Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2008/09 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 12-03-2009   #361
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
ti stalno pominjes adriana, a jos nijednom nisi prokomentarisao formu Cambiasa zadnje 3,4 utakmice

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:34 ----------



Nije bitno dal je lopta bila malo u stranu ili ne, igrac njegovog kalibra je ono morao pogoditi, narocito u takvoj utakmici
Stvarno si pretjerao sada sa ovim.Šta,ovdje svi trebamo kao zastupnici braniti svoje omiljene igrače zato što smo ispali iz LP? Fulio čovjek priliku,pa šta? Šta se sad može uraditi,trebamo ga sad svi pljuvati,jel to? Predlažem svima da se ostave "ćoravog posla" i bez potrebe da se pljuju igrači,jer ovo ne vodi ničemu...osim eventualnima svađama i banovima.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #362
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
???????
Ivane, ja zbilja ne znam koje ti utakmice gledaš, pa čekaj malo mogu shvatit različita mišljnenja ali ti čovječe nakon poraza spominješ naše najbolje igrače :ivan: kako bi hulle reko na kojim si drogama
Ma ja samo kazem da ibra nce nikad biti najbolji napadac na svetu bas zbog tih zicera, nebitno da li vodimo ili gubimo.
A sto se Cambiasa tice njega sam spomenuo zato sto esteban mesa adriana u razgovor bez preke potrebe, a ko mi ne veruje neka pogleda zadnje 3,4 utakmice i kretanje Cambiasa po terenu, totalno je pogubljen a u 16 i da ne pominjem

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Stvarno si pretjerao sada sa ovim.Šta,ovdje svi trebamo kao zastupnici braniti svoje omiljene igrače zato što smo ispali iz LP? Fulio čovjek priliku,pa šta? Šta se sad može uraditi,trebamo ga sad svi pljuvati,jel to? Predlažem svima da se ostave "ćoravog posla" i bez potrebe da se pljuju igrači,jer ovo ne vodi ničemu...osim eventualnima svađama i banovima.
Cekaj bre, opet mi ti pretis banom, zasto je uvreda to sto sam rekao da ibra stalno promasuje zicere, da nisam mozda pogresio u tome
a sto se branenja igraca tice ti prvi non stop branis ibru
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #363
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Cekaj bre, opet mi ti pretis banom, zasto je uvreda to sto sam rekao da ibra stalno promasuje zicere, da nisam mozda pogresio u tome
a sto se branenja igraca tice ti prvi non stop branis ibru
Sada zaključujemo raspravu jednom za sva vremena,što se tiče Man-Inter:
1)Ko tebi prijeti banom? Ukoliko se svađa nastavi biće banova,pa sad ako si se ti prepoznao u tome,to je tvoj problem.

2)Da,branim Ibru,ali ne zato što sam fanatik kao ti za Adrianom već pokušavam zdrav razum unijeti ovdje,zdravo komunicirati,a ti nakon jedne,ili da kažem nakon svake izgubljene,obrušiš na Ibru.Možda neće biti najbolji i neka ne bude,ali šta ti imaš pljuvati po njemu? Uostalom,kada je Adriano bio na margini sa svima si se svađao (uključujuči i mene) kako je to top igrač i kako je to vrh,a nisi spomenuo da se juče nije ni vidio na terenu.Samo pljucaš po Ibri,a kada neko spomene Adriana ti uzvračaš drugim igračima kao Estebanu za Cuchua.Evo reci realno,kakav je Adriano bio sinoć.

3)Ova rasprava se završava,kao i pljuvanje po trenerima i igračima jer nema smisla.Ako ti toliko smete Ibrina završnica,otvori "Anti Ibra" temu,na "Anti" pa tamo pljucaj.Zdravo
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #364
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Sada zaključujemo raspravu jednom za sva vremena,što se tiče Man-Inter:
1)Ko tebi prijeti banom? Ukoliko se svađa nastavi biće banova,pa sad ako si se ti prepoznao u tome,to je tvoj problem.

2)Da,branim Ibru,ali ne zato što sam fanatik kao ti za Adrianom već pokušavam zdrav razum unijeti ovdje,zdravo komunicirati,a ti nakon jedne,ili da kažem nakon svake izgubljene,obrušiš na Ibru.Možda neće biti najbolji i neka ne bude,ali šta ti imaš pljuvati po njemu? Uostalom,kada je Adriano bio na margini sa svima si se svađao (uključujuči i mene) kako je to top igrač i kako je to vrh,a nisi spomenuo da se juče nije ni vidio na terenu.Samo pljucaš po Ibri,a kada neko spomene Adriana ti uzvračaš drugim igračima kao Estebanu za Cuchua.Evo reci realno,kakav je Adriano bio sinoć.

3)Ova rasprava se završava,kao i pljuvanje po trenerima i igračima jer nema smisla.Ako ti toliko smete Ibrina završnica,otvori "Anti Ibra" temu,na "Anti" pa tamo pljucaj.Zdravo
opet ja ispadam negativac, ajde nadji gde sam ja vredjao ibru i priznacu gresku
a i cilj foruma je da svako iznese svoje misljenje i ako se razlikuje od drugih, a ne da ti pretis banovima svakom ko ne deli tvoje misljenje
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #365
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
opet ja ispadam negativac, ajde nadji gde sam ja vredjao ibru i priznacu gresku
a i cilj foruma je da svako iznese svoje misljenje i ako se razlikuje od drugih, a ne da ti pretis banovima svakom ko ne deli tvoje misljenje
Kao što sam rekao,rasprava završava.I sam dobro znaš da ja ne prijetim banovima nikako,pogotovo ako nije moj istomišljenik,ali svejedno to ide tebi na dušu.Ja nisam banovao nikoga od kada sam moderator,osim navijača Juventusa koji su upali na forum,ali moram zaprijetiti jer imam dužnost održati mir na ovom forumu.Naravno,tebi to nije bitno jer ne znaš šta da mi kažeš argumentirano pa me optujužeš za ono što ti je najlakše.

Uglavnom,donio sam odluku da se ova tema zatvori na dan-dva jer smo očigledno svi pod utiskom,pa neka je Dera otvori poslije,ako želi.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #366
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Realno, Manchester United je bio bolja ekipa.

Koliko god vi ne htjeli priznati, Ferguson je u potpunosti nadmudrio Mourinha. Ja već odavno govorim kako Mourinho NIŠTA, ali baš NIŠTA nije promjenio u odnosu na Roberta Mancinija, osim što privlači više medijske pažnje. Igra je ostala ista, ako ne i gora. Prije se bar otvoreno vidjelo da Mancini igra defanzivno, zatvara, a sad ovaj "specijalni" ni tamo ni ovamo.

Ja bih lično oprostio Mourinhu da je ispao iz LP da su igrali svi igrači koje je ON TRAŽIO, i za koje je Moratti dao veliki novac. Prvenstveno mislim na Mancinija i Quaresmu, naravno. A oni nisu odigrali par minuta otkad su došli... R. Mancini bar nikad nije insistirao na nekim skupim pojačanjima... Dovedeš mu koga hoćeš i on to nekako uklopi.

Sve u svemu, Mourinho je kriv. Prema mom mišljenju, Inter s ovakvom ekipom i taktikom nikad neće osvojiti LP. Kad će više shvatiti da im treba neko da igra na poziciji na kojoj je sinoć igrao Stanković -- neko ko će dodati loptu Ibrahimoviću, Balotelliju, Adrianu ili ko već igra u napadu. Ne može Ibrahimović proći Ferdinanda i Vidića i zabiti gol... Ne može niko. Mourinho je trebao tražiti takvog igrača, ali nije. Zašto? Zato što je u početku planirao igrati 4-3-3, ali se predomislio. Kakav je to "specijalni" trener koji potroši 30-40 miliona na dva igrača, i onda ih šutne na klupu ili posudbu.

Mourinho, you suck.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2009   #367
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #368
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Sad ce opet svadja
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2009   #369
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Jes da je protiv nas i da ne znam sta znaci sta je napisano,evo jedne zanimljive slike
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2009   #370
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ovo je djelo juventina ili bilanista. manchester vs nesto tipa "Stolovnici" tj. oni koji osvajaju titule za stolom.
Mislim da bi dera trebao ovo maci...
@Moca, majka te rodila, ne stavljaj ovakve stvari. Pogotovo za koje neznas sto znace
Nera is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2009   #371
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Moca umrjet ces.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2009   #372
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ovo je djelo juventina ili bilanista. manchester vs nesto tipa "Stolovnici" tj. oni koji osvajaju titule za stolom.
Mislim da bi dera trebao ovo maci...
@Moca, majka te rodila, ne stavljaj ovakve stvari. Pogotovo za koje neznas sto znace
juventini..pogledaj u donji desni ugao..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2009   #373
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

tuj bre moco al si tunjav pa pogledaj malo prvo dva puta razmisli sta ces da kazes i da postavis ,obrati se lekaru pa tek onda uradi ono sto mislis
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2009   #374
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Sto ga kudite svi..samo jos jedan dokaz da vise mrzimo rubentine
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic