Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-10-2013   #1
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default Atalanta - Inter (29.10.13.)

-------------------

------------------Stadion Atleti Azzurri d'Italia----------------------
----------------------29.10.13. 20:45-----------------------------


Neugodan protivnik u zadnjim utakmicama.
Belfodil je pocrvenio, a nedostupni su jos Hugo, Milito, Zanetti, Chivu.
Handanovic se vraca na gol.

FORZA INTER!!
emperor is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2013   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Na kraju konferencije za novinare pred mec sa Atalantom, Walter Mazzarri je govorio na Inter Channel. Ovdje su njegove rijeci:

Atalanta igra sa 4-1-4-1, problemi mogu doci s krila?
"Ne, mi imamo svoje trikove i vec smo suoceni sa ovom vrstom timova.

Moguci izbor Samuel sluzi za ogranicvanje Denisa, ko zna?
"Da, kada je spreman moze zaustaviti bilo kojega protivnika.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2013   #3
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Portieri: 1 Samir Handanovic, 30 Juan Pablo Carrizo,12 Luca Castellazzi;

Difensori: 2 Jonathan, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 18 Wallace, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 31 Alvaro Pereira, 35 Rolando, 55 Yuto Nagatomo, 54 Isaac Donkor;

Centrocampisti: 10 Mateo Kovacic, 11 Ricky Alvarez, 13 Fredy Guarin, 16 Gaby Mudingayi, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Saphir Taider, 90 Patrick Olsen;

Attaccanti: 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #4
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Nekako mislim da će Taider prije Kovacica krenut.Nadam se da ne i da je ovaj 100 posto spreman.
Što se tiče obrane stalno se govori o Samuelu i kako bi trebao već jednom nastupit,možda to i danas bude,ali ne vjerujem baš da će Mazzari ić miješat obranu pred ovakvo gostovanje.A ako ga stavi to bi umjesto Ranocchie trebalo biti pretpostavljam.
Ostatak ekipe standardan.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #5
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

0-1 laganini
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #6
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Atalanta 3-4-1-2: Consigli; Stendardo, Yepes, Canini; Raimondi, Carmona, Cigarini, Brivio; Moralez; Livaja, Denis. A disposizione: Sportiello, Scaloni, Migliaccio, Polito, Baselli, Del Grosso, Cazzola, Gagliardini, Marilungo, Kone, De Luca
Allenatore: Stefano Colantuono

Inter 3-5-1-1: Handanovic; Rolando, Samuel, Juan Jesus; Jonathan, Guarin, Cambiasso, Alvarez, Nagatomo; Kovacic, Palacio. A disposizione: Carrizo, Castellazzi, Andreolli, Icardi, Mudingayi, Kuzmanovic, Wallace, Taider, Ranocchia, Pereira, Donkor, Olsen
Allenatore: Walter Mazzarri
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Linkovi (bolji ka lošijim):
locotv.us
locotv.tk
solocalciolive.org/canal2/rojadirecta2.html
vertigolundi9.blogspot.com.es
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #8
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mi smo nesposobni odigrati utakmicu bez primljenog gola
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #9
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

1-1 HT

Kako igramo rezultat je fantastican. Vezni red NULA BODOVA. Imali smo jednu sansu i zabili gol, dok je ATA citavo vrijeme bila bolja i stvarala sanse, al stas im kad su smotani

Cudo pa Rizo nije svirao penal za njih, bila je jedna sumljiva situacija...Handa se ne osjeca dobro, izgleda da se najeo graha pa ga sad stomak muci

Valjda ce drugo poluvrijeme biti bolje i gdje je u vraga Milito??? Kao vratio se i onda ga opet nema....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da i ja doživim da hulle priziva Milita . Princ je injured, a i dok je bio spreman Walter mu nije davao priliku tako da..

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

Ovaj klub treba promjene. Imamo strašne kreativce, Kovačić je toliko lopti izgubio da je to sramota. Mačak katastrofalno spremio ekipu za ovu utakmicu, i polahko je počeo gubiti moje poštovanje. 2h bačena na gledanje patnje. Atalanta je zaslužila i više od boda.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #11
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Pa koji k... mu dajemo platu onda?

Nego, drugo poluvrijeme smo odigrali bolje nego prvo, al nista posebno. Sve vise i vise zabrinjava ova formacija s jednim napadacem, pogotovo sto je taj napadac Palacio koji se jos i vraca nazad.

Ako nismo u stanju da igramo s dva napadaca protiv ovih slabijih ekipa, onda stvarno nezz kakve ambicije imamo???
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #12
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dobri smo...ko rosa u podne,al dobro jbg treba ih razumeti,ipak treba vremena ovim letosnjim mega pojacanjima da udju u ritam:-))))

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

Ljudi moji pa ja bih najvise voleo da mogu reci sve je do trenera,nezna posloziti ekipu i kraj,al nije tako,pa iz aviona se vidi da mi nemamo tim i kraj,imamo 2-3 igraca koji kao nesto valjaju i ostalo kesa,na sredini se nezna ko je smesniji

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:44 ----------

i da igramo sa 2 napadaca ko ce im napraviti sansu????

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

I Kova i Riky i Guarin nezna se koje vise lopti izgubio,a Riky nezna desnom i mos ga jebati

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

mozemo biti zadovoljni rezultatom,lagano smo mogli izgubiti

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

a Samuel je skocio kod gola ko moj deda

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

da mi neko kaze sada da ostavim 5 igraca iz celog ovog tima,verujte da neznam koga bi ja ovde ostavio

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

a utakmicu smo poceli sa jednim novim igracem u odnosu na proslu sezonu i nebitnim likom totalno(Rolando)pa ja neznam sta mi ocekujemo od Mazzaria...izgleda cuda nevidjena,pa nije on Merlin sa carobnim stapom
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013   #13
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

I danas smo bili jadni.

Pa boga mu pa dali mogu ove naše zvezde od igrača imalo želje po pobedi pokazati, zagriženosti, agresivnosti.... u napadu, bar imalo.

Teče 90 min oni se dodavaju na svojoj polovini ko da vode 4:0

Stvarno imamo skroz prosečan tim... nikakve moči u timu nemamo da bi sad jednim potezom bili sposobni rešiti utakmicu kao što to rade ostale velike momčadi po Evropi.

Onaj Alvarez misli ako jednom zapuca po golu da je akcija završena... pa majku mu jebem ama ni jednom da potrči na odbijenu loptu ili da prati dalje akciju, ni jednom nije potrčijo ni pratio akcije, samo legne na pod ili gleda u gledaoce i čudi se kako nije pogodio. Pa nisi Ibra da sve možeš pogoditi!!!! A metiljav je skroz... samo kad ga gledam kako trči sakato.... jao

Onaj idiot Guarin da može opalio bi loptu po golu sa 40 metara svaki put i svaki put stradaju gledao na tribinama i tice na nebu imjesto golova mreža. Jedva sam čekao kad če da ga izvadi, čovek stvarno misli da je superman i svemočan.

Onaj Samuel krš živi, samo za penziju je zdrav ili neke prijateljske protiv Lugana i sličnih krševa od ekipe... bolje da je Ranocchia igrao bar bi dobio onaj skok i nebi gola ni primili celu utakmicu.

A Kovi treba malo samopouzdanja ili neka mu Mazzarri opali neki šamar da dobije muda da nekad i on proba opaliti po golu... neznam šta se toliko ustručava i umiče nekim igračima konstantno, neka se i on postavi i počne igrati kao muško.

Bekovi opet katastrofa... pa stvarno imamo čudo od bekova. Potpuno su nekoristini, nijednu akciju (ili bar dve tri u celoj utakmici) po beku nisu sposobni izvesti... pa dali je to moguče da smo mi takve igrače doveli u klub. Pa Branca dragi u šta si ti gledao čoveče mili kad si jih dovodio.

Stvarno me nerviraju ovako kad gube bodove protiv jadnih i marginalnih ekipa poput Cagliarija, Torina, Atalante i slični... timova koje su na svake dve sezone u Serie B pa opet nazad u prvoj ligi itd.... Te timove koje trebamo rutinirano bušiti po 3-4:0 mi remiziramo ili čak izgubimo. Mene iskreno ne pogodi toliko poraz od Juventusa, Rome, Napolija, Milana pošto znam da su dobre ekipe i svako može od njih da izgubi... ali od tih jadnika??? odmah mi slabo postane čim jih vidim tako metiljavo igrati ko da nisu jeli 5 dana.

Stvarno na takvim utakmicama kakva je danas se tačno vidi šta nam fali u timu, kakav tim imamo, kakva je moč tima, mentalitet....

Hulle želi Milita... pa bože mili, Milito je zreo samo za penziju šta možeš od takvog odsluženog igrača očekivati. Ja stvarno nemogu verovati da neki još uvek očekivaju od toga igrača čuda in neznam koliko golova u sezoni. Čovek ima 35 godina, fudbal nije igrao više od pola godine... i jedva čeka jun mesec da pokupi još zadnjih 5M€ iz kluba pa da briše van Italije u penziju ili negde u Argentinu gde može još koji milijončič pokupiti.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 30-10-2013 at 00:00.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #14
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

a nista ljudi,vec polako mozemo da iscekujemo sledecu sezonu i nadamo se da ce Tohir uloziti jedno 150 miliona jer je to minimum al kazem MINIMUM da bi ova nazovimo ekipa na nesto licila i da bi nas smatrali kao kandidata za skudeto i kandidata za LP

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

Q brate,misljenja nam se poklapaju 101%
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

E bar neko da nisam sam
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic