Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2012   #46
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ti si bolestan, to je definitivno. Palacio i Milito igraju zajedno u trenutnoj formaciji, i samim time nemam razlog da tako razmišljam. Pored očnog, posjeti i psihijatra . Što se tiče lopte u zraku, pa to je sekunda, na youtubeu nije baš jednostavno zaustaviti u tom trenutku, stvarno si bolestan.

---------- Post added at 03:17 ---------- Previous post was at 03:08 ----------

Još nešto što će poreči tvoju sumnju (tema su glasine o dovođenju novog napadača kao back-up Militu o čemu je i sam Moratti govorio):
http://www.beneamata.com/showpost.ph...ostcount=23717

Istina, Milito mi je jedan od dražih, ali ne pričaj gluposti. Sve što sam rekao jeste da noćas Palacio nije briljirao.

Ako si pratio temu 'Glasine o transferima', mogao si vidjeti da sam bio protiv dovođenja Cassana, ali priznajem da sam pogriješio, donio je nešto novo Interu. Koliko god ga smatrao glumcem (izjave da je Inter ipak nešto više od Milana), on je dobar, i dok je tako, nema tu subjektivnosti. Isto važi i za Milita.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 31-08-2012 at 03:28.
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #47
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

bi li milito dodao na onoj prilici kod prvog gola palacia ? il bi je i on kao i palacio gledo da je smjesti u mrezu ?

o drugom golu se ne treba raspravljat !! ono je cisto majstorstvo guara i na tome mu svaka cast !!

---------- Post added at 04:27 ---------- Previous post was at 04:21 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pokušavaš ne odgovoriti na pitanje i postavljati zauzvrat glupa pitanja? Ne ide .

Ako ti smatraš pametovanjem argumentovan post, ne mogu ti ja pomoci .
sta ti imam odgovarat gdje je bio kod drugog gola ? to nije glupo pitanje vec razumno jer mi nije jasno sta si gledao ?? a i izmedju ostalog napadacu nije posao da glumi nit defanzivca niti sta drugo nego da je strpa u go kao sto je i uradio cim je dobio sansu za tim to sto je on sposoban igrat vise pozicije je njegovo bonus i bonus kluba ... zato nemoj pricati gluposti dragi idrize !

po cemu je to tvoj post bio argumentovan ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #48
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja ga ne krivim što nije dodao, dao je gol i gotovo. Ali isto tako kažem da je igrao loše, i da mi on nikada ne bi bio izbor prije Milita. Formaciju koju igramo, obojica igraju što je bonus. Kažem da bolje igra povučenije, nego li kao špic.

Ti me u ovom postu optužuješ da sam rekao ono što nisam.. Ja sam pitao gdje je bio Palacio samo da bih ti rekao koliko je slabo pratio igru kao CF.

Argumentovan - ima tekst koji sadrži moje mišljenje koje podupiru činjenice.

Ne piši gluposti? Dakle, po tvome, samo ti imaš pravo da budeš u pravu? Ko se tebi suprostavi je glup, odnosno, piše gluposti? To pišu ljudi koji ne podnose poraz .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 31-08-2012 at 04:40.
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #49
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Vi niste normalni!!!
Huska is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #50
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Naravno da je Milito prvi napadač,bez obzira na Palaciovu odličnu formu. Duga je sezona i bit će vremena za rotaciju Cassana i Palacia,kao i Sneijdera i Coutinha.
Što se tiče sinoćne utakmice Palacio je zasigurno igrač utakmice,izvrsno se gradio,čuvao loptu i otvarao se kad je bilo potrebno. Da golmani nisu griješili bilo bi tu 4-0 za Inter.
Ovoj momčadi još fali uigranost obrane,više forsiranja stoperskog para Rano-Silvestre a još kad se vrate Obi i Ricky i zamijene Cambiassa bit će i vezni dio za 10. Za napad se ne brinem pored toliko genijalaca,eventualno bi volio vidjeti nekog iskusnijeg igrača u napadu kao zamjenu za Milita koji je jak u igri glavom.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #51
silenT
New member
 

Join Date: Aug 2012
Posts: 2
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Vi niste normalni!!!
koja rasprava majko moja...
silenT is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #52
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 12:41 ----------

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Vi niste normalni!!!
Štaš moj Huska, ovi mi pitari ne daju mira .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #53
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Znam dera, nikad od njih ljudi
Huska is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #54
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ti si bolestan, to je definitivno. Palacio i Milito igraju zajedno u trenutnoj formaciji, i samim time nemam razlog da tako razmišljam. Pored očnog, posjeti i psihijatra . Što se tiče lopte u zraku, pa to je sekunda, na youtubeu nije baš jednostavno zaustaviti u tom trenutku, stvarno si bolestan.

---------- Post added at 03:17 ---------- Previous post was at 03:08 ----------

Još nešto što će poreči tvoju sumnju (tema su glasine o dovođenju novog napadača kao back-up Militu o čemu je i sam Moratti govorio):
http://www.beneamata.com/showpost.ph...ostcount=23717

Istina, Milito mi je jedan od dražih, ali ne pričaj gluposti. Sve što sam rekao jeste da noćas Palacio nije briljirao.

Ako si pratio temu 'Glasine o transferima', mogao si vidjeti da sam bio protiv dovođenja Cassana, ali priznajem da sam pogriješio, donio je nešto novo Interu. Koliko god ga smatrao glumcem (izjave da je Inter ipak nešto više od Milana), on je dobar, i dok je tako, nema tu subjektivnosti. Isto važi i za Milita.
Eh ovo je već nešto puko si sad znam da si jedan od onih koji su najpotrebniji u zatvoru ali ne zato što su opasni po okolinu već zbog onih drugih potreba zatvorenika....

Nemoj se sada vaditi da si pričao da palacio nije briljirao koga boli kurac za to,o dosljednosti MM riječi nebih vodio polemiku jer ono što isti danas kaze ko zna vrijedil sutra.

Normalno da si pogriješio kod casana ali ti se nije svidio jer će zamijeniti starohana milita,čovjek je univerzalac itd...

Ali mene ne interesuje nikakva diskusija s tobom jer si površan a najbitnije je da sam tebe i takve kao ti natjerao da popije koji lijek za smirenje....

Takve kao ti koji se prave pametni,englezi,cjepidlake dijagnoza je zatvor zbog onih potreba zatvorenika,našao si meni spominjat dioptriju i slične dječije folove i onda kad dobiješ sliku palacija u šesnaest prebaciš priču na prvi gol,praviš se mutav pričaš o potpuno drugoj situaciji,prebacuješ priču na neke smiješne citate,daješ svoje sudove i mišljenja za koje me zaboli kurac...ja pričam o višenom,činjenicama a za tvoje mšljenje,poglede na igru,subjektivitet me zaboli trokurac.

Pokopaj se dijete ili super bi bilo ako hoćeš da se vidimo u uzivo konverzaciji...(mislim sad bukvalno konverzaciji)

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Naravno da je Milito prvi napadač,bez obzira na Palaciovu odličnu formu. Duga je sezona i bit će vremena za rotaciju Cassana i Palacia,kao i Sneijdera i Coutinha.
Što se tiče sinoćne utakmice Palacio je zasigurno igrač utakmice,izvrsno se gradio,čuvao loptu i otvarao se kad je bilo potrebno. Da golmani nisu griješili bilo bi tu 4-0 za Inter.
Ovoj momčadi još fali uigranost obrane,više forsiranja stoperskog para Rano-Silvestre a još kad se vrate Obi i Ricky i zamijene Cambiassa bit će i vezni dio za 10. Za napad se ne brinem pored toliko genijalaca,eventualno bi volio vidjeti nekog iskusnijeg igrača u napadu kao zamjenu za Milita koji je jak u igri glavom.
Vidi drug problem intera je oduvijek bilo aristokratsko mjesto u timu...

Milito će biti prvi špic još dugo,cambi će još igrati,deki će počesto igrati...SVI iz gore navedenog razloga...

Meni je jedino mjerilo kvalitet ne neke historijske zasluge jer to nije dobro po budućnost tima.
Ne kazem da je palacio bolji od milita,jako je tesko zakljuciti ko je bolji jer nisu isti tip igrača,nisu igrali na istom nivou(mislim na jačinu kluba) itd...jednostavno dati JEDNAKU priliku oboici i casanu i cou-u i vidjeti učinak...pod učinak ne mislim na golove na prazan gol nego na najveće zasluge za gol,na igru u odbrani,pokrivanje terena,kondiciju,kreativnost,greške,iskorištenost dobrih prilika itd....

Nadam se da strama ima viziju i snagu i podršku da mijenja stvari iz korijena ovo dosad mi se ne čini tako....protiv pescare vodimo 2:0 strama ništa,mogao je davnih dana uvest livaju u igru,mogao mu je dati pola sata ne 5-10 min...
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #55
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Pitar View Post
i onda kad dobiješ sliku palacija u šesnaest prebaciš priču na prvi gol,praviš se mutav pričaš o potpuno drugoj situaciji,prebacuješ priču na neke smiješne citate,daješ svoje sudove i mišljenja za koje me zaboli kurac...ja pričam o višenom,činjenicama a za tvoje mšljenje,poglede na igru,subjektivitet me zaboli trokurac.

Pokopaj se dijete ili super bi bilo ako hoćeš da se vidimo u uzivo konverzaciji...(mislim sad bukvalno konverzaciji)
Koju sliku čoro čoravi? Nije bio u šesnaestercu. Jeste nakon što je Guarin već ošutao i zabio gol (tvoja slika).


Naravno, samo navedi mjesto i vrijeme, ja sam u Sarajevu od polovine septembra. Ako je za mene zatvor, za tebe je umobolnica.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 31-08-2012 at 15:54.
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #56
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Koju sliku čoro čoravi? Nije bio u šesnaestercu. Jeste nakon što je Guarin već ošutao i zabio gol (tvoja slika).


Naravno, samo navedi mjesto i vrijeme, ja sam u Sarajevu od polovine septembra. Ako je za mene zatvor, za tebe je umobolnica.
jebo ti coro coravi spisak,vidis koliko cjepidlacis...toliko cjepidlacis da su stotinke u pitanju i da je fotorobot potreban i slike da se vidi gdje je igrac mungosu...

Na mojoj slici coretinjo covjek je u sesneast a lopta u zraku,kod tebe coretinjo covjek nateze da suta a palacio na metar od sesnaest....mungosu koja je razlika jel covjek metar gore ili dole.

Znaci student idriz,ja zivim 30tak godina u sa odmah do zelj. Stanice i naci cu te pa cu traziti preporuku dioptrije uzivo da vidim kakav si dijagnosticar na djelu....
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #57
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Pitar View Post
Vidi drug problem intera je oduvijek bilo aristokratsko mjesto u timu...

Milito će biti prvi špic još dugo,cambi će još igrati,deki će počesto igrati...SVI iz gore navedenog razloga...

Meni je jedino mjerilo kvalitet ne neke historijske zasluge jer to nije dobro po budućnost tima.
Ne kazem da je palacio bolji od milita,jako je tesko zakljuciti ko je bolji jer nisu isti tip igrača,nisu igrali na istom nivou(mislim na jačinu kluba) itd...jednostavno dati JEDNAKU priliku oboici i casanu i cou-u i vidjeti učinak...pod učinak ne mislim na golove na prazan gol nego na najveće zasluge za gol,na igru u odbrani,pokrivanje terena,kondiciju,kreativnost,greške,iskorištenost dobrih prilika itd....

Nadam se da strama ima viziju i snagu i podršku da mijenja stvari iz korijena ovo dosad mi se ne čini tako....protiv pescare vodimo 2:0 strama ništa,mogao je davnih dana uvest livaju u igru,mogao mu je dati pola sata ne 5-10 min...
Nisu tu nikakva "aristokratska mjesta" u pitanju.Milito je prvi napadač jer je najkvaltetniji napadač.Cambiasso igra jer je kvaliteta,mnogi ga osporavaju,ali ja i dalje ne vidim ništa od te njegove loše igre o kojoj se priča.Stanković teško da će imat značajniju minutažu.


Livaja je pred koji dan napunio 19 godina i za njega je za sada primjerena minutaža od 10-ak min.po utakmici.U suprotnom se lako desi da igrač "izgori".(imaš primjer Vrsaljka recimo,koji je isto veliki talent pa mu se desilo to što se desilo)
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #58
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by SiamoNoi View Post
Nisu tu nikakva "aristokratska mjesta" u pitanju.Milito je prvi napadač jer je najkvaltetniji napadač.Cambiasso igra jer je kvaliteta,mnogi ga osporavaju,ali ja i dalje ne vidim ništa od te njegove loše igre o kojoj se priča.Stanković teško da će imat značajniju minutažu.


Livaja je pred koji dan napunio 19 godina i za njega je za sada primjerena minutaža od 10-ak min.po utakmici.U suprotnom se lako desi da igrač "izgori".(imaš primjer Vrsaljka recimo,koji je isto veliki talent pa mu se desilo to što se desilo)
ja nije frka,cambi bolji od gargana...onda neka u tandemu sa gurinom igra cambi a ne 3 zadnja vezna...

Sto se tice napada nisam siguran ko je najbolji,po mom misljenju cas,pal,mil...su u pet deka i treba im dati podjednaku minutazu pa vidjet...

Sto se livaje tice pogledaj primjer dortmunda,barse kako i koliko se daje sansa mladim na koje racunas i kako se to vraca...
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #59
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Pitar View Post
jebo ti coro coravi spisak,vidis koliko cjepidlacis...toliko cjepidlacis da su stotinke u pitanju i da je fotorobot potreban i slike da se vidi gdje je igrac mungosu...

Na mojoj slici coretinjo covjek je u sesneast a lopta u zraku,kod tebe coretinjo covjek nateze da suta a palacio na metar od sesnaest....mungosu koja je razlika jel covjek metar gore ili dole.

Znaci student idriz,ja zivim 30tak godina u sa odmah do zelj. Stanice i naci cu te pa cu traziti preporuku dioptrije uzivo da vidim kakav si dijagnosticar na djelu....
Konjino bolesna, gdje misliš da Guarin doda? Špic je trebao biti duboko u šesnaestercu, da primi loptu, da je pokupi ako se odbije - to je poenta, nije poenta jel cenat izvan ili unutar šesnaesterca.

Student Idriz, da, ako želiš pošaljem ti PM da se dogovorimo kada da dođeš na kontrolu. Ti 30 godina imaš? Saldine, moje si godište, nemoj se praviti glup, misliš da se bojim dječijih prijetnji. Poklopi se! Ne želim više da spamam temu, javi se na PM da dogovorimo sastanak. Ja sam na Alipašinom, nađemo se negdje na pola puta, važi?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #60
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

A da se vas dvojica i banujete zajedno, zbog vrijedjanja i tako toga...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 05:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic