Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-11-2015   #32536
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Svoje mišljenje okači mačku o rep , Ajdin isto misli . Bisc i ti takođe isto mislite. Izjava v subjektivno mišljenje, čiča miča gotova je priča .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32537
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma koja izjava, pokazi me gde govori otvoreno kao Kasano, nigde, nepostoji, kojem su interisti dragi djubrentusovci i bilanisti, nijednom, koji interista daje obecanja direktorima jubea da nece ograti posle njih u italiji, koji pitam te dera, koji place u dresu jubea, koji dera, koji ne zeli povrediti navijace bilana, koji dera, koji odbija 2 puta priliku da zaigra u interu a interista je, koji dera, batali me izjava tipa pre 15 godina sam bio fan intera, pusti me te price i odgovori mi na ova pitanja, kako jedan interista moze biti toliko blizak jubeu i bilanu. Kad je kao Kasano dosao gledati Inter na Meacu? Nikad niti ce.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32538
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dobio si i više nego dovoljno izvora takve izjave, nema potrebe za copy-paste, vrati se na raspravu imaš sve.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32539
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

kolko ja skontah on ne dolazi pa ne dolazi,i cemu opste ta rasprava na 10 strana
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32540
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sile zapeo, ne može da završi sa raspravom, konstantno traži da mu copy paste .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32541
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
kolko ja skontah on ne dolazi pa ne dolazi,i cemu opste ta rasprava na 10 strana
Znaš deru, s njim s uvijek neke rasprave. Jedna strana u bespotrebnim raspravama je uvijek ista samo se druga strana mijenja. To on nas samo trolla da skuplja posjete a mi nasjedamo ko budale .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32542
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma pravi se grbav a u sustini nije odgovorio ni na jedno moje pitanje niti obrazlozio Pirlove postupke, niti je pokazao da postoji izjava u kojoj Pirlo kaze, ja sam interista i ponosan sam na to, izjava koju je on dao je tipa kao klinac sam bio fan intera i kao tinejdzer ispunio san da u njemu zaigram, eto. Al dera mi sve ovo vreme izbegava odgovoriti kako jedan interista moze davati obecanja lakva je on dao upravi jubea za koju se zna koliko postuje Inter kao klub, i kako je mogao reci da nemoze prihvatiti ponudu Intera prvi put iako je p njoj razmisljao ali ne bi je prihvatio da ne uvredi navijace bilana. To bi voleo da mi dera odgovori.

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Dera brani neodbranjovo, ko sto je Ajdin sinoc odvalio kako su Nasri i Azar podjednake kvalitete, negde veze i jos pokusava to odbraniti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32543
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jedno je posao drugo je privatni život. Santon je fan bilana pa poštuje Inter, tetovira klempu itd. Kada nađeš da je izjavio da nije fan Intera već jubea javi se, do tada, stoje one izjave i njegova komplet knjiga .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32544
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Et vidiš ti dere njemu su važnije suhe riječi nego djela. Znači jedan je kao klinac izjavio da navija za Inter a kasnije postao legenda 2 najomraženija Interova protivnika i još uvijek izjavljuje kako bi bio najsretniji da Jube osvoji CL i on je Interist a momak koji Interove titule tetovira i kaže da mu Interov dres sve znači on je Bilanist jer je tako dera negdje pročitao.

Vidiš li ti Bilanistu igdje na ovoj slici:

Djela se cijene dera a ne riječi .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32545
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

http://www.express.co.uk/sport/footb...-AC-Milan-move
http://metro.co.uk/2013/03/21/davide...milan-3553439/

“But I’ve heard of the interest from Milan in me and that is really pleasing because I have been a Milan fan since I was a child.
“I’m not sure what would happen if another Italian club came in for me, but I’d seriously think about packing my bags for Milan.”

Meni dosta .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2015   #32546
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Meni jos vise dovoljno ono sta je Pirlo za zivota uradio.

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

Agnelli, frecciata a Moratti: «Una follia accettare uno scudetto mai vinto»

Konstantne prozivke kriminalaca na racun Intera koji je po postenju pojam za djubrentus, veliki interista Pirlo je u njiihovom dresu plakao i obecao im da posle njih nece igrati ni za jedan italijanski klub. Dera ako ti njega interistom smatras onda ti bas imas problem, jer reci da je neko takav interista, prilicno je neozbiljno.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32547
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Dera brani neodbranjovo, ko sto je Ajdin sinoc odvalio kako su Nasri i Azar podjednake kvalitete, negde veze i jos pokusava to odbraniti.
prvo i prvo ! ne mlati u prazno i ne uvaljuj mi rijeci u usta !!

drugo i drugo ajdin je rekao da hazard nije mnogo bolji igrac od nasrija !

trece i trece , ajdin je tebi ponudio konkretno zbog cega i kako a ti si ignorant i vrtis istu plocu kod svake diskusije ! neartikulsano i smjesno se ponasas !

a sto se tice pirla bogdane da si malo bolje informisan a ne da citas poluproizvode sa raznim fb stranica koju vecinu vode djeca od 15 16 god i to juventusovi navijaci koje ti navodis kao dokaz je u jednu ruku smjesno a u drugu i jadno .. to sto je plakao nakon izgubljenog finala lp je sasvim normalna pojava jer je covjek koji je ulozio trud zelju i motiv da osvoji ligu prvaka i bio je razocaran sto nijee to ostvario ! da li se ti ruzno osjecas i jadno kada ne ostvaris nesto za sta si radio godinu dana da ostvaris i onda ti izmakne iz ruku , bil ti suzu pustio ?

vako mi samo izgledas jadno i ocajan u svojoj zelji da nesto dokazes bogdane i padas mi kao bisc u grupu momaka koji se vrte kao doneri u mjestu .
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32548
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ti si bas kralj, neverovatno, pa sta treba covek da uradi da bi pokazao da nije jebeni interista, pa kako je moguce da jedan interista ne zeli zaigrati za Inter a dva puta ima priliku, sto se fejsa tice, ne obracam nedto preterano paznju na to, Marota je za italijanske medije izjavio kako mu je Pirlo obecao da nece vise igrati ni za jedan italijanski tim, sto je takodje i Kijelini izjavio.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32549
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

da ja sam kralj vau super si to rekao ! sve si izignorisao i napisao opet nesto donerski obrcuci se

2 x imao priliku ?? kada je on to imao priliku ?? nikad ga do ovog trena od njegovog odlaska nismo trazili ! toliko o tome
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2015   #32550
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa rekao si Hazard nije mnogo bolji od Nasrija, a ako nije mnogo bolji znaci da su podjednaki, sto nije tacno ker ke Hazard za njega 6 u glavu sto se da videti po svemi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic