Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-03-2011   #17716
warden
Esordienti
 
warden's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Posts: 14
Default

Prvo :da li momak moze igrati na toj poziciji ,pa mogao bi on igrat ne bi igro ko recimo sanchez al hajde..moze odigrat
Drugo:100 % ,nece doci sve 3 igraca i sahin i sanchez i ganso ,,pa tako ako dode sahin ,nece doci ganso i obr.. jer mogu igrati sl.. pozicije ,pa nema potrebe da se oba igraca dovedu ,jos plus imamo 5-6 igraca koji mogu igrati te pozicije ..
Trece : ovako bi formacija izgledala ,najvjerovatnije, posto eto moze igrat kao krilo a sredina nam je vec popunjena sa pazziniom i miltom
............. milito /pazzini .............
eto.................................. sanchez ...........
...........sneider/ganso ........
cambiaso .........sneider/ganso/sahin
warden is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2011   #17717
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Preciosi izjavljuje za sportmediaset da če pokušati na ljeto vratiti Milita.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2011   #17718
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Na calciomercato.com pisu kako je Sanchez odgovrio kada su ga pitali gde bi mogao da ode:
"Engleska ili Spanija? Sve mi je jedno,mada bih mogao i celu svoju karijeru da odigram u Italiji.Videcemo na leto kako ce biti,jer me traze Evropski giganti poput Intera,Barcelone i Manchestera.Ali za sada sam se skoncentrisao samo na Udinese,jer je to moj trenutni klub i zelim dati sve od sebe za njega,do kraja sezone."
Cena se krece sada od 35-40 mil.
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17719
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Italijani pišu da je Vučinić spreman za dolazak u Inter na ljeto...hmm...dobar je on igrač, mada neznam..

ako bi on došao onda verovatno ništa od sancheza
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17720
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Di Marzio spomenuo da je Modric prva meta za sredinu ! uff kako bi ovo bilo dobro...

ajmo Branca odradi to
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17721
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Pišu isto još da ima kontakta sa Tevezom sa naše strane i da Tevez hoče u Inter na ljeto.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17722
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Di Marzio spomenuo da je Modric prva meta za sredinu ! uff kako bi ovo bilo dobro...

ajmo Branca odradi to
Kad bi se ovo dogodilo bio bi najsretniji na svijetu,bio bi to prvi igrač iz mog grada da igra za Inter
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17723
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Luka je fantastičan igrač i takav igrač treba Interu no cifre koje se spominju nisu realne.Znam da The Sun i Goal.com redovno seru sa ciframa ali 60 miliona eura odštete za Luku je previše čak i od njih.
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17724
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

koliko je istina za Teveza, nije valjda da je on prvi pik

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110308075

dajte nam nesto mlado, Tevez ulazi u 30-te, davati za njeg 30 miliona je van svake pameti, onda nista nema od Sancheza, jbg
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17725
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Forza_Grande Inter View Post
koliko je istina za Teveza, nije valjda da je on prvi pik

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110308075

dajte nam nesto mlado, Tevez ulazi u 30-te, davati za njeg 30 miliona je van svake pameti, onda nista nema od Sancheza, jbg
Tevez ima 27 god.
A kao drugo,nama je prvi pik Sanchez,pisalo je na naslovnoj do skoro.Jedino ako od Alexisa nista ne bude cemo dovesti Teveza.Odnosno,ima jos nekoliko meseci,ko zna sta ce biti do tada
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #17726
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

Rodrigo Alborno vezni igrač klase 1993, novo je pojačanje nerazzurri mladih. Dječak je odveden iz Libertad Asunción. Očito to 17-godišnjeg malo je poznato (18 godina će se pretvoriti 12. kolovoz), osim što prospekt se više ne smatra se u međunarodnoj areni. Zapošljavanje paragvajski Alborno je u skladu sa strategijom pomlađivanje stjecanja od najboljih svjetskih izgledi za Inter, svježi pobjednik Kupa Viareggio...

Jos jedan mladi igrac, tamam da pored primavere napravimo i Inter B ekipu....
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #17727
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Forza_Grande Inter View Post
koliko je istina za Teveza, nije valjda da je on prvi pik

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110308075

dajte nam nesto mlado, Tevez ulazi u 30-te, davati za njeg 30 miliona je van svake pameti, onda nista nema od Sancheza, jbg
Tevez bi bio pravo pojačanje zato neznam zašto taka buno. Čovek more igrati napad i krilo, gine svih 90 min na terenu, ima 27 godina i došao bi za nešto oko 20M€. Naravno da je Sanchez prvi pik ali mislim da če u svakom slučaju doči i Tevez jer težko mislim da če naša uprava propustiti takvu igračinu za malo para.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #17728
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Nas prvi pik je definitivno Sanchez, i ukoliko on dodje, trazit ce se pojacanje na sredini, s obzirom da je vecina nasih veznjaka u godinama.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #17729
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić ove se sezone i ne nalazi baš u planovi svog trenera u Lyona Claude Puela, barem ne što se tiče prve ekipe.

Pjanić je ove sezone sve više na klupi i rijetko počinje utakmice u prvoj momčadi, kao što je to bio slučaj prošle sezone. Međutim, mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine započeo je susret protiv Arlesa ovog vikenda i Puelu se odužio golom.

"Situacija se malo zakomplikovala. Igram mnogo manje i nisam standardan u ekipi kao što je to bio slučaj prošle godine. Ova mi situacija nikako ne odgovara, ali to me neće spriječiti da na terenu dadnem sve od sebe. Odluka o tome ko će igrati leži na treneru i ja sam na raspolaganju", kaže Pjanić.

Pjanić je istakao kako cilj Lyona ove sezone ostaje isti, a to je osvajanje titule prvaka Francuske.

"Imamo dobru ekipu i još smo uvijek na putu da ostvarimo zacrtani cilj, a to je osvajanja naslova prvaka Francuske. Ne želimo ništa manje od prvog mjesta. Ne znam da li Rennes može izdržati utrku, ali znam da su Marseille i Lille jako dobre ekipe. Međutim, na nama je da pokušamo pobijediti u što je moguće više utakmica".

Lyon će u narednom susretu Ligue 1 snage odmjeriti sa Sochauxom.

"U toj utakmici trebamo pobjedu. Neriješen rezultat i bod nas ne zanimaju. Moramo biti agresivni od samog početka i osigurati osvajanje tri boda. Sochaux je jedna od najboljih ekipa na svom terenu i protiv njih neće biti nimalo lako", dodao je Pjanić.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine dotakao se u razgovoru za zvaničnu stranicu Lyona i predstojećeg duela Lige prvaka, kojeg Lavovi 16. marta igraju sa Realom u Madridu.

"Idemo u Madrid sa željom da postignemo gol i pobijedimo. Imamo nade da u tome i uspijemo i da se kvalifikujemo dalje. Čak i ukoliko Real dadne gol, ništa nije izgubljeno. Igraćemo malo defanzivnije i pokušati doći do gola, koji bi mogao biti dovoljan za prolazak dalje".

U prošlosezonskom duelu Lyona i Reala u Madridu upravo je Pjanić svojim golom donio Lavovima prolaz dalje.

"Tačno je da sam bio strijelac u Madridu prošle godine. Međutim, ukoliko se mi i ove godine vratimo u Lyon sa pobjedom, biću veoma sretan, bez obzira dao gol ili ne. Ipak, moram priznati da mi je taj gol iz Madrida do sada najbolji trenutak u karijeri", zaključio je na kraju razgovora Pjanić.
Ne znam da li da ovo stavim u Moje želje ili ovdje, al ovdje ce bit vidjenije

Kako imam osjecaj da bi ovaj momak nama prijao, a po trenutnoj situaciji, njegovom nezadovoljstvu, neobjasnjivim trenerovim odlukama, cijena ne bi bila velika.

A vrlo dobro znam da je ovo igrac koji nam treba, mlad, talentovan, veznjak s napadackim sklonostima, u Interu bi podnio klupu Sneijderu, razvijao se i siguran sam bio predvodnik nove generacije. Coutinha bih forsirao na krilu gdje je po meni korisniji (iako je dosao kao ofanzivni vezni bolje je partije pruzao kad je igrao krilo) i mirna Bosna

Ne pisem ovo zato sto je momak iz Bosne i kao ja njega gotivim zato sto je Bosanac, jednostavno vidim nevjerovatnu priliku da se dovede strasan talenat za neku manju svotu.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #17730
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

iskreno i on i cou su prelagani za seriju a,
zbog fizicke gradje tj manjka iste
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic