Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-06-2010   #766
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma daj bolan....nijednom nije bio pravovremen.....citavo vrijeme je ispadao iz igre pa su nadarevic i spahic morali sve spasavati...jer mislis da je slucajno dobio onaj udarac??

spahic ga vise nije mogao podnijeti hehehe
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010   #767
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

ja se ne slazem s tobom imamo totalno suprotna vidjenja
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010   #768
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a bitno je i to da je na stadionu bilo(kako onaj debil kristic kaze) 20000 nasih glumaca...nabijem ja njih i njihovo "navijanje"...nisu se tri puta culi za citavih 90 min...

a zaboravio sam onog misimovica...pa tog lika ni tri tenka ne bi natjerala da potrci...opet se pokazalo da je Muslimovic nas najbolji napadac...uradio je vise u 10 min nego ibisevic u 80...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010   #769
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Pape Pape Pape Sušić. Koji kralj, na ovakvoj utakmici, protiv ovakve fizicki superiorne reprezentacije nama istih 11 (izuzev Mravca) igra 70 i kusur minuta. Aplauz selektore! Jahic je odlicno igrao dok je mogao, ali nazalost kako je sam drzao desnu stranu jer od Pjanica i Misimovica u defanzivi nema nikakve koristi morao je pokleknuti kad je Loew ubacio onu zuju Marina. I ubaci covjek Marina a ovaj mirno gleda. Ibisevic poslije 50-e minute vise nije mogao, a Zec je usao kad ono? 75 minuta?

Pa gledamo li istu utakmicu selektore?
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010   #770
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

http://www.facebook.com/home.php?#!/...13117785399327

hahahhahahaha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010   #771
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

http://www.scsport.ba/bs/tekst.php?ID=3479
Huska is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010   #772
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

ma triba vam zec igrat u prvoj postavi,stvarno je vrhunski igrac,pravi je killer.
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2010   #773
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Ermin Zec danas je u Ankari predstavljen kao novi igrač Genclerbirligija...

Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2010   #774
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

kud ces u ac milan
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2010   #775
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

OPROSTI NAM CIRO - SVE SU KRIVI BHF!

Šta za Vas predstavlja odlazak sa klupe reprezentacije BiH?

Odlazak sa klupe bh. reprezentacije za mene predstavlja najveću mrlju u životu. Nisam vjerovao da će se sve onako završiti. Navijači su tražili da odstupim i ja sam to ispoštovao. Da li sam to zaslužio - ne znam. Mogu samo reći da sam otišao tužan i razočaran. Sve sam dao da uspijemo!

Do Šangaja letite deset sati. Da li ponekad razmišljate o dvomeču sa Portugalom i da li je priča o baražu mogla drugačije završiti?

Svakako. Nedostajalo je malo sreće u Lisabonu. Okolnosti bi se promijenile da je Džeko pogodio. Boli, još uvijek jako boli. Pogledam reprezentacije koje su na Svjetskom prvenstvu i vidim da smo bolji od puno njih. Kada počnu utakmice bit će mi još više žao, ubijeđen sam da bismo nešto napravili. Za nogometnu reprezentaciju BiH veže me mnogo emotivnih trenutaka.

Šta vam je ostalo najupečatljivije?

Euforija pred utakmice i raja koja se radovala svakom našem uspjehu. To se pamti, to se ne zaboravlja. Nacija je živjela za reprezentaciju, na svakom ćošku se pričalo o našim dvobojima.

Naslijedio vas je Safet Sušić?

Najbolji igrač kojeg sam ikada gledao. To sam uvijek naglašavao. Safet je moj veliki prijatelj i vjerujem kako će on napraviti korak dalje i otići na Evropsko prvenstvo. Za to sigurno ima potencijal.

Da li ste pratili prijateljske okršaje sa Švedskom i Njemačkom?

Ne, ali sam o svemu dobro informisan. Mislim da će Sušić sve detaljno analizirati, te izvući pouke i poruke iz tih susreta. Treba mu dati podršku.

Kako Vam je na novom radnom mjestu?

Nije baš lako. Drugi je to svijet, drugi način života, sve je apsolutno drugačije. No, ljudi su srdačni i žele pomoći. Za njih nisam starac, kako su me zvali u BiH, za njih sam mudrac. Poštuju sve što sam napravio do sada. Kinezi znaju napraviti izvanrednu atmosferu, to me pomalo iznenadilo.

Shanghai Shenhua je lider na prvenstvenoj tabeli. Možete li na kraju dotaći vrh?

Kada sam došao rekli su mi da ću se boriti za opstanak, jer su iz kluba otišla četiri reprezentativca. Ipak, na prepad smo dobili nekoliko utakmica i došli do prvog mjesta. U ovom trenutku dvije ili tri ekipe su sigurno kvalitetnije, ali mi nećemo odustati od naslova. Na pripreme u Sloveniju putujemo 14. juna, a prvenstvo se nastavlja polovinom jula.

Do kada ste ugovorom vezani za kineski klub?

Do novembra.

Šta poslije toga, govorilo se da ćete možda sjesti na klupu FK Sarajevo?

U tome ima istine, priča nije bez osnova. Mustafa Dučić Mućo je moj veliki prijatelj i predlagao mi je da dođem. Ta opcija nije za odbaciti i nije nimalo isključena. Ja sam u mladosti igrao za bordo tim sa legendarnim Asimom Ferhatovićem Hasetom. Ne bih imao ništa protiv da dođem na najveći bh. stadion. No, vidjet ćemo kako će se stvari odvijati.

Sutra počinje Mundijal na jugu Afrike. Kojim reprezentacijama predviđate poredak u samom vrhu?

Uvijek istima - Njemačka, Holandija, Argentina, Brazil, Španija, Francuska, Italija, Engleska i Portugal.

Selekcija po Vašem ukusu?

Španija i Argentina. Neka od ove dvije reprezentacije će možda biti prvak svijeta. Prva zbog velike koncentracije kvaliteta, a druga zbog najboljeg igrača današnjice – Messija.

AdiK - FKS FKS FKS E da hoce doci
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2010   #776
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Dera ..samo ti naslov ono bas ne valja
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2010   #777
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

@dera Ma moze Sarajevu Mourinho doci, imamo mi Osima
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2010   #778
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Dogovorena petogodišnja saradnja

Piše: A. Beganović
Ponedjeljak, 14.06.10. 16:18.
Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine i sada već bivši igrač HIT Gorice, Goran Galešić, karijeru će nastaviti u Seriji A, tačnije u Genoi.

Nakon tri sezone provedene u HIT Gorici naš mladi reprezentativac napustio je ovaj klub. Galešić i Genoa dogovrili su petogodišnju saradnju, a ugovor će biti potpisan u narednim danima, odnosno kada naš mladi reprezentativac prođe rutinske liječničke preglede.

Ovu vijest potvrdio je i menadžer našeg reprezentativca Nusret Jašari.

"Istina je da su Genoa i Galešić dogovorili saradnju. Za Gorana je odlazak u Genou velika prilika, ali i velika obaveza. Uslovi koji su dogovreni su i više nego dobri", rekao je Jašari.

Galešić neće odmah u narednoj sezoni igrati za Genou, nego će biti pozajmljen godinu dana švicarskom Luganu.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2010   #779
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/100630054

Amin...bilo je i vrijeme...

evo i ovdje malo bolje napisano

http://sportsport.ba/bh_fudbalp-38902.htm

Last edited by Huska; 30-06-2010 at 17:26.
Huska is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2010   #780
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

odlicno su ovo iz uefe skontali, a ako se opet republika bude bunila, odcjepiti se od nje u nogometu i gotovo
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic