Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-08-2015   #31951
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pa jesi ti gledao mozda njukasl ikako i kak je igrao remy lani ? bio je cvrcka desno lijevo u sredini sve je od njega i tiotea islo
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31952
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Aj mani me, pola prvenstva nije odigrao a ucinak nije ni vredan pomena.

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

A sustina je da nije otisao za dzabe, to je moja poenta, a o njemu kao nekom igracu ne bih trosio reci vise.

---------- Post added at 16:27 ---------- Previous post was at 16:26 ----------

Jer ako ti kao polu spic i krilni napadac uspes zabiti jedan jedini gol i upisati 2 bedne asistencije onda o cemu pricati.

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

A odigras 1950 min.

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

Da je u pitanju odbrambeni igrac ili zadnji vezni a da mu je ovo statistika pa da kazem ok, nije mu to u opisu ali posto se radi o igracu koji je iskljucivo napadacki orientisan i vecinu vremena provodi na protivnickoj polovini, onda je njegov ucinak vise nego mizeran i 8 milki koje ce za njega uzeti su sasvim realne.

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

http://m.calciomercato.com/news/vide...12526?os=msite


Evo coveka lepo glavom i bradom, nemoze jasnije, necemo da prodamo Perisica i Inter nemoze da ga priusti, cao zdravo, umesto sto su ga celo leto ganjali pametnije bi im bilo da su se okrenuli drugima kojih fala bogu ima za te iste pare, jos i mladjih.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31953
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nisi gledao njukasl i pricas totalne nebuloze ! da si vidio kako igra u monpeljeu pa onda u njukaslu ne bi zucno tu !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31954
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Koji si ti lik pa sto onda ako je tako dobar nije odigrao vise utakmica, od 38 tekmi on ni 20 zglavno skupio nije, nemozes protiv cinjenica i nemoj biti tvrdoglav, ko zna na koliko je i starter bio, ne bi ga za 8 mil. dali da je tako dobar.

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

A ako je tako dobar bio zasto mu je posle te tako dobre sezone opala cena i jeftiniji je nego kad je iz Francuske dolazio, nisi u pravu.

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

Cinjenice govore svoje.

---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:45 ----------

Remy Cabella fenomenalni nosioc igre Newcastlea i jedan od glavnih igraca je bio starter na 13 od 38 utakmica, sve bolja i bolja mu statistika, brojao sam samo startove a bilo je koliko sam okom uhvatio mnogo utakmica u kojima je grejao klupu a dosta onih u kojima je ulazio u 68. 70. 74. min. i slicno, nisam morao ni da ga gledam posto statistika sve govori.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31955
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Btw ti pregovori s NAP su vjerovatno za Zunigu...


I Wolf stvaro sere s Perisicem, al meni nije jasno zasto nasi i dalje njega zele.
Nasi da ponude 20mil, oni bi trazili 25...tako da...

Vise bih volio da nam igra neki junior nego da dodje neki polovan igrac...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31956
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Wolfs ne sere za Perišića, ljudima je važan igrač, pare im ne trebaju i ne žele ga prodat. Ako dođe baš velika ponuda jedino onda. Tako rade pravi klubovi, i mi da smo Kovu zadržali prije ili kasnije bi postao hit kao De Bruyne i onda bi lagano uzeli 50-60 milki i to bih lahko pribolio a ne ovako da košta kao prosječan levat. Danas svaki iole solidan igrač se proda za 25-30 a mi onakvog dragulja za 35 (i to uključujući bonuse). Mi smo ti koji seremo a ne Wolfs
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31957
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

Perisic nije polovan igrac. Perisic je najbolji igrac top 10 reprezentacije zadnje dvi godine. Ako ga nisi gledao nemoj ga ni komentirati
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31958
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Perisic nije nista bolji od Sacirija plus je i stariji, i dolaskom Perisica necemo dobiti veci kvalitet nego sto smo imali.

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Btw jest malo sutra najbolji igrac u hrvatskoj repki.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31959
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

U najboljom je godinama i u odlicnoj spremi i formi. Bio bi nam sigurno korisniji od Shaqiria. Najvise bi volio da su oba tu

U najboljoj je formi u repci. Rastura zadnje dvi godine. Naravno da nije bolji igrac od Modrica i Rakitica, ali odlicno igra
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31960
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nije ni od Mandze, koji rastura vec sezonama unazad kako u klubu tako i u repki.

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Ali da je dobar igrac Perisic to stoji, i u ovom trenutku zelim ga i ja videti u Interu, jer znam da boljeg necemo dovesti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31961
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Slažem se da bi Perišić trebao biti korisniji od Shaqa (zato što ga Mancio nije znao iskoristit ali možda neće ni Peru) ali je Shaq daleko talentovaniji igrač i veća klasa.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31962
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Just two months after his arrival from Corinthians, Flamengo striker Paolo Guerrero is being targeting by Inter Milan. The Italian club reportedly had an initial offer rejected two weeks ago by Flamengo, but have not yet given up hope of signing the Peruvian striker.

According to*ESPN UOL, the Nerazzurri have sent a second proposal of around €13 million for the Carioca side to consider. Fla paid just €3m, so the deal would represent excellent value for money for the 31-year-old, who was Peru's top scorer at the Copa America with 4 goals in 6 games. Flamengo, however, have no intention to sell the player, but will be forced to should Inter increase their bid to meet his release clause of €18m.

Sta sve necu procitati vezano za Inter.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2015   #31963
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Madridski*AS*tvrdi -*Fabio Koentrao*je odlučio da želi u Inter! Posle informacije da je portugalski levi bek podneo zahtev da bude oslobođen, list blizak klubu piše da i da je Đuzepe Meaca najveća*Koeantraova*želja. Sada je Inter na potezu.*

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

A lot has been written the last few days about possible and impossible dealings between Inter and Napoli. Here is what la Gazzetta dello Sport writes about a supposed proposal of an exchange from Napoli:

“Napoli offered a straight swap with Inter exchanging Ghoulam for Juan Jesus. But Inter turned it down.”


O ovome se sinoc pricalo na veceri izmedju Ausilia i Mancia s jedne i sprtskog direktora Napolija s druge strane. Predlog je odbijen jer je Coentrao jednom nogom u Interu i on ce biti novi levi bek.

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

VUOLE ANDARE ALL'INTER*- Secondo il giornalista di*AS,*Manu Sainz, il giocatore vorrebbe andare all'Inter: "E' vero che Coentrato ha chiesto di andarsene da Madrid. Vuole andare all'Inter". Un passo in piů verso i nerazzurri.*

Real se nece preterano protiviti tako da ce ovaj posao ubrzo biti zakljucen.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2015   #31964
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Lyon želi Brozoviča. Ja bi njega prodao za sličnu sumu kao što smo ga i kupili. Meni iskreno lik nije neka igračina i odjebo bi ja njega što pre u slučaju normalne ponude.

Neka jim maznu okog Greniera onaj bi nam super legao u vezni red.

Gledam malo nama fali veznjaka dosta posebno kreatora koji bi znali nešto sa loptom ili krilo kakvo. Predugo su čekali sa ovim transferima kraj mercata je za 10 dana a oni ni krila ni playmakera ni beka niti nisu sav višak igrača prodali. Malo presporo ovo rade.

Po mojoj proceni kad vidim kakve igrače imamo trebamo dva dobra centralna vezna, dva krila (Mertens i Keita) (jedan polšpic koji može napadača igrati) i levog beka. I odprodati Schelotte, Andreollije, Nagatome, Ambrozije i slične.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2015   #31965
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Piše se i da smo dobili 20m za Hernanesa od Barce.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic