Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub > Novosti

Novosti Razgovarajte o novinama na ovdašnjem svijetu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-05-2009   #1
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default Chuck Norris čuva hrvatsku pekarnicu

Chuck Norris: Čuvam hrvatsku pekarnicu i ponosim se time!


Američki glumac i majstor borilačkih vještina Chuck Norris, na svojoj je web stranici objavio kako mu posljednjih dana sa svih strana stižu informacije o pekarnici u Hrvatskoj koja koristi njegovu fotografiju kao zaštitu od provalnika.

- Pod mojom fotografijom stoji natpis: "Ova trgovina je pod zaštitom Chucka Norrisa", piše 'Teksaški rendžer' u svojoj novoj kolumni.

- Vrlo sam počašćen što pomažem smanjenju kriminala bilo gdje u svijetu, makar i fotografijom. (Svi bi mi voljeli da je to tako lako!) No volio bih zaštititi buduće naraštaje Sjedinjenih Država, a ne samo kolače - nastavlja Norris koji je u ožujku objavio kako bi se kandidirao za predsjednika Teksasa kada bi se ova savezna država odvojila od SAD-a.

Brojni svjetski mediji, od britanskih do južnoafričkih, nedavno su se raspisali o pekarnici u Splitu koja je u više navrata bila opljačkana. Prema njima, vlasnik je odlučio na ulaz postaviti Norrisovu sliku i natpis "Ovaj lokal je pod zaštitom Chucka Norrisa", kako bi odvratio provalnike. Bila je to naravno šala, međutim, djelatnici pekarnice tvrde da se potez pokazao uspješnim. "Otkako je poruka obješena u izlog nikome nije palo napamet dirati pekarnicu, a prije su je pljačkali barem jednom tjedno. Čini se da lopovi toliko poštuju Chucka, da su nas ostavili na miru", izjavila je za britanske medije asistentica prodaje pekarnice.


Chuck svoju kolumnu nastavlja statistikama koje trebaju pojasniti zašto se zalaže za neovisnost Teksasa, a pokazuju zapadanje SAD-a u svojevrsnu moralnu krizu i razotkrivaju zapreke s kojima se suočavaju Amerikanci od djetinjstva do tinejdžerske dobi.

- U 2007. na stranicama MySpacea bilo je više od 29.000 registriranih seksualnih prijestupnika. Broj tinejdžerskih trudnoća u SAD-u najveći je u razvijenim državama (četverostruko veći nego u Europskoj Uniji). Svaki dan više od 6000 učenika ispadne iz oko 94.000 javnih škola. Dvadeset i pet posto djece je pretilo, a da roditelji toga nisu ni svjesni. Trideset posto roditelja tvrdi da im pomaganje djeci u duhovnom životu predstavlja veliki izazov. Maloljetnički kriminal porastao je 48 posto u posljednjih 11 godina. (Izbrojao sam najmanje 14 smrtonosnih pucnjava u obrazovnim institucijama od 2000. u kojima je poginulo najmanje 60 ljudi, a deseci su ranjeni). FBI procjenjuje da se danas u SAD-u trguje s više od 100.000 djece u dobi između 9 i 19 godina - piše Norris. (njd)
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009   #2
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Pametan neki covek ovaj Chuck Norris
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009   #3
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

pa najbolji covek i najpametniji u svetu ali posle bate zivojinovica
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009   #4
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
pa najbolji covek i najpametniji u svetu ali posle bate zivojinovica
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ja sam do sada mislio da je taja BATA onaj Zika, al to je onaj nedeljkovic

sto se tice chucka, svaka mu cast
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2009   #6
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ma i u nas vamo u siptara u pekaru treba
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic