Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava

Igrači i uprava Razgovarajte o igračima i ostalom osoblju kluba

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-08-2015   #1
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default Ivan Perišić



Rođen: 2. Februara 1989. (26 god.)
Pozicija: Krilni napadač (prirodno lijevo krilo ali može igrati i desno krilo i polušpicu)

Bio drugi najbolji igrač grupne faze na SP-a 2014. Dosta zahvalan igrač, ima odličan šut sa obe noge i još bolji glavom, ima mentalitet i borbenost kao Mandžukić i očekujem od njega igre na nivou Palacia iz one prve 2 sezone kada je tek došao iz Genoe. Stiže za cifru oko 20-ak miliona (sa bonusima).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2015   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jel moguce da je neko otvorio temu prije mene xD. Sta da kazem, napokon dobrodosao i nadam se ispunio ocekivanja. Samo da ga povrede zaobidju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2015   #3
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Dobrodosao i sretno od februara u engleskoj ivane :p
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2015   #4
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne jedi govna ajdine .

Prve rijeci Perisica: „Ja sam veoma sretan jer dolazim u Inter.“

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:29 ----------



---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:54 ----------



---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:00 ----------



---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 15:25 ----------

Perisic je s aerodroma odmah otisao u bolnicu Humanitas na medicinske preglede, s ciljem da bude prisutan na treningu koji je zakazan u 18h u Appiano Gentile.


Možda i bude pozvan za sutra, ali vjerovatno će krenuti sa klupe.

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

First words as a new Inter player. Perisic: "I am very happy, very happy to come to Inter and work with a coach like Mancini."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2015   #5
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

Gianluca Di Marzio reports on his homepage how much Inter had to pay to finally get Wolfsburg to loosen their grip on the Croatian winger.

The Nerazzurri had to pay € 16 million plus another € 3 million in bonuses in order to land Perisic.
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #6
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da ubacimo sliku od sinoć:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #7
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dobro nam dosao, i doneo formu koja te krasi zadnje 2 sezone.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ivan Perisic: "Inter je poceo dobro, sa sest bodova u dvije utakmice. Ja sada ocekujem svoj debi protiv Milana. Nisam imao puno vremena, jer je bilo puno detalja oko potpisa, ali Brozovic ce mi sigurno pomoci. Ovdje ima dosta igraca sa prostora odakle sam ja i sigurno mi nece biti tesko da se priviknem. Moja je zelja bila da napustim Wolfsburg i dodjem u Inter, jer je to veliki klub i mislim da ce ove sezone biti sve bolje."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2015   #9
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kaže da se nikad u životu nije tako teško osjećao nego za vrijeme dok je Wolfsburg odbijao naše ponude. Njegov agent je odigrao veliku ulogu u nagovaranju Alofsa da ga pusti nama.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2015   #10
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Gledajuci danasnju press konferenciju adema i ivana moze se itekako vidjeti sreca ushicenje i ponos u ivanovim ocima a itekako rijecima sto je postao igrac intera..

Ovakvi su nam igraci potrebni ako se zelimo vratiti gdje i pripadamo kojima je cast nositi nas dres!!

Jasno je rekao danas na upit novinara gdje logika odabrati inter pokraj ekipe kao wolfsburg koja jma novca i koja jos povrh tog igra i ligu prvaka a ivanove rijeci su na to bile INTER JE INTER I UVIJEK CE TO BITI!

S time je sve rekao!!

Bravo majstore i da sa tobom provedemo najljepse trenutke!!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2015   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

PERIŠIĆ : Inter je jedan od najboljih klubova na svijetu, ovo ce biti moj prvi derbi i sretan sam sto cu ga igrati. Oni su me trazili tri mjeseca, ali klubu kao sto je Inter ne mozete reci ne. Wolfsburg me zelio zadrzati, ali ja sam zelio samo u Inter.
Moj agent je razgovarao sa Fasoneom i Ausiliem, a onda je mene pozvao Roberto Mancini i razgovarali smo o poziciji gdje bih ja mogao igrati, jednostavno ovo je moja velika prilika, forza Inter.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2015   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ivan Perišić spremno dočekuje iskušenja u Serie A, a trebao bi dobiti priliku u dresu Intera već u derbiju - protiv Milana.
"Svi smo spremni i nestrpljivo očekujemo ovaj susret. Ovo je jedan od najvažnijih svjetskih derbija i jako sam motiviran", napisao je Ivan na Facebooku, a na kojem se družio sa obožavateljima.
"Mogu igrati na bilo kojoj poziciji u veznom redu, pa čak i kao napadač ako zatreba", objašnjavao je Ivan fanovima, a na pitanje o golovima samo je dobacio:
"Najvažnije je da ekipa pobjeđuje!"
Prokomentirao je odlazak Matea Kovačića u Real.
"To je moj blizak prijatelj i ja mu želim svu sreću.", a potom je zaključio na temu suradnje sa Jovetićem.
"Jedan je od najboljih na Balkanu. Neće biti teško surađivati s njim!"


Boldano i podvućeno je za jednu osobu, sama će se prepoznati .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2015   #13
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

http://www.licencetoroam.net/dynamic...ter-evolution/
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2015   #14
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Covek klasicno levo krilo, nema tu dalje price uopste, gluposti tipa moze on igrati ovu poziciju i onu ne bih previse ni komentarisao, moze i Icardi igrati krilo, zasto ne bi mogao, samo sto ce tamo biti smesan, kao i Perisic na svakoj drugoj poziciji osim levog krila, na koju ga je Mancini ruku na srce najmanje stavljao. Zasto? Pitanje za Mancinia.

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

Perisic je pokazao koliko je koristan ove sezone kada igra neku drugu poziciju koja nije levo krilo, suva cinjenica.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2015   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Fora je u tome što Icardi nikada u karijeri nije igrao kao krilo, Perko jeste kao AM.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic