Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-05-2015   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ala ga neko voli .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #32
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
a Herna koji nije ništa učinio dobio 6,5. Niđe veze
Herna koji nije nista ucinio ? Covjek iznio akciju te ubacio i asistirao kod prvog gola te te asistirao kod jednog nepriznatog te zamalo pogodio za 3 2 kad je pogodio stativu

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Svi su oni željni para

. Šta mene kao Interistu boli čiju ženu guzi u slobodno vrijeme, meni je važno da trpa protivničke mreže a to on najbolje radi u našem klubu. Kad kupimo nekog boljeg onda ću možda promijeniti mišljenje ali trenutno je Ikac glavni .
Interesuje me itekako bisc jer je otpustio svog dugogodisnjeg agenta i dao toj zeni da vodi pregovore te najednom trazi 4 umjesto 3 kojih je zahtjevao .. Te je pocela da se kofrci po netu i kao govori idioti nije icardi produzio ja sam u petak u madridu ko zna sta ce bit ... Pa ti njeg brani ko da ti je iz kite ispo a veci placenik od ibrahimovica
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #33
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Herna koji nije nista ucinio ? Covjek iznio akciju te ubacio i asistirao kod prvog gola te te asistirao kod jednog nepriznatog te zamalo pogodio za 3 2 kad je pogodio stativu
Opet mi nisi ništa rekao, prije svega njemu računaš asistenciju za nepriznati gol, u tom slučaju bi i Ikcu trebali računati hat-trick a nisu mu računali očigledno jer je dobio samo 6. Druga stvar, pogođenu stativu iz dobre prilike računaš kao dobar potez koji zavređuje veću ocjenu a Ikcu zbog takve stvari bi snizli ocjenu jer je "profulo zicer", barem bi dera tako to obrazložio . Dakle da rezimiramo: Herna 1 asistencija i asistencija kod nepriznatog gola i dobio 6,5 a Ikac 1 gol i 1 asistencija i još 2 nepriznata gola i dobio samo 6. Nešto meni ne štima, izgleda da sportski urednik Gazzete također ne voli Ikca ko ni vi .

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Interesuje me itekako bisc jer je otpustio svog dugogodisnjeg agenta i dao toj zeni da vodi pregovore te najednom trazi 4 umjesto 3 kojih je zahtjevao .. Te je pocela da se kofrci po netu i kao govori idioti nije icardi produzio ja sam u petak u madridu ko zna sta ce bit ... Pa ti njeg brani ko da ti je iz kite ispo a veci placenik od ibrahimovica
Što vi onda pljujete po našem kapitenu? Nema većeg Interiste u ekipi od njega, a nakon njega druga dva igrača koja najviše pljujete su Naga i Jesus, najveći Interisti nakon Rane i zajedno sa Handom i Kovom najbolji ljudi u klubu. Dakle, nemojte mi prosipati kako Ikca treba mrziti jer je plaćenik i loš čovjek kad vam to očito nije kriterij. Svi su oni plaćenici a ja volim i branim one koji dobro igraju i doprinose klubu, a ako Guaro i Vidić zarađuju preko 3 mil. onda i Ikac sa pravom traži 4 mil., pa nije ni on sisao veslo i ja bih na njegovom mjestu isto tražio da nisam Interist.

Tako je to, a vi samo nastavite braniti levate od kojih je više štete nego koristi kao da su vam iz kite ispali a pljujte po našem navrednijem igraču koji jedini nešto vrijedi u ovoj truhleži. Igrači za koje su jedino zainteresovani veliki klubovi su Ikac i Kova, nakon njih Shaq je na najboljem glasu (još uvijek ali ako ga Mancio nastavi držat na klupi i on neće vrijedit ni 5 mil. ubrzo), nakon njih dolazi Handa još jedan veliki "Interist" i "nije plaćenik" koji pritišće upravu da ga pod svaku cijenu puste u drugi klub i već se na njegovim igrama osjeti da su mu misli negdje drugo.

Dakle trojicu naših navjrednijih igrača i najvećih uzdanica za svijetlu budućnost (Ikca, Kovu i Shaqa) dera i ajdin najviše kritikuju, pljuju i jedva čekaju da ih prodamo. Pa to nema nigdje, ni u jednom klubu ni u jednoj državi. Takvi navijači ni ne zaslužuju bolje igrače, nikad jedan Jubentin ili Bilanez ne bi tako omalovažavao i podcjenjivao svoje najveće talente kao što mi svojim. Kakva uprava takvi i navijači. Kupimo mladog, dobrog igrača i zvijezdu (Shaqa) ne valja nam, bolji Palacio. OK, onda na ljeto hajmo kupit provjerene igrače poput Tonija i Gilardina i svima će bit dobro. Ha ya
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 25-05-2015 at 18:14.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #34
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Jel ti sebe slusas sta pricas ili tek onako ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #35
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Icardi najbolji igrac....najbolji igrac Intera (nakon raspada onih kvalitetnih igraca) je Handa. I to bez konkurencije.

Jel Icardi ikad rekao ...e slusajte..odigrao sam uzasnu utakmicu, ovu sedmicu mi nemojte davati platu? NIJE.

I sad zabije gol HOCU 4 MILIONA....nije veze.

Pa da se to gledalo JZ je trebao imati platu od 200 MILIONA DNEVNO

On ako misli da ce njemu biti bolje u ATM...nek ide. Al nazalost nasi ce p... foru i ostavit ga i on iducu sezonu samo da se k... po terenu, a nemamo trenera koji je autroritet koji ce da ga posalje na tribine pa nek gleda ODAKLE SE VEDRI...

Onaj raspad od Tonia je zabio 21 gol pa sta...
Gabbiandini je zabio 15 golova, odigrao skuro duplo manje minuta od Icardija i nije dao nijedan gol iz penala (Icardi 4 iz penala)... on treba trazit 8miliona platu

Icardi nije nosilac igre....on nije takav igrac. On je klasicni sidras i ja sam uvjeren da smo ostavili Acq da igra i da mu se dalo ovoliko prostora i slobode ko Icardiju da je mogao dati isto 20golova.

Nmz glavni igrac bit onaj sto ceka da mu se sve sredi i on samo postavi nogu...

Icardi nije ni Ronaldo, ni Adriano, ni Ibra...to su bili napadaci koji su mogli sami sebi stvoriti sansu i koji su mogli od centra da povuku i zabiju....Icardi nije to.

Jedan Icardijev sunarodnjak je vec igrao za Inter i ima slicne karakteristike...
Crespo....sidras...jak u skoku...

Ako on misli svakih 3mjeseca da ucjenjuje Inter....zdravo. Istina je da u Interu ima igraca koji imaju prevelike plate...prvi Vidic...al to se treba pod hitno rijesavat i ne dozvoljavati da se ponovo ucijenjuje...

Zato ja i ne zelim da dodje Yaya...On je kroz karijeru pokazao da je jedan od najboljih defanzivnih veznih svih vremena, ali vec ima 32 godine i sad mu dati neki veliki ugovor....mislim da je greska.

MM nas je zavio u crno sa losim posovanjem, ovaj ET nije docekan sa odusevljenjem i mozda je zato i ostavio MM kao nekog klinca u klubu i ovaj i dalje ukupova klub sa svojim prijedlozima....

ET je biznismen i on gleda da postuje ta neka pravila za koja se MM nije zanimao i ....
Sad je nastao problem....Nemamo ni priblizne prihode kakve imaju dr klubovi jer MM nije znao da PRODA brend Inter.

Ovaj ET sad nesto pokusava, ali tesko je privuci nekog kad ti u ekipi imas sve neke lijeve igrace....
Neko ga je nagovorio da dovede Vidica zbog marketinga...uradio je to....ocigledno je da je fulo....meni se cini da ga sad tako navlace i za Yaya, iako Yaya i dalje igra na nekom vecem nivou...


Ovu utakmicu smo igrali dosta otvoreno, pucale su sanse na sve strane...imali su i oni precku...stativu...Handa je imao i odbrana....ali...imali smo i mi vise...
Nazalost Kucka ga metnu na kraju....

Nismo bili prisebni u zavrsinici i to je...Mislim da je to greska i uprave i Mancinija jer sve lopte idu na Icardija i od njeg zavisi hoce li bit gol ili nece... Da imamo jos jednog pravog napadaca mislim da bi bila potpuno drugacija prica...ovako Icardi je sidras i samo na njeg idu....ako pogodio pogodi i jest.

On jednostavno nema konkurecije u napadu...kad se sjetim prije.... Jedan Cruz koji je bio klupa bi danas bio MARADONA u ovoj ekipi
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Julio Ricardo Cruz <3.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #37
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

@hulle sve to izgleda lahko kada majstor radi, zašto i drugi ne zabijaju po 20 golova ako je lahko? Mi smo još od Milita 2010.-te čekali igrača koji će zabit preko 20 gol. a kada bi tražili 22-godišnjaka koji nam je zabio toliko morali bi se vratiti do Adriana prije više od 10 godina. To što prišaš je klasično bosansko razmišljanje, u svakoj kafani će probisvjeti tako pričat, kod nas je sve lahko kada drugi radi i onda to bosanđeros obezvrjeđuje. Al nisu drugi sisali vesla, zato za Ikcom vlada tolika potražnja među većim klubovima od Intera a ostali naši igrači mogu pušit karu, i oni bi tražili nove i bolje ugovore da ih hoće iko. Eno Handa bi prvi da ide iako je najveći klub zainteresovan za njega Roma, šta bi bilo da je zainteresovan Chelsea i sl. kao što su za Ikca.

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Jel ti sebe slusas sta pricas ili tek onako ?
Ako se s nečime ne slažeš fino obrazloži ko hulle, nemoj tako ko dera filozofirat.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 25-05-2015 at 19:49.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #38
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Tebi je objasnjeno al ti iz posta u post vrtis istu plocu i onda iz posta u post sebe samog demantujes .. Sta ti vidis u mom zadnjem postu kao '' filozofiranje " ?? Ne mlati bzvz
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #39
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Tebi je objasnjeno al ti iz posta u post vrtis istu plocu i onda iz posta u post sebe samog demantujes .. Sta ti vidis u mom zadnjem postu kao '' filozofiranje " ?? Ne mlati bzvz
Pa ako iko sam sebe demantuje to ste vi. Ikac dobro igra ali vam ne valja jer je "loš čovjek i plaćenik" a npr. Rano je suprotno od Ikca tj. fin čovjek i Interist ali i njega pljujete jer ne igra dobro. Šta sad vi hoćete? Zanettija? Pa jarani nema više Zanettija, da ih ima više ne bi se broj 4 zaledio. Meni je samo važno ko kako igra, ne mora on bit interist, mi navijači smo interisti a za igrača je dovoljno da je profesionalac a Ikac je upravo takav - vrhunski profesionalac i ako iko kaže da Ikac ne igra više nego odlično za svoje godine taj, da se ne zavarava, nema pojma o fudbalu. Ili možda on ima a svi, pravi, fudbalski stručnjaci nemaju .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2015   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
@hulle sve to izgleda lahko kada majstor radi, zašto i drugi ne zabijaju po 20 golova ako je lahko? Mi smo još od Milita 2010.-te čekali igrača koji će zabit preko 20 gol.
Kahm..

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2015   #41
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne razumijem šta hoćeš reći s tim slikama? Ko je to u našem timu zabio preko 20 golova u ligi nakon Milita 2010?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2015   #42
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

- Only Fredy Guarin (8) has assisted more goals (in all comp) for Inter than Mauro Icardi this season (5).
- Four of Icardi's five assists this season have been delivered to Rodrigo Palacio.
- Mauro Icardi has now directly contributed 30 goals this season in all competitions (25 goals and 5 assists).

Prvi strijelac i drugi asistent kluba a samo mu je 22 . I onda ja vas pitam jel ovaj čovjek nakon Hande naš najbolji igrač ove sezone i jel zaslužuje bolji ugovor koji traži?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2015   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ne razumijem šta hoćeš reći s tim slikama? Ko je to u našem timu zabio preko 20 golova u ligi nakon Milita 2010?
Kapa dole majstore.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2015   #44
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Moja greška, zaboravio sam da je Milito još 1 odličnu sezonu imao nakon 2010-te.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 26-05-2015 at 14:13.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2015   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Imao je i Samuel Eto'o, uvečaj slike.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic