Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-11-2009   #766
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
nema šta bit bog, prolazili smo dalje u u prijašnjim godinama
ako dođemo do polufinala e onda možda i jest bog

dobro mauro to smo tako rekli...ako prođemo grupu, svi če podržavat mourinha.... pogledaj samo ovu razliku nakon utakmice sa Dinamom na meazzi i sada nakon utakmice sa Dinamom u gostima....i to je ono što mi ide na živce...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009   #767
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ma dobro jebi ga i to je prirodno na neki način, jer nakon utakmice dok se ljudi ne smire sljedeći dan neki su komentari normalni, neki put se piše još dok si pod dojmom negativnog rezultata, jer vidiš nije samo stvar igre, na kraju su bitni rezultati a neki određeni se očekuju od ekipe kao što je Inter i od trenera kao što je Mourinho
nek dođe do polufinala i ja sam presretan, možda i 1/4 ali da ostave dobar dojam
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009   #768
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

gruja,to o cemu ti pricas,moze se objasniti jednom recju.... AFEKAT....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009   #769
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

šta ti znači Afekat?
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009   #770
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

kad u besu ne znas sta radis....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009   #771
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
šta ti znači Afekat?
a imaš i engl. riječ : affect
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009   #772
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma nek mou osvoji kad je mogo sa portom zamalo sa chelseom moze i sa nama a po meni ove godine englezi su slabi real je LOS CALACTICOS od italijana smo samo mi sposobni za nesto vece jedino barca je dobra... i realno ove godine mi i barca smo ubedljivo najjaci timovi u svojim ligama a bogami kako smo poceli ni u evropi nismo slabi prvi smo u grupi sa barcom zajbanim rubinom i dosta jakim dinamom sto nije lose tako da sve nam ide da osvojimo
kad se pogleda ovogodisnja ls u nasoj grupi dobar je rezultat u rusiji protiv rubina 1-1 pa barca je kod kuce izgubila a tamo 0-0 onda protiv barce 0-0 sve je samo ne neuspeh i po meni jedini kiks kod kuce sa dinamom al jbg nemoze sve biti savrseno
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009   #773
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default hehehe

Jose Mourinho: Wesley Sneijder Must Be Wary Of Juventus Players During Italy - Netherlands

Wesley Sneijder will be treading carefully when the Netherlands play Italy on Saturday after Inter coach Jose Mourinho told him to watch out from dangerous tackles from Juventus players.
Sneijder claims the 'Special One' warned him that Juve stars such as Giorgio Chiellini will be out to crunch him with some rough challenges. The coach seemingly thinks the Old Lady want to injure the Dutchman so he misses the game against them on December 5.
"Mourinho told me that Italy have many Juventus players, and that they will be out to hurt me," the midfielder told Algemeen Dagblad.
"He told me I could be in for violent tackles and that I need to be careful. I'm not worried about this, but his advice will be useful in the game."
Salvatore Landolina, Goal.com
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009   #774
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Ne daj se sneijder!!
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009   #775
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Usro se Sneijder hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009   #776
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

steta sto ovi nasi kostolomci neigraju za reprezentacije ili se njihove rep. ne srecu sa italijanima
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009   #777
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Mourinho: Moj nogomet je - engleski nogomet!


INTEROV portugalski trener Jose Mourinho u izjavi za The Times naznačio je da bi volio opet raditi u kolijevci nogometa – Engleskoj.

Nakon što je s Portom iznenađujuće osvojio Ligu prvaka 2004. godine, Mourinho je prihvatio veliki izazov i skrasio se u Chelseaju, s kojim je osvojio dva naslova prvaka Engleske, dva trofeja u Carling Cupu i jedan u FA Cupu. Ipak, nije uspio osvojiti trofej koji je gazda Roman Abramovič najviše priželjkivao – Ligu prvaka. Mourinho je od prošle sezone na kormilu Intera, te je s milanskim klubom u svojoj prvoj sezoni osvojio Seriju A, četvrti put u nizu za Inter.

Mourinho i dalje intenzivno prati događaje u Premiershipu, ali svoje planove zasad veže samo za Inter, s kojim je u svibnju produžio ugovor do 2012. godine. Navodno je njegov ugovor vrijedan 9 milijuna eura po sezoni, što ga čini najskupljim trenerom na svijetu.

“Sasvim sigurno je nerealno očekivati moj ostanak na klupi Intera tako dugo koliko je, recimo, Sir Alex Ferguson dugo na klupi Manchester Uniteda. No, spreman sam za sljedeću fazu svoje karijere. Uvijek želim raditi posao s drukčijom perspektivom u odnosu na onaj prethodni”, kaže Mourinho, te pojašnjava.

“U Portu je moj cilj bio zaraditi dobar posao u inozemstvu. U Chelseaju sam želio kreirati klupsku povijest, budući da taj klub prije mog dolaska pola stoljeća nije bio prvak. No, oduvujek sam znao da se u tom klubu neću moći predugo zadržati, budući da Chelsea nije imao uobičajenu englesku kulturu po pitanju stabilnosti. Odmah sam spoznao osobnost Romana Abramoviča i ljudi koji su ga okruživali i shvatio da to nije posao za deset godina, što se mene tiče”.

“Dolazak u Italiju značio je dolazak u zemlju koja je “majka taktike”, zemlja “catenaccia”, obrambenog nogometa. Nije mi cilj bio samo osvojiti naslov prvaka u trećoj različitoj ligi, već i dokazati se u državi u kojoj su strani treneri imali malo uspjeha. Volim Inter i drago mi je da imam priliku graditi budućnost tog kluba. Ja nisam sebičan trener, vodim računa o klupskoj budućnosti i razvoju mladih igrača. No, Italija nije zemlja za to. Engleska je takva zemlja, a moj nogomet je – engleski nogomet!”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009   #778
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma na živce mi ide sa ovom svojom Engleskom. U Engleskoj ono Engleska ono
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009   #779
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

pa u Engleskoj mu možda neko nudi više od 11M po sezoni

---------- Post added at 12:53 ---------- Previous post was at 12:47 ----------

il zašto ne ide u brazil recimo..tamo se mora vodit računa o klupskoj budućnosti tako da praviš mlade talente i onda ih prodaješ da bi klub preživio..i kažem mlade talente ima ih puno znači eto mu rad s mladim igračima

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

i još jedna stvar zaboravio sam...kad spominje rad s mladima...pa englezi su jedna od najjadnijih mladih repki...bez ikakvog talenta, walcott i par igrača su jedini koji su se isticali nekako...pa više u Italiji možeš s mladima nego u Engleskoj..šta priča
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009   #780
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Jose je demantovao ovaj intervju s dotičnim novinarom Timesa. On navodi da uopšte nije pričao o ovim temama već je samo objektivno prozborio o Fergusonu kao velikanu.

Quote:
Jose Mourinho has released an official statement denying he gave an interview to The Times. “I love Inter and am building for this club.”
The article in today’s newspaper suggested the Coach was ready to walk away from Serie A and already looking to a future beyond the Nerazzurri.

The comments caused shockwaves, but now Mourinho released a statement via the Inter website denying he had even given an interview for the paper.

“I met with journalist Patrick Barclay some time ago for a book dedicated to Sir Alex Ferguson,” explained the Special One.

“I did not discuss current themes with this journalist, but spoke exclusively on the role of a Coach in the different countries that characterised my professional career.

“I underlined the historical and cultural differences and not personal preferences. I did this solely to highlight how Sir Alex Ferguson’s experience at Manchester United is, objectively speaking, an extraordinary exception in our line of work.

“As you can read, I explained that I love Inter, I’m happy at Inter and I am building for Inter. This is my reality and it is one I’ll stay in until the end of my contract with this club.

“I am very disappointed that a sincere tribute to Sir Alex Ferguson was used in fragments for another media and above all with a totally different slant.”
football-italia.net
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic