Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub > Novosti

Novosti Razgovarajte o novinama na ovdašnjem svijetu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-09-2010   #1
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default Nesreća/Bih/Zenica

Ne znam jeste li čuli ili čitali, prije par dana, tačnije 31.08. se dogodila nesreća blizu moje kuće, upravo sam pregledala video, prestravila sam se... Nemam komentara...

Evo nešto više o tome:
Quote:
Jedna osoba smrtno je stradala u saobraćajnoj nezgodi danas u 14.20 sati na raskrsnici ulica Crkvice, Bistua Nuova i Prve zeničke brigade. Identitet muškarca koji je upravljao biciklom i koji je podlegao na mjestu nesreće još nije poznat. Prema informaciji iz MUPZDK-a biciklistu je udario 'audi A4' švicarskih oznaka BE 352 675 kojim je upravljao Č.G. iz Zenice. Zbog obavljanja uviđaja saobraćaj ovim dijelom grada je potpuno obustavljen. Prema izjavama očevidaca vozač automobila švicarskih tablica ''proletio'' je kroz crveno svjetlo na raskrsnici Prve zeničke brigade te udario biciklistu kojeg je vukao 50 metara po cesti.

Biciklista je na licu mjesta smrtno stradao, a vozač automobila je nakon toga pokušao pobjeći sa mjesta nesreće. Prilikom bijega prošao je preko zelene površine te pokušao pobjeći kroz korito Babine rijeke. Auto je zaustavljeno na drugoj strani obale Babine rijeke u ogradi. Dio očevidaca kaže da je vozač bila djevojka, a po nekim informacijama raadi se o muškoj osobi, za kojom je policija kasnije tragala. Naknadno, djevojkin otac je priveden i lišen slobode. Istraga će ukazati ko je od njih dvoje vozio.
I evo danas je objavljeno ovo:
Quote:
Prema informacijama iz MUP-a, Ćazim Gačić, vlasnik automobila pušten je nakon informativnih razgovora, dok je njegova kćerka, Adisa i dalje u policijskom zadržavanju, te će biti predata tužiocu. Tokom istrage utvrđeno je da je ona ipak bila sama u automobilu, te da tvrdnje da se sa njom nalazio, i to za upravljačem, i muškarac, nisu tačne. Kako nam je rečeno u policiji istraga je i dalje u toku.
Na ovom linku se nalazi i video, snimljen video nadzorom koji je postavljen na semaforu: http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/c...te-Zenici.html
Udes "počinje" otprilike od 2:05/5:21...
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #2
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

bilo je na dnevniku ovo cini mi se...al ovi su mi najgori sto bjeze, umjesto da pomognes covjeku, ti naberes kao posljednja kukavica...

RIP
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #3
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Da, ali tek sinoć izašao taj snimak... Joj, ja ne znam kako bih postupila kad bih se našla tu, među ostalim ljudima... Skroz bih se izgubila, sinoć nisam mogla dugo zaspati kad sam odgledala ovaj video... :/
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #4
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Da smo normalna država ovaj papak bi dobio doživotnu kaznu po hitnom postupku. Mada bih ja otišao u extrem i stavio ga na el. stolicu. Jedna seljačina manje, siguran sam neće nikome nedostajati.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #5
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

R. I. P.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #6
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a samo ne kontam ako je taj debil iz ZE mislim zna da ima tu semafore i sve, a on kojom je brzinom isao nema sanse da bi stao, i da nije bilo bicikliste poginuo bi neko drugi...pa malo je falilo i ova tri pjesaka da udari...

a opet se pokazalo koji smo mi debili, pa 20 auta oko covjeka stoji nitko ne prilazi da vidi sta mu je...mozda se moglo pomoci covjeku...jedino da nije zakon kao u nekim drzavama na zapadu, da ne smije nitko dirati nastradalog, i mora se cekati hitna..
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #7
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Quote:
Originally Posted by Enfant Terrible View Post
Da smo normalna država ovaj papak bi dobio doživotnu kaznu po hitnom postupku. Mada bih ja otišao u extrem i stavio ga na el. stolicu. Jedna seljačina manje, siguran sam neće nikome nedostajati.
Da smo normalna država... Ali nismo :/
Quote:
Originally Posted by Huska View Post
a samo ne kontam ako je taj debil iz ZE mislim zna da ima tu semafore i sve, a on kojom je brzinom isao nema sanse da bi stao, i da nije bilo bicikliste poginuo bi neko drugi...pa malo je falilo i ova tri pjesaka da udari...

a opet se pokazalo koji smo mi debili, pa 20 auta oko covjeka stoji nitko ne prilazi da vidi sta mu je...mozda se moglo pomoci covjeku...jedino da nije zakon kao u nekim drzavama na zapadu, da ne smije nitko dirati nastradalog, i mora se cekati hitna..
Tamo piše da je vozila njegova kćerka, mada glasine kruže da je vozila njegova žena, ne zna se tačno, uglavnom, nije on vozio, htio je da na sebe prebaci tu krivicu, ali nije uspio, on je pušten, a kćerka/žena je zadržana u policijskoj stanici.

Baš je sve užasno bilo, mogla je pokupiti ona tri pješaka sa zebre, ili ono auto koje je otišlo desno (gledajući sa videa), ili auto koje je dolazilo sa desne strane pa se zaustavilo... Sve se odigralo praktično u 1 sekundi... Sreća pa se onaj, koji je dolazio sa lijeve strane, parkirao u kraj, jer da je skrenuo tamo, ova glupača bi ga pokupila, zajedno sa biciklistom... :/

UŽAS!
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #8
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Picka li joj materina,ko joj dade vozacku i kola uopste!!!Nzna da vozi...jebem li joj sve zivo i mrtvo,zna da je raskrsnica,da ima mng ljudi,vozila,biciklista...sta jos da je taj biciklista bio neko dete?!?!?!I da na kraju ovako pobegne,pa odmah bi ja to bez sudjenja,a prvo bih joj izvadio jedno oko,pa drugo,pa nos,pa zub po zub,pa nokte,prste,i sve tako da oseti pravi bol picka joj materina,i onda ako prezivi sve to,kao u srednjem veku,na besenje,nikom i nece nedostajati,kurva!!!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #9
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
a samo ne kontam ako je taj debil iz ZE mislim zna da ima tu semafore i sve, a on kojom je brzinom isao nema sanse da bi stao, i da nije bilo bicikliste poginuo bi neko drugi...pa malo je falilo i ova tri pjesaka da udari...

a opet se pokazalo koji smo mi debili, pa 20 auta oko covjeka stoji nitko ne prilazi da vidi sta mu je...mozda se moglo pomoci covjeku...jedino da nije zakon kao u nekim drzavama na zapadu, da ne smije nitko dirati nastradalog, i mora se cekati hitna..
treba biti covjek pa stati, izadji iz auta...vjerovatno mu nije bilo pomoci, al hej...pa i zivotinje brinu jedna za dr
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #10
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Pirate_Girl4 View Post
Tamo piše da je vozila njegova kćerka, mada glasine kruže da je vozila njegova žena, ne zna se tačno, uglavnom, nije on vozio, htio je da na sebe prebaci tu krivicu, ali nije uspio, on je pušten, a kćerka/žena je zadržana u policijskoj stanici.

Baš je sve užasno bilo, mogla je pokupiti ona tri pješaka sa zebre, ili ono auto koje je otišlo desno (gledajući sa videa), ili auto koje je dolazilo sa desne strane pa se zaustavilo... Sve se odigralo praktično u 1 sekundi... Sreća pa se onaj, koji je dolazio sa lijeve strane, parkirao u kraj, jer da je skrenuo tamo, ova glupača bi ga pokupila, zajedno sa biciklistom... :/

UŽAS!
Ja sam pročitao danas da je ta djevojka (njegova kčerka navodno) teški psihički bolesnik i liječeni narkoman.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #11
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Picka li joj materina,ko joj dade vozacku i kola uopste!!!Nzna da vozi...jebem li joj sve zivo i mrtvo,zna da je raskrsnica,da ima mng ljudi,vozila,biciklista...sta jos da je taj biciklista bio neko dete?!?!?!I da na kraju ovako pobegne,pa odmah bi ja to bez sudjenja,a prvo bih joj izvadio jedno oko,pa drugo,pa nos,pa zub po zub,pa nokte,prste,i sve tako da oseti pravi bol picka joj materina,i onda ako prezivi sve to,kao u srednjem veku,na besenje,nikom i nece nedostajati,kurva!!!
Piše da nema vozačku......
Quote:
Originally Posted by hulle View Post
treba biti covjek pa stati, izadji iz auta...vjerovatno mu nije bilo pomoci, al hej...pa i zivotinje brinu jedna za dr
Eh... Ljudskost je davno nestala iz naših divnih prostora...
Quote:
Originally Posted by Enfant Terrible View Post
Ja sam pročitao danas da je ta djevojka (njegova kčerka navodno) teški psihički bolesnik i liječeni narkoman.
Da, i ja sam, i pročitala, i čula po gradu da se tako priča... :/

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?pi...17588348269225

To je ta glupača...

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

OMG!!! http://www.facebook.com/photo.php?pi...00000541821795

Obratite pažnju na datum kad je postavila sliku, a ko poznaje njemački nek bolje prevede ovaj tekst ispod slike, piše uglavnom nešto tipa: "Imala sam veliki udes u Zenici"...... NO COMMENT......
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic