Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Rezultati glasanja: Vaša prognoza
Pobjeda 7 77.78%
Neriješeno 2 22.22%
Poraz 0 0%
Broj glasača: 9. You may not vote on this poll

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-10-2013   #31
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Dakle, Milito nije u formi iako je postigao 2 gola i asistirao jer je to uradio protiv Sassuola? Kažeš da je Icardi iskoristio svaku priliku, istina, ali ipak smatram da je Milito svoju iskoristio bolje.
Svakako da nije u formi sto je i pokazano dosad. Icardi ulazi u igru dok je Diego usao jednom i to kad je tekma uveliko bila rijesena.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Svakako da nije u formi sto je i pokazano dosad. Icardi ulazi u igru dok je Diego usao jednom i to kad je tekma uveliko bila rijesena.
Hvala lijepa.

INTER: Handanovic, Rolando, Ranocchia, Juan, Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Taider, Pereira, Alvarez, Palacio

ROMA: De Sanctis, Torosidis, Benatar, Castan, Balzaretti, Pjanic, De Rossi, Strootman; Florenzi, Totti, Gervinho
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #33
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Postava upravo kako sam ju i zamislio.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #34
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Hoces reci da ti bolje vidis od Mazzarrija???

Steta za Kovu, ali Walter vidi nesto u Guarinu, iako isti ne opravdava startnu poziciju u cemu se svi slazemo.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Hoces reci da ti bolje vidis od Mazzarrija???
Statistika govori svoje. Ne znam zašto nije dao priliku protiv Cagliarija od prve Militu da svi vidimo na čemu je. Znamo kako se ta utakmica završila.

Što se ove tekme tiče, prvo poluvrijeme loše (kao i svako do sada), a potom očekujem izmjene i ulazak nekog od napadača. Nadam se da će izmjene biti Kovačić, Milito (umjesto Taidera i Guarina) pa i Belfodil umjesto Palacija pred kraj. Očekujem izmjenu Alvareza i Taidera, ulazak Icardija i Kovačića , te remi ili poraz.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 05-10-2013 at 20:11.
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #36
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ljudi moji dobri,ja i dalje nemogu verovati da Kova ne pocinhe redovno od starta da igra,pokusavam da skapiram Mazzaria ali mi nikako ne ide,a za Milita kazu nije spreman a kad ce biti,kad mu ustekne ugovor u junu,a za Kovu mi je najvise krivo,nije mi jasno zasto su ga kupili i prave istu gresku kao sa Kutinjom
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zaboravio sam napomenuti, prijenos ima na Areni4. Što se streama tiče, trebao bi ovaj link da valja - http://atdee.net/67092/watch-inter-vs-roma ako ne, imate ovdje bruku linkova - http://www.football-x.com/live-football/
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 05-10-2013 at 20:23.
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #38
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Evo da se nadovežem na gornji Derin post, najbolji link za utakmicu(od arenasport 4):
http://liveutakmice.blogspot.com/2013/08/p-4.html
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #39
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kakvo popisavanje u sred Milana,kakav tim takva i igra,kakva igra takav i rezultat,a sve to govori kakav je posao uradjen u mercatu,kako sejes tako zanjes
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Komentator je rekao, rezultat nije realan. Slažem se sa njim, ovi su uboli sve živo, mi ništa. Mi nemamo napadača, svi letaju oko šesnaesterca ali napadača mi nemamo. Dajte Icardija pa da završimo sa 0-5.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #41
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nevjerovatno, pa ne igramo ni približno loše koliko to rezultat govori. Pa oni cigani mogu i titulu osvojit uz ovoliku sreću. Prva 2 gola su dali nakon grešaka naše zadnje linije i uz mnogo sreće (Totti zabi kroz 4 igrača) a naš Guarin nakon mnogo boljeg šuta se morao zadovoljit unutrašnjom stranom stative. A šta tek reći za ovaj treći gol, pa ljudima ulazi sve što opale u pm. I onaj Handa je važio za najboljeg branioca penala a kod nas još nije nijednog odbranio. Ja sam se bojao Rome ali zato što sam mislio da su jaki ali Fiorentina je duplo bolje odigrala od njih samo što Fiorentina nije imala ovoliko sreće. Skroz sam razočaran. Nemamo ekipu za najviše domete to je sada jasno, svi golovi su pali zbog grešaka naših igrača i tu Mazzari ne može ništa, on je jedino pogriješio što nije zaigrao za 2 napadača (Milito).
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #42
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma ljudi sto pre shvatite da mi nemamo tim i da smo losi,bice vam lakse,pa ko je nama kriv sto mi nemozemo izvesti takvu kontru kao oni,sta smo napravili osim Guarinove stative pitam vas,veliko nista,igramo sa jednim napadacem kuci,igramo kao poplaseni bre,pa ta ista roma je istresla bre 35 mil. za Strotmana i Ljajica a mi smo toliko za ceo mercato potrosili,o cemu mi dalje da pricamo,mozemo samo o Ligi Uefa i cao bela

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

na 10 kupljenih igraca smo mi toliko potrosili
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta bi se desilo da je igrao i Ljajić neću ni da slutim. Da, Jesus je više uradio naprijed nego li Kovačić (samo se dodavao sa odbranom). Kada smo odigrali sa Cagliarijem 1-1 rekao sam ništa od titule, a sada se bojim da nema ništa ni od LP.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #44
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Rezultat ne da je realan nego realniji nemoze biti,prvo poluvreme ocaj a drugo nema te reci kojom se moze opisati tu katastrofu,bezidejno i bez i jedne stvorene sanse,polako ali sigurno pocinjemo da podsecamo na ekipu iz prosle sezone,a na kraju krajaeva ni ne cudi s obzirom da bitnije promene u timu osim trenera nisu napravljene,mozda da im je Taljavento jos koji crveni pokazao pa bi im onda mozda dali i pocasni ili barem stvorili neku sansu ali samo MOZDA,i dokle god budemo kupovali kvazi talente od Bolonje i slicnih ekipa za 5 ili 6 mil. gledacemo ovakav Inter i nikakav drugi,a vi koji ste hvalili mercato i govorili kako smo dobro pazarili samo nastavite da se tesite,a Inter ce nastaviti da pruza ovakve partije dostojne letosnjih nazovi pojacanja,a kako vreme bude odmicalo Mazzari ce se pitati gde je dosao,pa ako ovako igramo protiv Rome koja je dobra ekipa,kako ocekujemo da igramo protiv Barse,Reala,Bayerna itd. u skorije vreme,neznam da li ste primetili na kraju tekme ali Rudy Garcia je otisao da se rukuje sa Mazzariem ali ga nije nasao jer je ovaj brze bolje otisao u tunel,a iskreno i ja bih....

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

e moj dera,Kova od kako je usao nije ni jednu loptu izgubio niti pogresio u dodavanju a napravio je nekoliko lepih driblinga a sta su ostali uradili,veliko nista...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2013   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post

e moj dera,Kova od kako je usao nije ni jednu loptu izgubio niti pogresio u dodavanju a napravio je nekoliko lepih driblinga a sta su ostali uradili,veliko nista...
Zar je mogao imati netačan pas kada se dodaje sa odbranom?

Rezime: Penal nije bio već faul, poništen nam je čist gol, realan rezultat 1-2, da je ušla ona Guarina 2-2.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic