Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-10-2013   #16
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

ALVAREZ: "SHAME WE COULDN'T HOLD ONTO THE LEAD"

Argentine midfielder in pitchside interview with Sky Italia after Atalanta v Inter: "We played well today, disappointed to leave without the 3 points"

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

auuuuu decko,pa na kojim si ti drogama da mi je znati....ahahahhahahahahahahahahaha
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sile, Mačak je i dok je imao sva četiri napadača na raspolaganju, igrao samo sa jednim, tako da ga ne opravdavaju Milito i Belfodil. Njemu su i dva na raspolaganju puno.

Samuel kriv? Da njega nije bilo primili bismo petardu - ko ne vjeruje, neka pogleda ponovo utakmicu i gleda koliko puta nas je spasio.

Q, bekovi krivi za šta? Kome da ubace? Jedan jedini napadač, mal, nema snagu da dobije duel u skoku među njihovom trojicom, što je najgore, uglavnom ga nije bilo na vrijeme jer je bio nazad da bi započeo akciju pošto je Kovačiću bio klizav teren pa nije mogao. Braniš Kovačića a najgori je bio.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #18
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Fakat je da nemamo prave igrače za tu formaciju koju forsira Mazzarri.

A ni u jednom trenutku ne branim Kovu... bio je i on jako slab i nevidljiv. Vidi se mu da mu pozicija iza napadača nikako ne leži i bolje je da ga Mazzarri povuče malo nazad na pozicju zadnjeg veznog gde je lani briljirao i sam on je rekao kad je došao u Inter je rekao da mu pozicija zanjeg veznog najbolje leži.

Kova samo igra na pogrešnoj pozicji... zato je i tako slabo igrao.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Problem je taj što ga vi poredite sa Xavijem, Iniestom, Pirlom i sl. igračima, a da li bi ti igrači imali problem igrati iza napadača? Ja mislim da bi Kovačić bio najbolji na beku, brz je, prodoran, zna uzeti loptu, zna ubaciti. Nažalost, on nema viziju kao gore navedeni.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 30-10-2013 at 15:06.
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #20
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Njemu je CM pozicja sudjena kao Modriču i Verattiju, jer su isti tip igrača i gradja fizička i oni takodje igraju tu poziciju konstantno.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #21
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

I ja mislim da je sa Kovom glavni problem pozicija,on je decko stvoren za poziciju centralnog veznog i definitivno nije za ofanzivnog veznog u sta smo se mogli uveriti

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:40 ----------

Dera,cinjenica je da mi nemamo tim,dok je Mazzari trenirao Napoli,oni su igrali lep fudbal i sa njim postali u zadnijh nekoliko sezona ucesnici lige sampiona i posle dugo vremena kandidati za skudeto,to je cinjenica i to moras priznati,e sada Mazzari nije kriv sto u Interu nema Kavanija,Hamsika,Zunigu,Maggia,Lavecija itd. a od svih je on napravio to sto jesu,kad mu Tohir dovede tim kako treba onda ce i Inter doci tamo gde je bio
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Igrati protiv Verone, Atalante i sličnih sa jednim napadačem... Naša formacija je bila 5-4-1, ulaskom Icardija prešla je u 5-3-2, ulaskom Taidera 4-4-2 . Njegova sreča je bila ta što je imao klasnog strijelca kakav je Cavani, možda bi njemu Icardi trebao više da igra.

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

handanovic 6
45' carrizo 7
rolando 6
samuel 6
juan jesus 5,5
jonathan 6
86' taider bo
guarin 5,5
cambiasso 6,5
alvarez 6,5
nagatomo 5
kovacic 5
palacio 5,5
mazzarri 6
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #23
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ma ko je ove ocjene dao???

I ne zelim ja Milita, ja sam govorio da njega treba prodati odmah poslije 3u1
Al sad imamo na platnoj listi igraca koji nikad ne igra, pa se pitam cemu to?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Navijači. Slične ocjene su i na inter.it

Što se Milita tiče, ma nemaš ti pojma .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #25
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera ja gotivim Milita nema sta i najvise bi voleo da on igra i daje golove ali jednostavno nemoze vise,sto kaze hulle kod nas je u timu,prima 5 mil. godisnje a do sada je odigrao nekih 50 min. i veliko je pitanje koliko ce odigrati do kraja sezone,a ja cu popusiti i opkladu:-)))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

On se oporavio, postigao dva gola te asistirao i nakon toga nije dobio prilike do ove manje povrede - ko kaže da on ne može? Trener to nije dokazao. Tek nakon što ga vidim na terenu kako hoda i gubi duele, možemo se složiti, uostalom, ne znam otkud uopšte Milito kao tema rasprave u ovoj temi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2013   #27
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sile, Mačak je i dok je imao sva četiri napadača na raspolaganju, igrao samo sa jednim, tako da ga ne opravdavaju Milito i Belfodil. Njemu su i dva na raspolaganju puno.

Samuel kriv? Da njega nije bilo primili bismo petardu - ko ne vjeruje, neka pogleda ponovo utakmicu i gleda koliko puta nas je spasio.


Q, bekovi krivi za šta? Kome da ubace? Jedan jedini napadač, mal, nema snagu da dobije duel u skoku među njihovom trojicom, što je najgore, uglavnom ga nije bilo na vrijeme jer je bio nazad da bi započeo akciju pošto je Kovačiću bio klizav teren pa nije mogao. Braniš Kovačića a najgori je bio.
Slažem se sa Tobom,njega pljuju obožavatelji broja 23,btw baš mi je bilo lijepo gledati tekmu bez tog failera,...evo izjave trenera Atalančana Stefana Colantuono-a :

"Regarding Denis’s goal: “He is a player who can jump very high, when he does that for the third time it becomes difficult for the defender. I wouldn’t blame Samuel for the goal, it was a great effort by German Denis”.

Last edited by EL CUCHU 19; 31-10-2013 at 08:24. Reason: h
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2013   #28
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Na kraju kad pogledamo dobili smo potvrdu gde smo posle ove tekme,Roma,Napoli i Jube su se odma na pocetku izdvojili i napravili lepu razliku u odnosu na ostale timove i to su definitivno na nasu veliku zalost 3 ekipe koje ce se do kraja boriti za skudeto i oni su sigurni ucesnici LP

---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

Tako da cemo LP biti u mogucnosti da gledamo za neke 2 god. na Meaci ako naravno Tohir na leto izdvoji znacajne pare inace opet isto
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2013   #29
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by SiamoNoi View Post
Što se tiče obrane stalno se govori o Samuelu i kako bi trebao već jednom nastupit,možda to i danas bude,ali ne vjerujem baš da će Mazzari ić miješat obranu pred ovakvo gostovanje.A ako ga stavi to bi umjesto Ranocchie trebalo biti pretpostavljam.
Pa ti mjenjaj standardnog stopera za čovjeka koji mjesecima nije ozbiljnu minutažu odradio.I to pred jedno od najtežih gostovanja po Inter.


Ostatak utakmice je dobro odradio,ali jbg kad onako reagira kod gola.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2013   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam dao svoje mišljenje o Samuelu, ne bih da ponavljam..

Mazzola - "Osim što je spasao mrežu sa gol linije, Guarin zaista nije ništa pozitivno prikazao tokom utakmice. Bio je potpuno beskoristan na terenu. Uopšte mi se nije svideo njegov nastup"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic