Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-11-2015   #32551
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Pa rekao si Hazard nije mnogo bolji od Nasrija, a ako nije mnogo bolji znaci da su podjednaki

kakva je to logika hahaahaha

daj sile idi spavaj nije ti dobro ahhaahah
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32552
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pirlo je napisao u svojoj knjizi da je 2011. imao ponudu Intera u vreme kad je trener bio Leonardo, koji ga je licno kontaktirao i rekao kako ima zeleno svetlo Moratija da ga dovede i da ce biti kljucni igrac Intera, kontakti su postojali i nesto ranije a sam Pirlo ke rekao kako je neko vreme cak i razmisljao o toj ponudi ali da jednostavno nije mogao to da uradi navijacima bilana, u razgovoru sa Leonardom zahvalio se na pozivu i rekao da je izabrao jube, toliko.

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

Pa kako majke ti da protumacim izjavu da Nasri nije puno slabiji od Hazarda, jesi pri sebi, gde ces porediti ta dva igraca covece boziji, uozbilji se, pogledaj statistiku, cenu, godine, individualna priznanja, alooooo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32553
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ljudi...Pirlo ima 36godina....
Jel vi stvarno mislite da je njemu sad u interesu da se vrati u italiju i da igra za Inter?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32554
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Haha

Uglavnom, zakljucili smo da je bolje da nisu navijaci intera. Haman, koga god vi oznacite kao naseg navijaca, taj ko iz inata zaigra za drugi klub.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2015   #32555
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Candreva novo ime, kobajagi 20 mil + Rano. Ovi će izgleda za svakog potencijalnog igrača pisati da nudimo pare i Ranu
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2015   #32556
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Piero Ausilio confirms Inter tried to sign Ezequiel Lavezzi and Soufiane Feghouli, but doubts Lazio will sell them Antonio Candreva.

The director spoke to Gazzetta TV this evening and discussed the strategy for the January transfer window, including a reported battle with Juventus for Paris Saint-Germain forward Lavezzi.

“I spoke to his agent over the summer and our attempt was made at the start of August because we were looking for a wide attacking player, who in the end was Adem Ljajic.

“It was immediately pretty clear there was little chance of it going through. He wanted to stay at PSG. He was also a rather expensive player to have on the books.

“Feghouli? His contract will expire in 2016, but he has given the priority to negotiating a renewal with Valencia.”

Today’s papers are full of reports that Inter are in negotiations for Italy and Lazio midfielder Candreva.

“He is a great player,” confessed Ausilio. “I learn pretty quickly and I know there are Presidents who don’t let you get near certain players. When it comes to Lazio, you’re better off leaving certain players in your dreams.

“When he was at Ternana we had the opportunity to sign him, but as his contractual situation was a bit complicated we preferred to let it go.”

As for interest in Sassuolo’s Domenico Berardi, it is well known that Juventus have first refusal.

“The situation there is pretty clearly defined. I know I like him and he is a big Inter fan, but his path is already set.”

Finally, Ausilio was asked what he would say if a club called to offer €35m for Mauro Icardi?

"I'd hang up."

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

Jos jedan "navijac" Intera ode u Juve kod drugog navijaca, Dybale. Kazem vam ja..
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2015   #32557
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pa da, profesionalci, što ne govori da nisu fanovi, Inter da želi mogao bi kupiti ga ali je skup i Ausilio se vadi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2015   #32558
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ako aludiras na berardija on jeste interov fan i to je izjavio dok ga nije jos juve kupio na pola pola od sasuola i kasnije dok je bio pod ugovorom sa juvetom i sam ausilio ti je eto rekao da je fan intera ali da juve ima ocpiju first buy za 10 mil mi tu ne mozemo mnogo jer bi morali se pogoditi sa juventusom i sasuolom i to bi bilo komplikovano
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2015   #32559
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

„Posle 5. maja 2002. kada smo izgubili titulu u poslednjem kolu, dogovorio sam se sa Ronaldom i Rekobom da nas trojica napravimo uslugu klubu i smanjimo naše plate kako bi Inter doveo Alesandra Nestu. Čuo sam se sa njim i on je potvrdio da hoće da dođe... Jednog jutra dok sam bio na hipodromu, zazvonio mi je telefon i sa druge strane je bio Moratijev sin Mao. Rekao mi je 'Bobo, znam da će odlepiš, ali Nesta je preskup za nas'. Iako smo bili spremni da smanjimo naše palte?! Onda mi je rekao 'I tata je nervozan, ali ne brini. Imamo rešenje za štopera. Na tržištu imamo igrača koji je poput Neste.' Pitao sam koji je igrač u pitanju i on mi je odgovorio: Gamara. Nisam ni završio razgovor, već sam besno bacio telefon na stazu hipodroma i nikada više nisam video taj telefon... I sada ponekad razmišljam o tome. Nisam imao ništa protiv Gamare, dobar je igrač, ali je Nesta u tom trenutku bio najbolji na svetu. I hteo je da dođe kod nas“, otkrio je Kristijan Vijeri u svojoj autobiografiji.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2015   #32560
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

E to su bili carevi, pitam se kad ćemo opet takve superstarove imat u klubu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2015   #32561
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Bas sam pre neki dan to procitao, steta sto Nesta nije tada dosao, stvarno je bio najbolji tada.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2015   #32562
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter se uključio u trku za dovođenje fudbalera Nice, Hatema Ben Arfe. Ovaj momak je u mlađim danima nastupao za Lyon, a u Newcastle se nije najbolje pokazao. Trenutno igra u Francuskoj Nici. Inter želi da ga dovede već u januaru, prenose Italijanski mediji.

Nekada vrijedio za velikog talenta, ali nije se nešto dokazao, već mu je 28 godina, ne može biti bolji, samo gori. U Nici istina briljira, a ugovor mu istiće iduće ljeto, tako da bi mu i cijena trebala biti mala.

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 21-11-2015 at 18:14.
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2015   #32563
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Treba istaci da igracki ben arfa je strasan igrač ali treba,istaci da je gori od balotelija po disciplini!! Lani u hull cityu nije bio prisutan skoro 20 dana u klubu niti je kome sts javio zbog toga je i dobio nogu
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2015   #32564
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta će nam on pored Ljajića živog i zdravog
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2015   #32565
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ajdine, ma nije se pokazao ni u Newcastleu. Tek se opametio izgleda.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic