Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Anti

Anti Pljujte sve osim Intera ;)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-11-2010   #1
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default ANTI Benitez

da dera ne pametuje kada se napada njegov ljubimac u njegovoj temi, onda cemo mi raspaliti ovdje...

jos kad vidim da ima slicna tema o THE SPECAL ONE-u, onda ne vidim zasto ova ne bi bila...JOSE je barem imao neke rezultate, a ovaj nista

KONJU MRS IZ INTERA
Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #2
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Huska,Jose nije imao "neke" rezultate,vec Velike Pobede.
A na temu Benitez,samo jedno:
Picka ti materina mrtva,odlazi sto dalje od nas jebem ti sve u picku!!!Unisti nas covek cim je dosao,jebem li mu sestru!!!ODLAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #3
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

POLL
Should Inter Sack Rafa Benitez?
http://www.goal.com/en/poll/4678/sho...enitez/results
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #4
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #5
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Ja ne volim Beniteza. Ne sviđa mi se njegov način rada, njegove taktike i formacije. Ne sviđa mi se šta je napravio od Liverpoola. Ne sviđaju mi se igrači koje dovodi u klubove koje trenira. Ali... Mislim da za loše rezultate Intera Benitez nije isključivi krivac. Najlakše je optužiti trenera, pogotovo jer je on bio jedino "pojačanje" pred početak sezone. Benitez nije baš neki motivator (kao neki drugi treneri), ali opet, ne može biti isključivi krivac za ovo što se dešava.

Indirektno, krivac je Massimo Moratti. Direktno, krivi su igrači. Nakon što su osvojili tri titule prošle sezone, došlo je do zasićenja. Također, otišao je čovjek koji je apsolutno (pa bar 90%) zaslužan za to šta je Inter osvojio prošle sezone. Sve se sastavilo. Moratti je trebao dovesti nekog trenera sa izrazitim motivatorskim sposobnostima, jer Inter je već imao ugrađenu taktiku i nije bilo potrebe za trenerom koji je u prvom planu taktičar. Također, trebao je dovesti bar 2-3 veća pojačanja, da igrači osjete da nije to to, da se ide dalje i da se želi još. Ista stvar se desila Barceloni poslije osvajanja LP 2006. s Rijkaardom, samo što on nije otišao. Ostali su isti igrači, isti trener, i sve je krenulo prema dole... Loša igra, loši rezultati. Opamećen tim što se desilo, Laporta nije dozvolio da se isto desi ponovo. Nakon osvajanja LP 2009. Laporta se pozvao na tu situaciju i rekao da se ono ne smije ponoviti... I doveden je Ibrahimović, koji je bio veliko pojačanje (bez obzira kako se sve na kraju završilo). I nije se ponovilo ono od prije (polufinale LP, osvojena Primera).

Sve u svemu, SAD je rješenje da se Benitez šutne (jer nije uspio uspostaviti kontrolu od početka), dovede neki trener koji zna motivisati igrače i dovedu 2-3 velika pojačanja. To bi pokazalo svima (i igračima) da Moratti hoće još. Ali čini mi se da je sve ovo moguće tek na kraju sezone. A možda nas Benitez iznenadi... pa Inter počne igrati kako je on zamislio, ali čisto sumnjam.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #6
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Aplauzi per Cule.Ne slazem se samo sa onim na pocetak sto si reko,ali ostaje jest.
Kad bi doso Villas-Boas ili Sculli,i igraci da se oporave i od Januara,opet da haramo Europom!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #7
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

slazem se da je i Moratti kriv, ali pogledaj ove rezultate i protiv koga smo mi gubili bodove



Brescia,Lecce,Chievo, pa za to nema opravdanja ove se utakmice MORAJU dobiti, pa mi smo u ovim utakmicama osvajali prvenstva, a vidi sada protiv Leccea, Brescie i Chieva mi smo osvojili svega 2 BODA...i ajd sto u ovim malim utakmicama ne ide kako treba, ali mi ni jednu jacu utakmicu nismo dobili izuzev one protiv Tottenhama na Meazzi...

opet ponavljam Moratti jednim dijelom jeste kriv za ovo, ali Rafa je glavni i odgovorni, pa lik je promijenio sve formacije i taktike, a samo nije igrao ono gdje smo prosle sezone bili najjaci, a to je presing, presing, presing i brze kontre...mi ove sezone nismo istrcali ni jednu kontru, a da smo zabili na kraju...da ne sponjem skok igru gdje vise uopste nismo opasni, a i to nam je bilo jedna od jacih strana...ne moram ni spominjat da nam odbrana izgleda smijesno i da je panika dok protivnik predje na nasu polovinu...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #8
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Sculli nije trener tetrebu hahahahaha
odlicna tema,huska ne slazem se sa tobom jedino oko onog NEKE REZULTATE ,imao je najbolje moguce
cule sve si lepo rekao,od reci do reci se slazem
Adio Rafa verovatno ce biti u nekoliko narednih dana ako Moratti ima bar gram mozga i nestenak nerviranja oko rumene budale ce vrlo brzo uslediti,rezultati nemoraju odmah,moze i od polusezone da pocnemo dobro da igramo...samo da isteramo ovu ruznu debelu odvratnu budalu i da dovedemo par pojacanja.....i mislim da opet mozemo da izvucemo sezonu...ako nam milan pobegne u ligi mnogo da pokazemo sta je Pazza Inter jos jednom kao prosle godine nakom mnogo preokreta na utakmicama ispadanja posle grupa u ligi sampiona do svih titula ....

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
slazem se da je i Moratti kriv, ali pogledaj ove rezultate i protiv koga smo mi gubili bodove



Brescia,Lecce,Chievo, pa za to nema opravdanja ove se utakmice MORAJU dobiti, pa mi smo u ovim utakmicama osvajali prvenstva, a vidi sada protiv Leccea, Brescie i Chieva mi smo osvojili svega 2 BODA...i ajd sto u ovim malim utakmicama ne ide kako treba, ali mi ni jednu jacu utakmicu nismo dobili izuzev one protiv Tottenhama na Meazzi...

opet ponavljam Moratti jednim dijelom jeste kriv za ovo, ali Rafa je glavni i odgovorni, pa lik je promijenio sve formacije i taktike, a samo nije igrao ono gdje smo prosle sezone bili najjaci, a to je presing, presing, presing i brze kontre...mi ove sezone nismo istrcali ni jednu kontru, a da smo zabili na kraju...da ne sponjem skok igru gdje vise uopste nismo opasni, a i to nam je bilo jedna od jacih strana...ne moram ni spominjat da nam odbrana izgleda smijesno i da je panika dok protivnik predje na nasu polovinu...
Prosle godine smo imali:
1.Najjace kontre(svi golovi protiv barce na meazzi posle super odradjenih kontri,super kretanja,presecanja lopte,pravovremena dodavanja,koriscenje maicona 100 posto ,milita takodje ,pandeva...svih igraca) to ove godine 0
2.Odlicna odbrana,ove godine 0
3.Golovi posle prekida .ove godine 0
4.Jedan covek resi utakmicu ,prosle godine ih je bilo 5-6 i plus mario a ove godine to radi samo etoo
5.Motivacija prosle godine prevelika ove 0
6.Ideje Sneijdera i njegovi prekidi slobodnjaci i ubacivanja ove godine 0 prosle godine nam je to jednim delom donelo titule i plus slaba klupa ,mnogo povredjenih rezultat losih treninga,nema ko da udje i preokrene utakmicu,slaba forma vecine kljucnih igraca.....
eto desetak najvaznijih segmenata od prosle ove godine nemamo ni jedan ....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #9
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Usput, nije lijepo zvati Beniteza "rumenko", "rumeni", "rumeni debeljko" i slično. Ipak je rumen zbog bolesti za koju nema definitivnog lijeka. Radi se o rosacei.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #10
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ovo je samo bolest ako se i moze nazvati bolescu koja nije smrtonosna i nema posledica samo izaziva rumenilost koze,msm tako sam cuo
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #11
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

rumeni idiot !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2010   #12
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Svejedno, smrtonosna ili ne, bolest je bolest... I ne treba se rugati, o kome god se radilo.

Rafael Benitez, molim te, na lijep i kulturan način idi iz Intera, nemoj dovoditi ovaj klub u propast...
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2010   #13
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Neuspeli abortus
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2010   #14
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Culé View Post
Usput, nije lijepo zvati Beniteza "rumenko", "rumeni", "rumeni debeljko" i slično. Ipak je rumen zbog bolesti za koju nema definitivnog lijeka. Radi se o rosacei.
ima li neki strani članak da on boluje od tog , da ovo nije opet neka Derina bomba poput "Kuyt osvojio CL prije intera" i sl.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2010   #15
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Huska is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic