Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-05-2015   #16
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

F....Kucka


Luda utakmica,,,otvorena

Vesele se Gasp i ekipa...al nece ni oni u EUROPU heheheh
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2015   #17
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

kod trećeg gola njihova 3 igrača na lopti...,to nema nigdje...,drugi gol kooperativa sarma-panjokia,prvi gol ,najzaslužniji NO. 23...,ne može napad toliko dat' ,koliko ovi otraga mogu zajebat...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2015   #18
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Stvarno smo zaslužili pobjedu a dobili smo qrac. Zamislite da u 30 sekundi vam sudija poništi 2 regularna gola pa onda u 30 sekundi 2x pogađaš okvir gola i to se sve desi u 1 utakmici. Logično je nećeš pobjedit.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kuckaaaaaaaaa , nesuđena ljubav nam ga metnu . Nisam gledao..

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Gledam drugi gol Genoe i ne mogu da dođem sebi . Ovo treba uramiti negdje.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #20
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Gol godine,znaci ja ne verujem kakvo remeg delo Ranokiju za kapitena....a da..on je vec kapiten...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #21
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nije Rano (jedini) krivac za taj gol, to je isključivo greška Hande. Čovjek je još jednom dokazao da je samo vrhunski linijski golman a istrčavanja su mu nula, sinoć je 2x griješio u istrčavanjima a eto jednom nam se i obilo o glavu. Jbt ne možeš skroz profulat loptu, ja ne znam o čemu je mislio u tom trenutku. Ne znam zašto ljudi omdah lete pljuvat po Rani i kad je kriv i kad nije, valjda to postala navika.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #22
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

sampa samo remizirala.... opet bi mogli biti pred njima

to je neverovatno kakve gluposti radimo na terenu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Poslije utakmice Roberto Mancini dao je intervju za Mediaset i osvrnuo se na suca Tagliaventa:
"Nemamo mnogo sreće s njim ove sezone. Uz penal na Icardiu nije svirao čisto igranje rukom u prvom poluvremenu. Večeras smo vidjeli odličnu utakmicu i zbog toga sam sretan. Nakon ovih utakmica mogu reći da smo na dobrom putu, ali smo i tužni jer smo se pozdravili s Europom. Imamo dobre igrače koji u suradnji sa suigračima mogu postati i bolji. Rezultati nisu kakvima smo se nadali i to trebamo popraviti.
Andrea je napredovao mnogo, ali sada će imati 45 dana odmora i tad treba poraditi na sebi. Ja vjerujem da će uspjeti!"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #24
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #25
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Sampa ponovo kiksala....slucajno? Imaju tri boda prednosti i dovoljan im je X u zadnjem kolu kad docekuju Parmu da bi osigurali LE (naravno osim ako nekim cudom G ne dobije papire....)

Mi zadnje kolo igramo protiv Empolia...

Jos jedna ekipa se moze NADATI ....Torino....ako pobjede Milana bit ce ispred nas....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


Odbrana nam je tonbe .

---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

Bisc, prestani sa Ikcem i najboljim strijelcem lige, Tevez ne igra već 5 utakmica pa je i dalje iznad njega, usput, Toni je sada prvoplasirani .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #27
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Da li su Tevezu i Toniju poništili 5 regularnih golova kao Ikcu qrac bi bili ispred njega. Btw Tevez i Ikac su isto dali. Nego, ta Gazzeta ili ko već skroz bezveze ocjenjuje, Icardi zabio prvi gol i asistiro za drugi (i pored toga još 2 čista koja su mu poništili) i dobio samo 6 kao i Bonazzoli koji je bio samo prisutni građanin a Herna koji nije ništa učinio dobio 6,5. Niđe veze
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #28
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Oj boze...Ti Icardija branis isto da je najbolji igrac na svijetu ili naveci navijac Intera...a on nije ni jedno ni dr....sidras zeljan para....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2015   #29
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Svi su oni željni para, naivno je vjerovati da neki od njih srcem vole klub, samo neki od njih poput Ikca zarade te pare a većina ostalih nas samo peljuše a slabu korist daju. Ikac je drugi strijelac lige, da su i drugi iz prvih 11 drugi u ligi na svojim pozicijama mi bi bili prvaci. A vi napadate jednog od rijetkih naših svijetlih tačaka a čitava nam ekipa, počevši od trenera, truhla. Et nek mi neko objasni koja je logika u tome?

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

Od svih naših igrača siguran sam da je Rano najveći navijač Intera a upravo njega najviše pljujete tako da mi nemojte ni tu priču o lojalnosti prosipat. Anti-Inter mediji pišu protiv Ikca zbog njegovog raskalašenog privatnog života koji nema veze sa sportom i sa našim klubom a vi se upecali ko ribe. Šta mene kao Interistu boli čiju ženu guzi u slobodno vrijeme, meni je važno da trpa protivničke mreže a to on najbolje radi u našem klubu. Kad kupimo nekog boljeg onda ću možda promijeniti mišljenje ali trenutno je Ikac glavni .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2015   #30
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nije Rano (jedini) krivac za taj gol, to je isključivo greška Hande. Čovjek je još jednom dokazao da je samo vrhunski linijski golman a istrčavanja su mu nula, sinoć je 2x griješio u istrčavanjima a eto jednom nam se i obilo o glavu. Jbt ne možeš skroz profulat loptu, ja ne znam o čemu je mislio u tom trenutku. Ne znam zašto ljudi omdah lete pljuvat po Rani i kad je kriv i kad nije, valjda to postala navika.
A nisi možda pomislio da mu je "kapetan" zasmetao,ono što ja zamjeram sarmi što nije ušao u kost,zapravo trebao mu je polomit' nogu pa bi nas riješio 4.5 godišnje agonije.Valjda su ovi iz Gazzette moroni pa ne znaju vidit' tko je bio najgori igrač na terenu,ali dobro tebi on valja ,meni je najveća stoperska prevara i O.K....

---------- Post added at 06:04 ---------- Previous post was at 06:01 ----------



---------- Post added at 06:05 ---------- Previous post was at 06:04 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Poslije utakmice Roberto Mancini dao je intervju za Mediaset i osvrnuo se na suca Tagliaventa:
"Nemamo mnogo sreće s njim ove sezone. Uz penal na Icardiu nije svirao čisto igranje rukom u prvom poluvremenu. Večeras smo vidjeli odličnu utakmicu i zbog toga sam sretan. Nakon ovih utakmica mogu reći da smo na dobrom putu, ali smo i tužni jer smo se pozdravili s Europom. Imamo dobre igrače koji u suradnji sa suigračima mogu postati i bolji. Rezultati nisu kakvima smo se nadali i to trebamo popraviti.
Andrea je napredovao mnogo, ali sada će imati 45 dana odmora i tad treba poraditi na sebi. Ja vjerujem da će uspjeti!"
To bi značilo da će se sa moronom produžit' ugovor,znači nastavak 4.5 godišnje agonije,bio bi to vrhunac debilizma uprave,ali pričekajmo....
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic