Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Novi članovi

Novi članovi Predstavite se..

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-06-2011   #61
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mislis da ja to nisam pokusao, ili da ja to ne znam . Znamo svi koliko glupi razlozi su, ali tesko ti tu sta mozes, vrijeme prolazi, neki ljudi jednostavno zapostavljaju na neki nacin forum ili Inter, i to je meni sasvim prirodna pojava.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #62
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Nije tako...

Zamisli: Mauro,Dera, Nera, Huska, Ivan, Zlatan, Moca, Vanja, Q, Lejla, LFMCF, Filip.sk, Denchi, Guro, Zlatan, Esteban, Neca, nzrs, Motta, mourinho, hulle, zanetti19, pablo, rafael, verma, Grujinho, all3n, ado_inter itd itd itd...

To su svi članovi koji su bili redovni, bar koliko se ja sječam...za Maurija, Maga, Mocu, Ncu, Iveka, Filipa.Sk sam uvjeren da nisu otišli jer im je dosadilo, več zbog svađanja i takvih stvari...a ja ti garantujem da ako se oni vrate, forum bi dobio 120% na kvaliteti, pogotovo mauri i mago...a ako bi kvaliteta bila bolja, i oni što su sada malo lijeni tipa guro i slični bi se više uključivali na forum

ja sam siguran da bi se oni vratili ako bi se organizirali, da napišu pravila, ja neznam zašto smo toliko držali onog CHODU bilanovca i davali mu neke glupe opomene, a naši se članovi olako teraju...ovo je interov forum i svi ostali nisu dobrodošli...

tu je i Samir...moram reči da meni ide na živce, a ne samo meni...ne zbog barcelone, boli me kara za barcelonu, več sto su njegovi postovi dosta puta sarkastični...ja mislim da bi on trebao otiči, ili pokazati više poštovanja prema nama....

moje mišljenje...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #63
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nemas pojma koliko sam puta pokusao vratiti Maura, i Maga u skorije vrijeme, ali tu ne postoji pravi razlog, ne postoji nesto sto ja mogu uciniti po tom pitanju.

Da, neki od njih su otisli zbog svadja, ali kako ja da zabranim psovanje na racun Leonarda ili Ronalda.. cak i kada im obecam da se to nece ponavljati, oni kazu da to nije razlog.

Ajde ovako, pokusaj ih ti vratiti, ako ti daju neke uslove na koje ja mogu uticati, slobodno mi javi .

Ja koliko znam, niko nije napustio forum zbog Chode i Samira.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #64
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Ma naravno da je razlog pljuvanje po Leonardu i sličnima...ali moramo se razumeti oko toga što znači pljuvanje...

ja znam da se nikad nečemo svi slagati oko igrača, trenera itd...ali Mauriju npr. koliko je znam je išlo na k* pljuvanje po ronaldu i to svaki put kad smo ja ili on postali nešto u njegovu temu, svaki put...znam tačno da je tada i otišao...

filip.sk zbog pandeva...mago zbog ljudi, tako sam ja čuo..moca i ivek zato što su redovni članovi otišli

nije napustio niko zbog chode ili samira ali to je problem...ovo je interov forum, forum naše "svetinje"...bilanovci tu nemaju mjesta, kao ni jubentini itd...ja sam se jednog registrirao na laziov forum, i rekao sam kad se predstavio da sam interista i banovali su me odmah...nisam ni provocirao ni ništa...i tako treba...ovo je naš forum..

što se tiče samira, nisam imao ništa protiv njega na početku...ali on je redovno stvarao nervozu među članovima sa svojim postovima tipa "najbolja ekipa na svijetu u zadnjih 10 utakmica postilga 30 golova" itd...mislim čuj, znam da je to njegovo mišljenje, ali to smeta nama...

nama je inter največi i najbolji, i prvo treba se pobrinuti za interiste, ako jim smetaju takvi postovi neka se čovjeka upozori jednom, a drugi put banuje...to je to...

isto tako, trebalo bi da se poštujemo međusobno i da poštujemo igrače...neka neko mrzi ronalda naprimer, i neka to slobodno napiše, ali ono što su nera, ivan i huska radili u ronaldovoj temi je čisto spamanje..i za to treba prvo opomena a onda i ban ako treba...

ali dobro...lako je govoriti, znam...

raspitat ču se ja u sljedečih par dana, pa ako se nešto dogovorim, javit ču ti

Last edited by Grujinho; 05-06-2011 at 21:42.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #65
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

kakvog svadjanja gruji...samo su curva i neca otisli zbog svadjanja(hvala bogu)...ja pod svadje ne uvrstavam kada jebem mater nosonji leonardu i slicnim, jer to cu uvijek raditi...to samo govori kakvi su to ljudi kada ih moze nesto natjerati da napuste forum sto nema apsloutno nikakve veze sa njima...

meni je ovaj forum uvijek bio broj jedan i bit ce tko god od clanova bio na njemu...meni je svedno dali su tu mauro i mago ili rafael i alcatraz...svi znamo zbog cega smo tu...

pricao sam sa svima koji su naputili forum i svi se prave pametni kao nije zbog igraca, pa zbog cega je onda, jer koliko znam nikada nije bilo vecih svadja na forumu izmedju tih koje si ti nabrojao...svi nesto govore kao ima par ljudi smmetaju mi ovo ono, pa jesi ti na forumu zbog mene ili zbog Intera, ako ti ne pase moje misljenje ignore je majka...nikog sretnijeg od mene kada bi se vratili i stari clanovi, ali ako i ovako ostane ja cu i dalje biti tu, iako nekada nema novog posta po 10-ak sati, dok prije nije moglo proci ni toliko minuta, a vec si imao sta procitat...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #66
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mago je otisao nakon gorkog poraza protiv Schalkea . Choda je banovan.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #67
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

huska, napisao sam svađanja ali nisam mislio na svađanje tipa jebem ti mater ovo ono, več druge stvari oko ronalda, pandeva (filip.sk) itd ...to nisu bile svađe nego šta ja znam, neznam kako da se izrazim...a te stvari su onda utjecale na odlazak moce, a sada i iveka...isto tako i na aktivnost ostalih članova (guro, esteban itd)

i ja ču biti tu, ali tu temu sam načeo zbog toga što bi ovaj forum bio mnogo kvalitetniji da se ovakve stvari spriječe...

jeste dera, choda je dobio ban, ali prekasno...da, mago je sigurno otišao zbog schalkea

nema veze, to je bio moj prijedlog...da se pokuša okupiti one koji su otišli zbog nesporazuma ili sličnih stvari, da se pita njih šta jim smeta, da se probaju malo pravila promjeniti odnosno prilagoditi i da se opet kao nekada družimo...ali verovatno ništa od toga
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #68
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

I dalje stoji, ti ih pitaj sta traze, ja cu pokusati da popravim stvari.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011   #69
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
nera kad ti planiras
Dok si ti tu, nikad <3
Nera is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2011   #70
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default



znam ja da ti mene volis pa zbog toga neces

 
a znam i odgovor na ovo od tebe
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2011   #71
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ode nam psihopata neka bolan bice survivora opet ne moras da zalis NAPRAVICEMO MI ZA TEBE SURVIVOR
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic