Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-12-2009   #10246
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

a čuj sanjat ne košta ništa..ali to je sve..samo san
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10247
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Nada posljednja umire...hehehe.al bas bi nam godio.
Hamsik,Cambi,Capitano i Sneijder.kakva bi to veza bila...
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10248
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

i da dodam umesto gruje i thiago motta
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10249
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Za Aguera Real nudi 60 mil i vjerovatno ce se transfer realizovat.Samo mi nije jasno sto ce sa Benzemom?

Oriali je danas rekao kako pored Pandeva i Hamsika De Rossi i Marcizio su igraci koje bi rado vidio kod nas
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10250
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Benzema ide na malo duzu obuku za kola jedno 10 godina
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10251
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma benzema je propao lik, kakvog se bojim da ne bude i pandev
kao sto je q...
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10252
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Za Aguera Real nudi 60 mil i vjerovatno ce se transfer realizovat.Samo mi nije jasno sto ce sa Benzemom?

Oriali je danas rekao kako pored Pandeva i Hamsika De Rossi i Marcizio su igraci koje bi rado vidio kod nas
markizio iz jube
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10253
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

marchisio je dobar....

vrlo mi se svidjaju svi ovi igrači koji se spominju....Pandev je skoro več naš a Hamšik, Marchisio i De Rossi su svi odlični igrači.... Bilo tko od njih da dođe, ja bi bio zadovoljan
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10254
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma da to nego de ce marchisio iz jube u inter
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10255
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Opet se spominju Cordoba out i Kolarov in.
Naime, Mourinho čini se želi Kolarova pod svaku cijenu, priča se da bi se Lazio odlučio na prodaju ako stigne ponuda od oko 10M€, ako Cordoba bude prodan, trebalo bit stići u Interovu kasu sigurno oko 5 i preko, tako da bi Inter na kraju dodao par milijuna i eto Kolarova.

Što se Pandeva tiče, Dario Canovi, agent Thiaga Motte i mnogo drugih igrača, rekao je sljedeće :
''Pandev će biti Interov zahvaljujući dobrim odnosima između agenta igrača i Intera.
Prilika po ovoj cijeni je nešto što nitko ne smije propustiti, bilo bi glupo ne iskoristiti to za obje strane. Nije on zamjena za Eto'oa uzimajući u obzir da ova dva igrača imaju potpuno različite karakteristike.
Inter ima igrački kadar za ligu prvaka kojeg ne smatram inferiornijim onome iz Chelseja, Barcelone ili madridskog Reala.
Ako bi se igrali klasičnom igrom sličica za albume Inter bi izgubio možda za jako malo ili bi čak pobijedio protiv ostalih velikana iz evrope''.


Nwankwo Oboriah će biti nerazzurro na kraju januara 2010.
To je posao koji će biti napravljen. Po nekima, već je zgotovljen. Ono što nedostaje je službena objava.
Objava koja bi trebala stići na kraju januara 2010. Ali, u konačnici, sve je već dogovoreno : Inter je uvjeren u kvalitete mladog nigerijskog veznjaka 1991. godišta, koji danas igra u Real Murciji, momčad koja se natječe u drugoj španjolskoj diviziji, i važan igrač nigerijske U20 reprezentacije.
Koji su onda problemi koji spriječavaju da se transfer zgotovi?
FcInterNews.it je u direktnom kontaktu sa igračevim entourageom otkrio da su svi sretni i mirni što se tiče uspješnog okončanja transfera.
Treba samo odlučiti hoće li ga Inter direktno kupiti(pošto ima još jedno non-EU slobodno mjesto) ili bi to bila Parma. U ovoj zadnjoj mogućnosti, radilo bi se naravno o polovičnom vlasništvu između ova dva kluba.
Zašto Inter odmah to ne završava?
Zbog jednog razloga : sve snage Intera su usredotočene na transfer Gorana Pandeva, jednom kada sve bude sređeno, Inter će zgotoviti transfer Oboriaha.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10256
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

kako sjajno sada radi nasa uprava sto se igraca tice nema vise onih srljanja i bacanja para u prazno vec se kupuje ono samo sto treba...a svi ovi igraci koji se spominji su nam potrebni... i kolarov, hamsik a i pandev ja bih bio prezadovoljan kad bi ovaj dvojac iz lazia dosao kod nas u januaru dobro jedan vec jest al i kolarov koji je uz vargasa i chivua(koji je za mene bolji na mjestu stopera) sigurno najbolji lijevi bek u italiji...

do kraja ove sezone bez hamsika i onda sljedece pojacat vezni red sa njim i mozda jos jednim stoperom i imali bi strasan tim sa odlicnim igracima na svim pozicijama
Huska is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10257
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Juventus je Laziu poslao puno bolju ponudu od one koji bi Inter trebao za Kolarova(10 M ili 5 M i Cordoba)...
Ja tog Cordobu nikad u zivotu ne bih volio vidjet u dresu Lazia jer po meni jedino sto on zna je udarit igraca...Pravi mesar kao i Muntari...
Mislim da bi i vise nego glupo bilo prihvatiti tu ponudu Intera kada se za Kolarova moze dobiti De Ceglie na poziciji lijevog beka ili cak polovina ugovora Giovinca,kako se u 3 navrata pricalo iz Đubrentusa...
E sad kad bi Inter ponudio 15 M,mislim da ne bi bilo vise nikakve price,sto zbog dobrih odnosa klubova,sto zbog realno super ponude...
__________________

NATA PER DOMINA'!

Last edited by Amico Laziale; 28-12-2009 at 16:57.
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10258
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

marchisia nebih ni da je zadnji vezni na planeti

a sto se ovog malo tice malo mi je smesno, kazu sacekace malo zato sto su sve snage okrenute ka pandevu pa covek je slobodan igrac kolko je tesko dovesti ga
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10259
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Da, to bi bila super ponuda, ali pretjerana i nabijanje cijene, jer Kolarov realno ne vrijedi 15M eura, 10M je već jako lijepa ponuda, kamoli više od toga.
Cordoba je često bio oštar, ali čovjek je i dan danas na visokoj razini, ne igra često i sada kada se ozljedio Samuel odigrao je par odličnih utakmica, brzina mu je vrlina, sigurno ipak duplo bolji, od onih koji su igrali u Laziju ala Stendardo, ili još bolje od onog Siviglie a i Cribarija, zapravo Lazio može imat braniče na razini Cordobe ali sigurno ne bolje, zato mislim da bi im Cordoba bio skoro kao suho zlato, može i bit mesar ali su njegove obrambene kvalitete još uvijek na dosta visokoj razini, razinu koju svi ovi braniči Lazija jedva dostižu
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009   #10260
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

zalosno, evo zasto i dalje ne gotivim josea, kada dodje taj kolarov, sta ce santon da radi? da ide na posudbu, takav igracina (neki ce reci jos treba da se uci, pa zasto da se ne uci u interu, prije ce kod nas nauciti te neke male sitnice koje mu nedostaju nego u livornu) na posudbu a pored toga umjesto da taj novac ide na misimovica cija je cijena ista, one idu na nekog kolarova, ojjjjjjjjj do kada?!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic