Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-10-2011   #46
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

@hulle

da ne mislim na top zvezde ali na mlađe, talentirane igrače (Juan, Lucas, itd)...

ali naravno ništa od toga...milito, stanković, i ostali če ostati do kraja svojih ugovora, znači još sezonu, dvije...

za druge ekipe je interesantan samo sneijder, koji če verovatno i otiči na kraju sezone...

@dera

ja sam za pepa, da napravi ekipu koja igra pressing u odbrani, koja zna držati loptu i imaju ideju u napadu...

druge stvari me ne interesuju...


jer ovo (odkad je otišao mou) je mučenje na terenu

Last edited by Grujinho; 26-10-2011 at 22:53.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011   #47
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
After 4 minutes of injury time the match ends at 1-1 between Atalanta and Inter. The Nerazzurri now have 8. (official website)


Ma ko sisa Pepa, Barca je igrala lijep nogomet dok nije on dosao, naucio ih valjati se po terenu, zato i pobjedjuju. Zadnje dvije utakmice, protivnici dobili 4 crvena. Inter je uvijek igrao muski, gledati kako simuliraju, ne bih volio, jer je to razlog zasto mrzim te cigane.
nek on samo meni makno ove debile iz prvih 11 i nek' netko konacno pocne davati priliku mladjim i nista vise ne treba...


i gdje je jebeni Alvarez, Poli i Forlan kao da i nisu dosli, pa doveli smo 5-6 igraca, a smo jedan igra, a ostali negdje na tribinama ili kod kuce ispred TV-a

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

http://www.inter.it/aas/partita/mc?i...C=storia&L=en#
Huska is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011   #48
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

reko sam ja ...dok je tu mm nema napretka....nema vise faketija da sredi sve
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011   #49
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Huska, Forlan jos nije spreman.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011   #50
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

poli i forlan na lijecenju a alvarez na hladjenju
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011   #51
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Ukupno peti penal koji nam je sviran ove sezone kontra nas od čega su neki bili totalno nepostojeći ali to više govori o našoj odbrani koja tako olako upada u probleme .

Da ne bi sinoć Castellazzija, ne bi na kontu imali ni ovaj jedan bod za koji možemo biti presretni jer nas je Atalanta sabila u drugom poluvremenu .

Ranijeri mi u nekim stvarima nije nimalo jasan . Pravi nekakve totalno nerazumljive stvari i odmara igrače protiv jebene Atalante kao da smo prvi na tabeli sa desetak bodova prednosti . Inter svaku utakmicu mora da igra sa najjačim sastavom jer nismo ni u kakvoj poziciji da možemo bilo šta kalkulisati jer je četvrto mjesto zasada samo daleki san .

I još samo da neko Ranijeru kaže da Milita i Stankovića zakuje za klupu i da onog Japanca otjera u Cesenu odakle je došao i biće od nas nešto . U suprotnom, i dalje ćemo gledati kako nas raznorazni Moralesi pretrčavaju i nadtrčavaju svaku utakmicu jer imamo veteranski i poluinvalidski vezni red sa Stankovićem i Zanettijem na čelu .
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011   #52
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Alcatraz View Post
Inter svaku utakmicu mora da igra sa najjačim sastavom jer nismo ni u kakvoj poziciji da možemo bilo šta kalkulisati jer je četvrto mjesto zasada samo daleki san .
Belaj je sto samo prva tri idu u LP ...Udinese, Napoli, Bilan, JuBe su trenutno jaci od nas i kada tu dodas Romu koja nije nista slabija, pa Lazio, daj boze da mi izborimo i Europa ligu...ustvari sada je najbitnije pobjeci iz zone ispadanja
Huska is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011   #53
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

od sad ne gledam s kim igraju juve i milan nego novara,oni su nam konkurenti za opstanak
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011   #54
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

sa ovakvom igrom pristupom i svime prikazanim nas realni plasman na kraju sezone bi trebao biti oko 7 ili 8 pozicije pazite sta sam rekao
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011   #55
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

pa 7-8 mjesto je realno ako ce se neprestano forsirat stankovic, dok za chivua mi je jasno da trenutno mora igrat jer nemamo nikakvog drugog stopera, ali za zadnjeg veznog imamo bar nesto vise opcija, nisu bog zna sta ali opet bolje od stankovica.... a milito bi mogo malo na tribinu na hlađenje
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic