? Ne bih voleo da nas Rano napusti, bitan je za tim. I.....

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Alo bre Ajdine jes ti dobar,poenta moje price je ta zbog cega se Mancini on ima praviti pametan i govoriti kako zeli zadrzati igraca kome navijaci Intera jedva cekaju videti ledja, cak bi ga kako u sali kazu i sami do Kine odvezli. Pusti me dizanja cene i tih prica, a sto nije i Ranu tako dizao cenu, ponuda kineza je na stolu i ona glasi 15 mil. oni su zagrizli i nemora ih se ubedjivati, drugo, oni jesu ovce za sisanje jer ni jedan evropski klub ne bi ni u ludilu platio 15 mil za Guarina ali nisu ni u saksiji rasli pa da daju 20 mil. za njega.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2016   #32709
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Today Jonathan Calleri’s father Guillermo Calleri spoke to Calciomercato and made some strong verdicts about his son’s next club :

“Jonathan will go to Deportivo Maldonado. We have an agreement with the club. We will evaluate the possibilities after. The boy wants to play in Italy, but he wants a to play for a club that are willing to invest in him. Palermo are interested in Jonathan, and they are an important club with a good coach in Guillermo Schelotto. They would be perfect for him. We will see if a deal materializes. His non EU status? We are closing in on resolving the situation. The process of achieving a dual nationality is nearly complete. I will be in Italy before January 28th with Jonathan, and he will become a community player in all aspects. Inter did not show the proper respect for Jonathan. There will be no deal with them and even Bologna pulled out.”

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

http://www.transfermarkt.it/paulo-dy...spieler/206050


Ovo se trebalo letos dovesti, al kao po obicaju takve stvari kupuje djubrentus...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2016   #32710
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ko ga jebe... Neka oni Ben Harfu, Vasqueza i Kroosa dovedu pa da pricamo dalje.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2016   #32711
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ko ga jebe... Neka oni Ben Harfu, Vasqueza i Kroosa dovedu pa da pricamo dalje.

Ben Arfa? Pa taman bi i lego jedan tako neozbiljan igrac za ovako neozbiljnog trenera.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2016   #32712
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Inter did not show the proper respect for Jonathan. There will be no deal with them
Odjebaus miki maus..

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

Gnoukouri odlazi u Genou na posudbu, navodno .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2016   #32713
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Odjebaus miki maus..

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

Gnoukouri odlazi u Genou na posudbu, navodno .
Gledajuci dosadasnja iskustva, nek mu je sa srecom u daljnoj karijeri.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2016   #32714
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Navodno je sutra sastanak juvea i sampdorie u vezi Bonazzolia. Juve je dogovorio sve s njima i s igracem, ceka se samo nas odgovor, odnosno jel hocemo da izjednacimo ponudu i vratimo ga il da uzmemo 30%.

S obzirom da finansije nisu bajne, sumnjam da cemo platiti tih 9 mil (toliko je buyback cini mi se)
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2016   #32715
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nećemo ga mi otkupiti, a ima momak potencijala, to sam pisao dok je bio u našem timu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic