Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-12-2015   #196
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma nema smisla Bisc sa tobom dalje raspravljati, sve si rekao time što nisi odgovorio na ovaj post:

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nije, ali svaki jači šut nikad ali baš nikad ne može biti lob.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ja sam rekao da šut iz sve snage nikad nemože biti lob, dakle ključna riječ "iz sve snage". Logično, kod loba je ključna stvar kontrola lošte i to nikad ne možeš postići ako onako ko Vijeri iz sve snage opališ po lopti. On nije ni htio lobovat niti je iko drugi na svijetu to nazvao lobom osim tebe. Taj link što si pokazao (andora-rusija u19) je klasičan lob, doduše iz daleka ali pravi lob. Ali ono od Vijerija nije ni slično tome, pogledaj još jednom oba videa i ako se i dalje praviš blesav pravi se.
Pokušavaj i dalje da se izmotavaš kao i za Herreru. Uostalom, Vierijev šut nije bio sve snage bez plana, već je tačno znao šta gađa .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #197
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Vierijrv go je sve samo ne krkanski sut i pogodak vec olicenje znanja i kvaliteta udarca i igraca! Npr sut guarina je olicenje krkanskog suta
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #198
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma kakav Vieri, Bisc kao veliki fan Intera zna da Vieri nikada nije bio tehnički dobar napadač .

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

Uostalom, Vieri je htio da ošuta na onaj način loptu, da napravi luk, te da pritom kada bude blizu gol linije odskoči i zavara golmana koji čeka na gol liniji , ali ne, nije htio lobovati .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #199
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Nek pogleda vise puta sut vierija na ovom klipu i nek DOBRO PRATI putanju lopte i kako leti i pada tacno iza golmana pred golom: ) da je krkanluk isla bi pravolinijski i zavrsila na mrezi! Al kao sto sam naveo ranije pozvao se o tom kako se izvodi lob udarac pa je editovao post na kojeg sam ga usmjerio fudbalskim terminom tehnika udarca lopte!

Jos jednom savjet bisc PRIPREMI SE PA PRICAJ
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #200
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ma nema smisla Bisc sa tobom dalje raspravljati, sve si rekao time što nisi odgovorio na ovaj post
1. Imal na onim lobovima koje sam postao ijedan lob sa jakim šutom? A ima šuteva iz daleka ali jel ijedan snažan šut? Naravno da nema.

2. Kako je moguće da onaj gol od Erika Cantone u same rašlje bude lob i to jedan od najboljih lobova iako lopta nije napravila luk i prebacila golmana i spala na zemlju nego je pravo u rašlje odletila? A Vijerijev ima luk i prebacila je golmana i opet nije lob? Ajd malo razmislite šta to ima Cantonin gol a šta nema Vijerijev.

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Al kao sto sam naveo ranije pozvao se o tom kako se izvodi lob udarac pa je editovao post na kojeg sam ga usmjerio fudbalskim terminom tehnika udarca lopte!
1. Ko kaže da sam editovao poslije tebe. Duže si od mene na forumu valjda znaš da ja ne mogu pročitati šta si ti napisao dok ne refreshujem stranicu. Ako sam ja nešto postao samo vidim svoj zadnji post i dok ga uređujem ne vidim šta iko u međuvremenu piše, kada završim sa uređenjem i ponovo ga postam onda se refreshuje stranica. Zar barem ni to nisi mogao skontat
2. A šta sam to uopće editovao jer ne vidim u svom postu ništa što se odnosi na tehniku šuta?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #201
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

To bi ti proslo da se moj post nije objqvio 5 10 min prije tvog edita i da ne vidim kad ti kucas post: D
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #202
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dragi Bisc jesi priznao da je onaj šut rusa lob? Pa ti sebe nonstop demantuješ, ne trebamo ti mi.

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
2. Kako je moguće da onaj gol od Erika Cantone u same rašlje bude lob i to jedan od najboljih lobova iako lopta nije napravila luk i prebacila golmana i spala na zemlju nego je pravo u rašlje odletila? A Vijerijev ima luk i prebacila je golmana i opet nije lob? Ajd malo razmislite šta to ima Cantonin gol a šta nema Vijerijev.
Problem u ovome što si napisao jeste to što mi smatramo oba gola lobom, a samo ti ne smatraš da je Vierijev lob . Niko od nas nije rekao da lob mora imati luk putanju . Gubiš se Bisc .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #203
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Dragi Bisc jesi priznao da je onaj šut rusa lob? Pa ti sebe nonstop demantuješ, ne trebamo ti mi.
Jest lob zašto ne bi bio? Nego de mi reci zašto si taj gol rusa stavljo kao poređenje sa Vijerijevim kad nisu ni slični? Jedan je lob iz daleka a drugi je šut iz daleka.

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
To bi ti proslo da se moj post nije objqvio 5 10 min prije tvog edita i da ne vidim kad ti kucas post: D
[QUOTE=Biscione;145499]2. A šta sam to uopće editovao jer ne vidim u svom postu ništa što se odnosi na tehniku šuta?[/QUOTE
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2015   #204
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jer si napisao da bilo koji jači šut ne može biti lob? Poslije si promjenio na sve snage, sada se opet vračaš na jači šut, a priznaješ rusov. Daj odluči se xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2016   #205
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nije to nikakvo izmotavanje. Vijeri je primio loptu na prsa i punom opalio iz sve snage i nije to ni slično onome videu. Ako je čovjek lobovao sa pola centra logično da mora jače ošutat da bi dobacio do gola nego npr. Joveta prije par kola koji je samo potkopao loptu i lobovao jer je bio u 16-ercu, i



ne možeš reć da je onaj mladi Rus samo zato što je lobovao iz daleka da je snažno opalio po lopti čovjek je samo onoliko koliko je trebalo da prebaci golmana. Dakle njegov gol i Vijerijev nebo i zemlja ali deri su očito oni identični.

Uostalom jestel ikad igrali fudbala? Ako jeste onda pokušajte lobovat iz sve snage ako uspijete onda sam ja glup a vi ste pametni.
Kompletvovaj tekst iznad ne mozes reci si dopisao tek Nb akon mog posta misuuuu
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2016   #206
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jer si napisao da bilo koji jači šut ne može biti lob? Poslije si promjenio na sve snage, sada se opet vračaš na jači šut, a priznaješ rusov. Daj odluči se xD.
Pa zato logiko što kada lobuješ sa pola centra moraš šutnut loptu jače nego kad lobuješ sa 5m od gola. Alo logika ali stvar je da je onaj Rus sa pola centra pokušao kontrolisani lob koji mu je uspio i ono uopće nije bilo jako nego samo koliko je trebalo da dođe lopta do gola, za razliku od Vijerija koji je sa bliže udaljenosti opalio iz sve siline što je valjda jasno vidljivo. Svi lobovi imaju karakterističnu tehniku šuta (eno pogledaj još jednom onaj video ili nađi bilo koju drugu kompilaciju na yt pa uoči kako izgleda to) i to nikad nije niti može biti krkanski šut punom.

---------- Post added at 09:38 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Kompletvovaj tekst iznad ne mozes reci si dopisao tek Nb akon mog posta misuuuu
Često mi se desi da postam nešto pa se sjetim još nečega pa editujem da i to dodam, bolje i to nego da duplam postove ko pojedini. Nego pitam te kakve veze tvoj post mišu ima sa mojim, ako sam nešto izmijenio jer si me ti "inspiriso" de reci šta je to tačno?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-01-2016 at 10:46.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2016   #207
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Ne pravi se lud misuu ne ide ti od ruke al nikakoo
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2016   #208
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Ne pravi se lud misuu ne ide ti od ruke al nikakoo
Ne ide mi ko tebi i deri, vi ste odavno profesionalci u izmotavanju i pravljenju ludim. Tebe sam pitao da citiraš šta sam to vidio od tebe pa editovao ali još uvijek ne dobi odgovor od tebe. Slijedeći put razmisli prije nego nekog optužiš za nešto mišu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2016   #209
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ne ide mi ko tebi i deri, vi ste odavno profesionalci u izmotavanju i pravljenju ludim.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Pa zato logiko što kada lobuješ sa pola centra moraš šutnut loptu jače nego kad lobuješ sa 5m od gola.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nije, ali svaki jači šut nikad ali baš nikad ne može biti lob.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ja sam rekao da šut iz sve snage nikad nemože biti lob, dakle ključna riječ "iz sve snage".
Nemoj mi logike molim te, ne ide ti od ruke . Kako ne možeš priznati da si pogriješio, čovjek si, ljudi griješe.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2016   #210
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nemoj mi logike molim te, ne ide ti od ruke . Kako ne možeš priznati da si pogriješio, čovjek si, ljudi griješe.
Pa kada sam to govorio nisam mislio na onih 0.001% lobova sa pola centra i logično je da nećeš istom snagom lobovat sa te udaljenosti kao i kada lobuješ iz neposredne blizine. Ali opet poenta je da čak i lob sa pola centra kao onaj rusov nije jak šut (ako ga uporedimo sa npr. Vijerijevim ili, ne dao bog, sa pravim šutevima sa pola centra kao npr. Guarin iz Portovih vremena). Ali ti se više voliš pravit lud nego priznat da si pogriješio, čovjek si, ljudi griješe.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic