Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-04-2015   #30616
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ono neko napisa ovdje da nije nešto?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2015   #30617
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma taj mali Dybala je vredam 10-15M najvise.
upravo ! samo sto je placen od palerma 11 mil zato zampa pumpa cijenu i izvuce nekih 20tak miliona ..

kakvi comani posudbe i 35 mil kad ljudi imaju berardija i zazu pod ugovorom
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30618
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
upravo ! samo sto je placen od palerma 11 mil zato zampa pumpa cijenu i izvuce nekih 20tak miliona ..

kakvi comani posudbe i 35 mil kad ljudi imaju berardija i zazu pod ugovorom
Ma neka ga dovedu, okrenut cemo se mi Berardiu, rado
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30619
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma lako se je zanimati za njega to more svaka fukara od kluba. A da ga kupe je druga stvar. Mi se zanimamo za Messija pa sta Za 40M ja radije Cavanija uzmem.

Ma Zampariniju je sad svanulo sa Dybalom ko sa Pastorejom da ga dobro proda i vrati nazad za svoje dugove i ulozene pare koje je ulago propale dve tri godine unazad.

On samo lupa oni nude tolko oni volko to samo umetno mu dize cenu ali ne verujem da ce dobiti za njega vise od 20M.

Campagnara necemo vise gledati povredio se za mesec dana i onako mu iztice ugovor.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30620
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Lavezzi se nudi, 10m cijena.

Campa ide u Betis čini mi se, ili Malagu, uglavnom neki španski klub.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30621
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Agent Jovetića viđen u Milanu, Di Marzio prenosi da su pregovori sa Interom u toku.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30622
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Već gradimo momčad koja bi se iduće godine trebala natjecati na daleko višoj razini. Siguran sam da ćemo imati bolje rezultate nego ove sezone", rekao je dopredsjednik kluba.

"Igrači koji su prije nosili naš dres igrali su ispunjeni ponosom što ga nose, a danas mi se čini da to baš i nije slučaj. Ali uvjeren sam da će se i to promijeniti", rekao je Zanetti.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30623
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma lako se je zanimati za njega to more svaka fukara od kluba. A da ga kupe je druga stvar. Mi se zanimamo za Messija pa sta Za 40M ja radije Cavanija uzmem.

Ma Zampariniju je sad svanulo sa Dybalom ko sa Pastorejom da ga dobro proda i vrati nazad za svoje dugove i ulozene pare koje je ulago propale dve tri godine unazad.

On samo lupa oni nude tolko oni volko to samo umetno mu dize cenu ali ne verujem da ce dobiti za njega vise od 20M.

Campagnara necemo vise gledati povredio se za mesec dana i onako mu iztice ugovor.
Iako se slazem da ne vrijedi vise od 15, barem nije pokazao to. Ko zna kakav ce bit u buducnosti. Al klub je vec potvrdio dvije ponude od 30 Mil, od Juvea i Arsenala. I ovi to nisu opovrgnuli
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2015   #30624
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ništa bolji od Guarina:

Kevin-Prince Boateng bi se u junu mogao vratiti u Milano,ali na crno-plavu stranu. Nerazzurri su zainteresovani za njegove usluge jer mu ugovor ističe 2016-te god.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2015   #30625
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ausilio

- Koga bi ste izabrali izmedju Pedra i Dybale?
"Izabrao bih Dybalu. Ne znam njegovu cijenu ni uslove za pregovaranje. Ovo govorim kao navijac. Mogu zamisliti da je njegova cijena veoma visoka. Definitivno vjerujemo da taj djecak ima veliki potencijal. Pratimo ga jos od njegovih dana u Instituto Cordoba. Mnogo nam se svidja ali nazalost ostalim velikim klubovima se svidja takodjer."
-Hoce li Hernanes biti zrtvovan?
"Hernanesa smo nedavno doveli.. Mislim da ce ostati s nama i u narednim godinama."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2015   #30626
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pric,prica,prica a kad treba nesto zavrsiti negde nas na delu,5 god. dovodimo fukare najobicnije i tarabe od igraca i to sto lupetaju za Dybalu i igrace njegovog kalibra,od tih izjava mi se sere.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2015   #30627
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pa i on kaže: Ne znam njegovu cijenu ni uslove za pregovaranje.

Dakle, on bi ga doveo na FM-u .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2015   #30628
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

vidite da se pravi lud ! ausilio zna sta radi za razliku od svog prethodnika i svoj posao je svaki odradio kako treba !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2015   #30629
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma koji posao Ajdine,da je on odradio posao kako treba ne bi mi tavorili na sredini tabele,jube je izasao sa zvanicnom ponudom za Dybalu i ona iznosi 32 mil. ako bude ostao u Italiji prece u jube kao zamena za Teveza koji ide. Dalje,prosipaju se oko Turea a nemogu na kraj sa Vidicevom plato,danas naslov u Calciomercatu,Vidic preskup za Inter,pa sta ce biti Ture ako je Vidic preskup,sto se tice igraca kojima istice ugovor a koji su nama svima interesantni,Konopljanka i Ayew,mogu ovde bilo s kim da se kladim u cega hoce da nijedan od njih nece doci u Inter,nisu s kruske pali da ne igraju u evropi plus mogu vece pare dobiti u drugom klubu. Spominje se i Kondogbia,slatko se nasmejah,momak cija je cena preko 20 mil. i za kojeg se zanima pola evrope,sanse da se on odluci za dolazak u Inter sve i da kao imamo pare za njega su ravne nuli. Spominje se i Jovetic,to je i najrealnije da se desi,City ce pokusati izvuci pare za igraca koji je u poslednje dve godine odigrao utakmica da ih na prste mozes nabrojati,sto zbog povreda sto zbog konkurencije,njegov kvalitet je neupitan ali da li on u ovom trenutku vredi 20 mil. koliko City trazi i koliko je fizicki spreman da pomogne Interu.Sve sto se priva su za mene suplje price bez ikakve i najmanje potvrde,posebno one kad cujem da se lupetaju gluposti za Turea i Dybalu,pa nas je na kraju i Tulalan odbio jer ce produziti sa Monakom,ja ocekujem isti merkato kao i svako leto,puno price i dovodjenje igraca slicnim onima koju su dovodjeni predhodnih godina.

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

Ovom Interu treba na leto 150 mil. za mercato da bi se vratio u borbu sa jubeom koji je svetlosnim godinama ispred,posto se to normalno nece desiti mozemo samo da sanjamo ozbiljniju borbu za titulu.Eo jos 2 meseca do pocetka mercata,zivi bili pa videli sta ce uprava uraditi,moje misljenje je,JEDNO VELIKO NISTA i stojim iza njega.

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:23 ----------

Sarŕ titolare nel derby,*perchč la sua esperienza e prestanza atletica (soprattutto sui calci piazzati) puó compensare le lacune del resto della squadra. Il rendimento di*Nemanja Vidic,*peró, continua a far discutere i tifosi dell'Inter, divisi fra chi lo valuta ancora un grande acquisto e chi lo reputa ormai un giocatore non piů in grado di competere ad altissimi livelli. Di certo c'č solo che, anche in virtů del rendimento in campo,*l'operazione Vidic si č rivelata tutt'altro che un affare.
*
COLPO D'ESPERIENZA -*Arrivato ufficialmente 'a parametro zero' nel corso dell'estate 2014, Vidic č stato strappato giá a febbraio alManchester United.*L'allora 32enne serbo*era in scadenza di contratto a fine stagione*con iRed Devils*e il ds*Piero Ausilio*si mosse con largo anticipo per provare a portarlo a Milano.*Il 5 marzo arriva l'annuncio ufficiale*sul sito del club nerazzurro dell’acquisto del “capitano del Manchester United”. Un acquisto definito da tutti “intelligente”, nonostante l’etŕ del giocatore, proprio per i costi contenuti dell’operazione.
*
LA VERITŔ SUL SUO ACQUISTO –*Ma quanto č costato e sta costando Vidic all’Inter? Come appreso da*Calciomercato.com*attravero il bilancio sociale del club,*per strappare il sě del giocatore l’Inter ha dovuto sborsare 1.800.000 euro in commissioni.*Vidic, che ha concesso il 100% dei diritti di immagine al club nerazzurro,ha firmato un contratto della durata quadriennale che vedrŕ la naturale scadenza a giugno 2018*quando il difensore serbo sarŕ a soli 4 mesi dal compimento dei 38 anni di etŕ.
*
IL PIU’ PAGATO DELLA ROSA –*Sebbene non sia presente a bilancio l’importo preciso del suo stipendio,*Vidic č uno dei giocatori che guadagna di piů*dell’Inter rosa. Oltre 6 milioni di euro lordi all’anno (circa 3,2 milioni di euro netti) per 4 stagioni.*Di fatto un affare da circa 27 milioni di euro*(commissioni incluse). Cifre che l’Inter spera di recuperare dalla*cessione dei diritti d'immagine*globali del calciatore. Un’immagine messa in crisi dal difficile momento che Vidic sta pagando all’interno del rettangolo verde.*Un colpo di mercato naturalmente in perdita e che, a conti fatti, non č mai stato un grande affare.

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:54 ----------

Kupovina Vidica odradjena brilijantno,ja sam iskreno medju prvima bio za to da se dovede Vidic ali ni slucajno pod ovakvim uslovima.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2015   #30630
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ukoliko je istina da Yaya košta 40m, ja bih išao na Kondogbiu, 20m a strašan igrač, također dosta mlađi od Yaye .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic