Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Rezultati glasanja: Vaša prognoza
Pobjeda 7 77.78%
Neriješeno 2 22.22%
Poraz 0 0%
Broj glasača: 9. You may not vote on this poll

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-10-2013   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Golmani: Handanovic, Carrizo, Castellazzi

Odbrambeni: Juan, Andreolli, Wallace, Ranocchia, Samuel, Pereira, Nagatomo, Rolando

Vezni: Taider, Kuzmanovic, Cambiasso, Kovacic, Mudingayi,Alvarez

Napadaci: Palacio, Icardi, Belfodil, Milito


Nema ni Campe ni Jonyja, kuku lele. Alva vjerovatno neće od prve zbog te "povrede". Možda vidimo i Pereiru od prve . Ja bih Samuela stavio ali Mačak će vjerovatno Rolanda.

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

Teško nam se bez gospodina.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013   #17
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera jel to neka greška il ja slabo vidim: Guarin uopće nije pozvan . Shit, danas samo loše vijesti čitam, prvo neigranje Campe, pa (najvjerovatniji) izostanak Alvareza iz prve postave, pa sada još i Guarin . Bio sam baš nahajpan na utakmicu a sad sam skroz pesimističan. Jedino se u Mazzarija uzdam da će nešto iskombinovat.

EDIT: Derina greška, samo si me džabe prepao , Guaro je ipak pozvan i koliko vidim spreman je da radi havarije:

Last edited by Biscione; 04-10-2013 at 21:15.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pročitao sam update da su pogriješili, da je Guaro pozvan, a meni se nije dalo provjeriti koji sastav sam ja kopirao, taj bez ili sa Guarom, kontam niko ne čita nema veze svakako xD.

Sutra ne mogu nikako biti nesretan. Buraz je htio igrati kladionicu, ja rekao daj meni pare (jer pretpostavljam da će pasti) a ja ću da ti isplatim ako dobiješ - ostao mu još samo Inter. Ako Inter dobije super iako gubim pare, a ako odigra neriješeno ja dobar xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 04-10-2013 at 21:24.
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mislim da je ovo pravi test da vidimo gde stojimo i sta ocekivati od ovog sastava,jesmo igrali protiv Juvea i Fiorentine ali po meni to nisu bili pravi ispiti,Juve od pocetka igra u losoj formi i nije pokazao nikakvu igru,remizirao je protiv Copenhagena u Danskoj i gubio od Galate kuck pa dosao do boda,protiv Kijeva znamo svi kako su dobili a i protiv Verone su morali da preokrecu,sto se Viole tice igrali smo na domacem terenu u punom sastavu a njima je falilo 3 kljucna igraca iz prve postave i jos su nam prvi dali gol i bilo je gusto,a prvo poluvreme proti Viole je bilo ocajno,pa zato je po meni Roma pravi test da vidimo kako dalje razmisljati
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Za AS Romu neće igrati Maicon .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #21
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

@Biscione
Mislim da nema nikakve šanse da Milito krene jer nije još spreman za prvi sastav.Eventualno uđe pred kraj.

Na kraju bez Jonathana i Campagnara.Umjesto prvog vjerojatno Pereira,a umjesto drugog Rolando.Sreća pa nema Maicona i Romi će desno biti Torosidis.Trebao bi ga Alvaro u dzep stavit.
A umjesto Campagnara Rolando.Zadnju je odlično odigrao.Jos iz Porta ga se sjecam kao odlicnog stopera pa je zatražio transfer i igrao sve manje.Pa posudba u Napoliju gdje je i ono što je igrao igrao dosta loše,al nije ga dzaba Mazzari ponovno uzeo kod sebe.Ako odigra kako zna mislim da se ne bi trebao osjetit Hugov izostanak.Osim u onim izletima prema naprijed u kojima je odličan,al za to nam ostaje Juan lijevo.
Očekujem pobijedu,šta da drugo kazem.Nismo ih odavno dobili,6 pobjeda imaju,moraju jednom kiksat i to će bit večeras.

Ovako bi ja to postavio:

Palacio
Alvarez
Pereira-Taider-Cambiasso-Guarin-Nagatomo
Juan-Ranocchia-Rolando
Handanović
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!



Last edited by SiamoNoi; 05-10-2013 at 14:47.
SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto Milito nije spreman od prve minute? Ne znam zašto Samuel još nije spreman.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #23
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Diego je fizički spreman, prije 2-3 sedmice protiv Sassuoloa je odlično odigrao poluvrijeme a sada je sigurno još spremniji. Eh sad, tačno je da nema utakmica u nogama dovoljno pa bi to mogao biti razlog neigranja. Ali ja bih ga ipak stavio zbog pobjedničkog mentaliteta, takvim klasama je dovoljan jedan potez da riješe utakmicu. A ako ne on onda bih stavio Icardija jer bit će veoma loše po nas ako budemo igrali samo sa 1 napadačem jer znamo kako igra Palacio, svugdje ga ima više nego u 16-ercu.
@siamo gdje ti je Kova, znam da ga gotiviš pa mi čudno da ga nisi stavio od prve, ajd Diego možda još uvijek nije najspremniji ali Kova sigurno jest.

P.S. Sinoć sam sanjao da smo ih pobijedilii 3-1 a Milito zabio hat-trick, možda je to neki znak "odozgo"
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #24
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Kako to da Milito treba igrati ispred Icardija? Jedino na ime, ostalo ni pod razno.. Momak daje golove i zar treba nesto vise..
Diego je u godinama i trebati ce se oznojiti dobro da bude prvi izbor Mazzarriju pored ovih mladića.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #25
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Cuti ubice te dera zbog Milita
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #26
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Diego je fizički spreman, prije 2-3 sedmice protiv Sassuoloa je odlično odigrao poluvrijeme a sada je sigurno još spremniji. Eh sad, tačno je da nema utakmica u nogama dovoljno pa bi to mogao biti razlog neigranja. Ali ja bih ga ipak stavio zbog pobjedničkog mentaliteta, takvim klasama je dovoljan jedan potez da riješe utakmicu. A ako ne on onda bih stavio Icardija jer bit će veoma loše po nas ako budemo igrali samo sa 1 napadačem jer znamo kako igra Palacio, svugdje ga ima više nego u 16-ercu.
@siamo gdje ti je Kova, znam da ga gotiviš pa mi čudno da ga nisi stavio od prve, ajd Diego možda još uvijek nije najspremniji ali Kova sigurno jest.

P.S. Sinoć sam sanjao da smo ih pobijedilii 3-1 a Milito zabio hat-trick, možda je to neki znak "odozgo"
Stavio sam Taidera jer je "energetski" bolji i u duelu jači...imamo tu i Guarina dok i oni imaju takvu dvojicu (Rossi,Strootman).Matea bi u nastavku uveo kada oni malo padnu pa će biti i više šanse za te njegove driblinge,ovako mislim da bi se previše istrošio i da nije još spreman za 90.min svaki vikend igrat.
Volim strašno Milita,ali meni ne bi igrao danas.Palacio-Alvarez od prve (nikad nisam mislio da ću Rickya stavit ispred Milita ),a u nastavku,ovisi kako će oni odigrat i koji će bit rezultat,uvest Icardija ili Belfodila.Icardija ako će se lovit gol jer je bolji realizator od ovog drugog.
Icardi me igrom i nije oduševio do sada,ali realizacija mu je jako dobra.Takav je to igrač,može bit lošu cijelu utakmicu pa na kraju odluči pobjednika.
A Belfodil ovo zadnje što je odigrao me oduševio.Jako koristan igrač.
Bit će nešto od obojice.Trebaju popravit igru u defanzivi ako misle biti starteri.


P.S. htio sam promijenit avatar u Kovačićev,al mi nešto neće,jbg
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Kako to da Milito treba igrati ispred Icardija? Jedino na ime, ostalo ni pod razno.. Momak daje golove i zar treba nesto vise..
Diego je u godinama i trebati ce se oznojiti dobro da bude prvi izbor Mazzarriju pored ovih mladića.
Milito je zabio dva gola i asistirao za jedno poluvrijeme - možda zato? Icardi je poput Pazzinija, ako ne dobije pravu loptu nema od njega hljeba, dok Milito zna i pozicionirati se a Boga mi i dodati, prodriblati itd.

Icardi je i u utakmicama u kojim je postigao gol dobio ocjenu 6,5, šta misliš koju će dobiti kada ne postigne gol? Zašto imati samo strijelca kada možeš imati i to a i kontributora igri?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 05-10-2013 at 19:18.
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #28
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Uh jedva cekam da pocne....

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

Milito,Icardi,Palasio i Riky u prvoj:-))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #29
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Milito je zabio dva gola i asistirao za jedno poluvrijeme - možda zato? Icardi je poput Pazzinija, ako ne dobije pravu loptu nema od njega hljeba, dok Milito zna i pozicionirati se a Boga mi i dodati, prodriblati itd.

Icardi je i u utakmicama u kojim je postigao gol dobio ocjenu 6,5, šta misliš koju će dobiti kada ne postigne gol? Zašto imati samo strijelca kada možeš imati i to a i kontributora igri?
Protiv Sassuola?
Upravo radi toga sto je Icardi dao gol skoro svaki put kad mu je pruzena prilika ne treba da bude alternativa alternative, igracu koji je 7 mjeseci proveo u "autu" i nije u Bog zna kakvoj formi.
Povuces Ricky-a u vezu Maurita u spicu i imas se cemu nadati.

Milito je nas heroj ali njega nema vise od ljeta a Icardi treba igrati sto vise ukoliko zelimo iskoristiti njegov potencijal jer moze biti WC igrac.

@SiamoNoi: Belfodil se i meni svidi mnogo. Steta za njega sto su Palacio i Ricky u odlicnoj formi. Tesko ce imati prostora za pokazati sta zna.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dakle, Milito nije u formi iako je postigao 2 gola i asistirao jer je to uradio protiv Sassuola? Kažeš da je Icardi iskoristio svaku priliku, istina, ali ipak smatram da je Milito svoju iskoristio bolje. Može on biti u "autu" godinu dana dok god zabija golove i asistira ja ga ne bih držao na klupi. Remi protiv Cagliarija sam pripisao Mačku jer je Militu dao priliku tek u 85'.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 05-10-2013 at 19:51.
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 05:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic