Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-01-2014   #16
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Militu se ne da da pipne loptu,osim kad je bio u ofsajdu
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2014   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tako se markira napadač, a ne kako smo mi Klosea. Pod hitno šutnuti Mazzarrija, jer će on ovaj rezultat uzeti kao opravdanje da Kovačić, Milito i Zanetti više ne zaigraju, jebala ga formacija.

Pod hitno ponuditi Mourinhu uzmi/ostavi: Guarin=Mata jer onakvo ponašanje (ne pružanje ruke Mazzarriju) i mene nervira, tako da se nadam da ćemo ga se riješiti već u januaru.

Dakle, Guarin i Mazzarri out, bilo koji drugi privremeni trener in i mi smo super.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2014   #18
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Izmjene su to da se malo osvjezi igra, ono kako se kaze odmorne i svjeze noge, a u Interu ulaze JZ 40godina i DM 34

Hajd mozda sad odluce nekog i kupit
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2014   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Izmjene su to da se malo osvjezi igra, ono kako se kaze odmorne i svjeze noge, a u Interu ulaze JZ 40godina i DM 34

Hajd mozda sad odluce nekog i kupit
Smatraš njih krivce za poraz? Jesu i dobili minutažu, Milito dolazio na centar da dobije loptu ali naši ne znaju dodati igraču udaljenom 5m od njih. Koliko Klose ima godina pa je igrao punih 90'.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2014   #20
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Jedan sut o ukvir gola za 90 min.,duplo vise pogresnih dodavanja nego Lazio,dulo vise faulova smo napravili,ko god kaze da je Nagatomo dobar igrac,ja mu kazem jebo ga on u dupe,a Ranokiju samo mama njegova moze 15 mil. da plati.Ko god je veceras pipnuo loptu mesec dana mi platu ne bi primio.Ovo je sramota nevidjena.

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

15 igraca i trenera bih odma ujutru oterao iz kluba
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2014   #21
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Šta je sad Guarin kriv. Jedini igrač koji ima želju za golom pored Palacia koji se trudi, koji ima muda iči u duel, koji se je spreman i potuči ako treba, pokušava sa sviju strana da zabije i sa 50m ako treba.

Jebiga čovek je željan uspeha, golova, titula in kad zabije gol pogledaj kako ga proslavi. Jaranu se odkine od sreče.

A kad vidim Alvareza, Cambiassa, Kuzmanovića, Nagatoma, Jonatathana igrati odmah bi srao na zoru. Lebavo u duele, bez života, jebe se jim za sve živo. Uvek igraju toplo hladno.

A od Guara uvek očekivaju da če sam sve napraviti ko da je Maradona čovek. Čovek je sam napred sa malim Palaciem kojeg pokrivaju 2 stopera a i Guara drže 2 veznjaka i vi očekujete na nešto napravi. A Alvareza ja celu utakmicu vidio nisam.

Ako je Guaro pametan otiče on u Chelsea i da se reši tog rugla od kluba. I pravo je da mu nije dao ruku. Ima pravo da pokaže svoje nezadovoljstvo trenerskom odlukom... svidjaju se mi igrači sa karakterom i koji se ne puste čutkati i tapkati.

Ja si silno želim da me sutra na božič razveseli novost da je Mazzarri dobio nogu jer to više nikuda ne vodi. Čovek nam uništava dva najbolja igrača (Kovu i Guarina) a dovodi u klub same neke ljevatore poput Fadila, Taidera, Wallaca....

A da o formaciji ne govorim.

Dok naši se ne reše tih penzionera i poluigrača iz kluba i prestanu kupovati ljevatore preko veze nečemo nigde dograti.

Mi trebamo imena od igrača, šampione sa karakterom, dokazane igrače i jednih 50-100M€ za mercato. Onda možemo sanjati Scudetto i plasman za CL.

Bojim se da čemo mi čekati još nekih 40 godina za CL kako svi pričaju.

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

I na kraju če biti opet scenarij da su opet najbolji igrači u klubu krivi za neuspeh tima (kova i guarin) i da jih treba prodati. Dok ljevatori če biti još uvek u klubu i tradicija slabih uspeha če se nastaviti.

Isto je bilo sa Etoojem, Sneijderom, Mottom, Pandevom, Maiconom, Julio Cesarom i svima velikim igračima. I uvek su se izgovarali na njihovu platu kao prevelika.

Ako su plate prevelike što još uvek su u klubu Cambiasso i Milito koji primaju 4-5M€ godišnje. I to je previše za naš proračun. Maaa daj tu njihovu dvoličnost prema igračima imam pun kurac. Jebem jim legende da jim jebem.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2014   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

1. Guarin je pokušao min 10x ubaciti iz mjesta, znaš - on je faca, ne treba zalet, i zamisli čuda - nije ni dobacio. Osim što koristi fizičku snagu (onda odeš u teretanu i nađeš napuhanog), pojma nema. Koliko god se ne slaže, nije tolika faca da može odbiti pozdrav, zašto Zanetti nešto ne uradi dok je na klupi, zašto Casillas nešto ne uradi? Kreten, takvi nemaju mjesta u profesionalnom fudbalu, i garantujem ti da ni u Chelseau ne bi uspio.
2. Kovačić nočas dobio 30 minuta i pokazao - ništa! O da, jednu su mu loptu uzeli i spucali kontru a drugi put je poslao u akciji loptu Jonathanu 10m iza leđa koja je naravno završila u autu.
3. Eto'o je primao koliko? Svi su oni rekli ne smanjenju, Milito (primao 6, smanjio na 4,5 pa na 3) DA, pa ti skontaj ko se na šta vadi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 06-01-2014 at 23:54.
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #23
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Za Guarina se slazem i nadam se da ce ga prodati cim prije. Steta sto nam izmace Nainggolan, velika steta..

Za Kovu se ne slazem. Kretnja nasih igraca je ravna NULI, momak nema kome uputiti pas prema naprijed.. Pokusao je par puta na stranu ali imao je istina i par ne preciznih dodavanja, ali sta ocekivati od igraca na kojeg padne sav pritisak kad udje u igru, odnosno treba biti igrac odluke u timu punom amatera. On treba da bude standardan prvotimac a Mazzarri nek si svoje glupe izgovore o njegovoj defanzivnoj ne zrelosti zabije u du*e.

Milito i Cambiasso i svi ostali starosjedioci koji su tu samo na preoterecenom platnom spisku naseg kluba nek odje*u u skokovima, jer da su prave legende sami bi priznali da su tu samo na stetu FC Inter-a. Ili su ih puni bolnicki stoolovi ili igraju k"o amateri FK Vlasica. Shvatite gospodo da vam je fakat vrijeme za penzije ili nekog osrednjeg kluba.
Zanettiju jedino skidam kapu i on je ne nadmasiv zauvijek.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #24
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se Kove tice vidi se veliki trud kod njega,momak kako koju utakmicu odigra odlicno,sledecu ga opet ceka klupa au prvu postavu gura Kuzmanovica koji nije do sada odigrao 90 minuta sve ukupno,pa utice to na svakog igraca na moral,posebno kod ovako mladih.

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

I daj boze da ne bude tako,ali ponavlja se scenario od prosle sezone,mislim da smo prosle godine u ovo doba bili cak i bolje plasirani od 6.mesta...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #25
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ima li smo 4 boda vise prosle godine u ovo doba.

Strama da je imao bolje medicinsko osoblje i bolje metode na treninzima (vjerovatno su treninzi bili blagi pa se igraci trosili) mogao je cini mi se napraviti dosta vise od ovog tvrdoglavog "strucnjaka".
emperor is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #26
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

MILITO: "WE DIDN'T DESERVE TO LOSE BUT LET'S LOOK FORWARD"

MAZZARRI: "A BALANCED ENCOUNTER, WE DESERVED A DRAW"


Neznam samo po cemu nisu zasluzili izgubiti i neznam da li oni misle da smo mi koji gledamo ovce,kako ekipa koja za 90 min uputi jedan jebeni udarac u ukvir gola i ima duplo vise pogresnih dodavanja od protivnika i pri tome svemu ne napravi apsolutno nijednu ozbiljnu priliku moze da se nada bilo cemu drugom osim porazu.

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

Nije Lazio bio neznam ti ni ja koliko bolji,ali ako uzmemo u obzir u kakvoj je prilici bio Klose u poslednjim minutima utakmice,moglo je biti i 2:0
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Milito i Cambiasso i svi ostali starosjedioci koji su tu samo na preoterecenom platnom spisku naseg kluba nek odje*u u skokovima, jer da su prave legende sami bi priznali da su tu samo na stetu FC Inter-a. Ili su ih puni bolnicki stoolovi ili igraju k"o amateri FK Vlasica. Shvatite gospodo da vam je fakat vrijeme za penzije ili nekog osrednjeg kluba.
Zanettiju jedino skidam kapu i on je ne nadmasiv zauvijek.
Milito je rekao, klub kada mu kaže da ne treba više sam će otići. Da je njegovo gotovo, ne bih se složio, zadnju utakmicu u kojoj je odigrao 30 minuta zabio je 2 gola i asistirao.

Kovačić - ma nama treba neko poput Mertensa, kako frajer danas sam igra, vidi ne igraju dobro ostali, uzme loptu, prodribla petoricu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #28
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Imamo bi Belfodila, ali strucnjak ne zaigra bar 3-4-3 i ne dade momku sansu.. ili bilo koju drugu formaciju da isforsira Fadila, Kovu i ostale koji zasluzuju bolje.
Ovako ne ide, nadam se da ce sad kad imamo Icardija i Milita bar nekako stvari krenuti na bolje, rasteretiti Palacia, jer ako se on povrijedi pridruziti cemo se Bilanu prid dnu.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #29
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dobri moj emperore,bilan je 11. a mi imamo samo 9 bodova vise od njih,ne bih ja vodio brigu o njima,prosle sezone su igrali indenticno i cak smo im prosle sezone bezali u jednom trenutku ako se ne varam i 18 bodova,oni su svoju utakmicu danas resili rutinski 3:0,za razliku od nas koji nismo pokazali nista,oni su vec doveli Hondu i Ramija i vrlo blizu su realizacije transfera Banege,jos 20 utakmica je do kraja,pa ti vidi...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2014   #30
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Utakmicu nisam gledao iz objektivnih razloga i ev vidim koliko sam sretan bio. Više mi je pun qrac svega ovoga, uništiše nam klub i boli ih qrac a mi navijači se džabe sekiramo i gubimo vrijeme. E pa mene više neće jebat, znači ukoliko se nešto ozbiljno ne poduzme u ovom mercatu i dovede se barem 1-2 zvijezde koji nešto mogu uraditi ja više neću gledati nijednu utakmicu Intera. Bolje mi je odgledati film nego izgubit 2h života na ove papke. Nije meni problem što gubimo i što smo loši, pa gledao sam ih sve i pod Gaspom i Ranijerijem nego zato što ništa ne mijenjamo i ne pokušavamo se popraviti. Onaj majmune onu glupo formaciju neće promijeniti kao da je ugovorom vezan za nju, obzirom da uveliko zaostajemo za 3-im mjestom sada moramo ići na pobjedu ili ništa tj. prebaciti se na dosta ofanzivniju formaciju (pogotovo protiv slabijih ekipa) ali ne on će i dalje se držati sve u odbrani (a Kovu na klupi). Ako je Thohir glup i neće mijenjati trenera ili mu dovesti Lavezzija, Cavanija i Hamšika jer ovaj samo zna sa njima igrati onda neću biti ni ja glup i gledati ih. Ako se igra popravi ili dovedu bolji igrači ponovo ću ih početi gledati a ovako mi je dovoljno pročitati izvještaje. Nisam bio ovako ljut i razočaran ne pamtim


Bilan je bio jedina ekipa koja je lošija od nas, ali ljudi su toga svjesni i već uveliko mijenjaju i siguran sam da će nas na kraju prestići kao što su i prošle godine.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 07-01-2014 at 01:37.
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic