Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-12-2013   #16
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

sta tek reci za Handu


Prvo poluvrijeme ono, izjednaceno.

Parma je zabila 2 gola i imala jos dvije dobre sanse. Mi smo zabili 1 gol i imali jos dvije dobre sanse (Sve Palacio naravno).
I ono kad su svi ocekivali da sudija svira kraj poluvremena 1-1, Handa radi ono sto ni Piplica nmz......1-2

Nista u drugom poluvremenu ocekujem da igramo s dva napadaca
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #17
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Au Handanovica,sta reci...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #18
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

E moj Handa..
Johnyy odličan, Kova jako dobar.. ostali dobri sem je*enog Guarina.. pa dokle vise da ga trpimo svega ti Waltere.. daj Belfodila da ovo riješimo..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #19
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Sta uradi crni Handanovicu!Ocekivao sam ovakvu utakmicu, i dobru Parmu...
Inter je jako slab.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #20
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A i nije mu to prvi ispad od kako brani kod nas,imao ih je jos,kao 2×2 bi vratio Bardija na leto a Handu ako neko da 20 mil. pozdravi je pozdravi:-)
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #21
jasko__10
Esordienti
 

Join Date: Aug 2012
Posts: 41
Default

Guarin je haman previse gledo filmove od chuck norrisa pa misli da i one moze sve sam
jasko__10 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #22
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dzontra ce me do kraja ubediti da promenim misljenje o njemu,slazem se sa emerorom,Kova je sasvim fino odigrao i vidi se da zna fudbal i da mu samo trebaju utakmice
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #23
jasko__10
Esordienti
 

Join Date: Aug 2012
Posts: 41
Default



http://www.youtube.com/watch?v=KCe5yHNycN8
jasko__10 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #24
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

3-3

Hajd bar smo efikasni

Imali smo sjajnu priliku preko Cambiasa u zadnjoj minuti, al jbg. Kad se sve pogleda nerijeseno i jest realno. Istina Parma je zadnjih 15min bas krenula naprijed i krenuli po pobjedu i moglo ih je to kostati u zadnjom minuti, ali....


Nista idemo dalje....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #25
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

formacija zadnjih 12 minuta uopste NIJE POSTOJALA !! onim ternutkom kad je ubacio belfu i izbacio johnya igraci su se pogubili na terenu svako je trcao i igrao kako je on kontao da moze xD da je iole ozbiljniji protivnik bio ovdje cvrs napunili bi nas u onih 10 min kraja sa bar 3 4 gola !! ko to ne vidi nema oci !! macari ocajan
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dakle, uključio sam se u drugo poluvrijeme, nisam vidio tu grešku Samira, ali koliko nas je puta do sada vadio, ima pravo i on da pogriješi. Bardija dovesti da zamjeni Samira, smiješno, sjetite se samo greške protiv nas, šta ti više treba.

Drago mi je da se Kova pokazao, samo da ovako nastavi. Guarin katastrofa ali se trudio da vraća loptu kada ih je gubio.

Šlag na tortu - odbrana, ja vam garantujem da bi sam Campagnaro bolje zaustavljao protivnike nego kada su trojica zajedno. Dok imamo tri stopera kod kojih bi i ja uspio proći, u napadu čekam samo kad će Palacia strefiti srčani jer nema kompanjona.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #27
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Parma konkretnija posle izjednacenja i to mnogo,Kambijaso,sta reci,Sansone ga je otkinuo kod treceg gola za Parmu a promadio je zicer za pobedu,Belfodil smesan tih dvadesetak minuta a imao je jednu lepu priliku da napravi nesto vise a on iz lepe pozicije centrirao u pic.. lepu materinu
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #28
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jebeni Pazza Inter. Više mi je pun qrac tog Pazza Intera. Nit imamo trenera koji zna postavit ekipu i taktiku, nit imamo igrače koji mogu igrati i bez trenera, nit imamo jebene sreće, a i sudije nas ne vole.
Kovačić je pokazao šta zna i ako u narednoj bude na klupi jebat ću Mazzi sve (već mi je to prešlo u naviku). Kova umjesto Taidera (ne trebaju nam dva defanzivno orjentisana vežnjaka u ekipi, Cambi je dovoljan), a Guarin na kritike uzvraća golovima.
P.S. A šta reći na onaj presing koji nam je Parma stvorila u zadnjih 20 min, da se čovjek upita ko je velika ekipa i ko je domaćin .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #29
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Dakle, uključio sam se u drugo poluvrijeme, nisam vidio tu grešku Samira, ali koliko nas je puta do sada vadio, ima pravo i on da pogriješi. Bardija dovesti da zamjeni Samira, smiješno, sjetite se samo greške protiv nas, šta ti više treba.
znaci da se nadovezem ...

ono sto je bardi uradio protiv nas je NISTA sta je uradio samir idrize !! bardiu je 21a a samir se smatra top 5 golmanima svijeta !!

btw da li si vidio sta je sinoc skinuo u 4 5 navrata baloteliju i milanu bardi ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2013   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Parma konkretnija posle izjednacenja i to mnogo,Kambijaso,sta reci,Sansone ga je otkinuo kod treceg gola za Parmu a promadio je zicer za pobedu,Belfodil smesan tih dvadesetak minuta a imao je jednu lepu priliku da napravi nesto vise a on iz lepe pozicije centrirao u pic.. lepu materinu
Da, to je jedina greška koju ja napravio. Imao je prodora, ali kada si mogao reći da Kovačiću treba kontinuitet, zašto isto ne bi rekao i za Ishaka?

Caglairi 1- 1 Inter
Atalanta 1-1 Inter
Bologna 1-1 Inter
Inter 1-1 Sampdoria
Torino 3-3 Inter
Inter 3-3 Parma
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic