Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-04-2015   #1
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default Hellas Verona-Inter(Serie a,subota 11.4.2015,20.



U subotu smo gosti na Bentegodiju gdje nas čeka maestro Luca Toni.U zadnjih 5 kola dao je laganih 6 komada,što je isti broj golova koji je protiv Intera dao u 19 utakmica koje je igrao protiv nas dosad u karijeri.Navodno ako ovo ne pobijedimo,naši puleni će imati do kraja sezone po 2 treninga dnevno.Kako sada izgleda nešto takvo je sasvim izgledno.

18-12-2012 Inter-Hellas Verona 2-0 53' Cassano, 58' Guarin
26-10-2013 Inter-Hellas Verona 4-2 10' Jonathan , 12' Palacio, 32' Martinho, 38' Cambiasso, 56' Rolando, 71' Romulo
15-03-2014 Hellas Verona-Inter 0-2 14' Palacio, 63' Jonathan
09-11-2014 Inter-Hellas Verona 2-2 10' Toni, 18' Icardi, 49' Icardi, 90' Lopez,



Last edited by EL CUCHU 19; 11-04-2015 at 05:43. Reason: uz
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #2
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Nakon 100 godina mislim da je ovdje Verona favorit
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #3
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Teško bez Jonhyja.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #4
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

K'o što bi rekao Gojer u jednoj od svojih monodrama: "Znam ja nas, jebo ti nas" . Ali ajd red je da se odgledaju, ako ništa možda Ikac metne jednog.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

-Luca Toni,ako zatrese mrezu,prestize najboljeg strijelca ikada u
Seria A za Veronu,Mascetija koji je postigao ukupno 35 golova.
-Verona nije uspijela pobijediti Inter u zadnjih 23 godine.
-227 minuta Verona nije uspijela zatresti mrezu Intera,nadamo se da ce se minutaza povecati i nocas.
-Luca Toni je najbolji strijelac Serie A u 2015 godini,postigavsi 10 golova.
-Andrea Mandorlini nikada nije slavio sa svojim timovima protiv Intera,u 6 utakmica,upisao je 4 poraza i 2 remija.
-Roberto Mancini je imao samo jedan susret protiv Andree Mandorlinija,i taj mec je rijesio u svoju korist.Tada je Mancov Inter slavio u Bargamu protiv Atalante 2-3,sezona 2004/06.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #6
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ajmo nek neko doda Ikcu još jednu pa da stigne onog cigića.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #7
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Sarma skida sve
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015   #8
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

I mi nekog uzesmo, mora da će past snijeg sutra na planinama . Ikac, Palac, Ambrozije, Handa i Herna su bili dobri včrs.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

D'Ambra i Herna su se preporodili od dolaska Mancija.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 12-04-2015 at 00:04.
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015   #10
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

d ambrosio je bio i kod mazze dobar samo ga je omela ona povreda
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015   #11
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
D'Ambra i Herna su se preporodili od dolaska Mancija.
I tvoj Pala se preporodio sad kad ne treba . Da je ovako Ikcu pomagao od početka sezone možda bi i bilo nešto od nas.

---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 08:54 ----------

Kad ide onda ide, 2 šuta u okvir a 3 gola :
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Autogol..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



---------- Post added at 16:41 ---------- Previous post was at 15:44 ----------

Hernanes: "Moja idealna uloga je trequartista..Ranije sam volio da igram defanzivnije,ali sada smatram da mi ofanzivnija igra bolje lezi,tako da bih volio da igram vise blize golu,kao nocas"

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

Sjao je Roberto Mancini nakon trijumfa njegovih nerazzurra u Veronu. Slavio je Inter 3:0, dovoljno je to da vrati malo radosti i samopouzdanja u momčad.
"Ne znam zašto, ali činjenica je da igramo bolje u gostima nego doma. Na San Siru je toliko pritiska, nije lako to izdržati...", kazao je Mancini. U Veroni je Matea Kovačića u igru uveo tek u 80. minuti utakmice, a Shaqiri nije niti igrao.
"Kovačić i Shaqiri će u budućnosti biti bolji, siguran sam u to. Nije bilo potrebe da ih više koristim kad je Hernanes odigrao tako sjajnu utakmicu. Santon i D'Ambrosio također mogu dati još puno više", razmišlja trener Intera kojeg sve više 'žulja' derbi s Milanom koji je na rasporedu sljedećeg vikenda.
"Derbi s Milanom? Moramo pokušati dobiti, zbog što boljeg mjesta na ljestvici, ali i samopouzdanja", kaže Mancini koji je na kraju pohvalio slovenskog reprezentativca na golu Intera, Samira Handanovića. Iako je Inter slavio 3.0, Handanović je u završnici skinuo nekoliko 'mrtvaca', a obranio je i jedanaesterac Toniju.
"Samir je jedan od najboljih vratara na svijetu", rekao je Mancini koji se nada kako će ovaj ipak ostati u Interu:
"Ne znam točno detalje njegova ugovora, ali nadam se da ćemo uskoro dogovoriti nastavak suradnje."

Mancini ce imati probleme na sredini terena..Naime,u mecu protiv Verone,i zbog kartona koji su dobili na tom mecu,Guarin i Brozovic nece moci igrati protiv gradskog rivala Milana..Zbog povrede Kuzmanovica,ocekuje se da ce Mancini izvesti formaciju 4-2-3-1,gdje ce dva defanzivnija igraca na sredini biti Hernanes i Medel.

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Gnoukouri is the 30th Inter academy player to make a first team debut under Mancini.

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

Nemanja Vidic caused a penalty for the third time this season, no Serie A player has caused more.

Jes' da ono nije bio penal, ali da je igrao sve utakmice, bilo bi ih 10 do sada .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Biscov ljubimac: Rodrigo Palacio created four chances in the first half, three more than any other player.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2015   #15
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sad hoš reć da je bolji play od Shaqa
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic