Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub > Novosti

Novosti Razgovarajte o novinama na ovdašnjem svijetu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-06-2009   #1
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default Više od 2000 Mostaraca traži seks preko interneta

U posljednje vrijeme znatno je povećan interes Mostaraca i Mostarki koji preko interneta traže seks ili nova poznanstva piše Dnevni list. Tako je prema njihovom istraživanju više od 2000 građana i građanki Mostara registrirano na pojedinim internet portalima. Koliko raste zanimanje za seksualne avanture, najbolje pokazuju podaci od prije dvije i pol godine kada je Dnevni list zabilježio oko tisuću registriranih Mostaraca na specijaliziranom portal smokva.com koji okuplja članove svih zemalja i gradova s teritorija bivše Jugoslavije, ali i dijaspore, te oni na istom sklapaju intimna prijateljstva i ostvaruju druženja erotske naravi.


Danas je na tom portalu, koji bilježi svakodnevni rast, registrirano čak 1876 građana Mostara, dok solidan broj njih preko drugih portala sličnog sadržaja traže seksualne avanture. Među 1876 registriranih članova na Smokvi, njih čak 1574 su muškarci, 203 žene a registrirano je i 99 parova. Razlozi zbog kojih se oni učlanjuju su različiti, jer mnogi od njih su slobodni, pojedini su već u ljubavnoj vezi, a neki i u braku. Naše istraživanje je pokazalo kako osobe preko interneta koji najčešće koriste na poslu traže zanimljivu osobu, bilo to za dopisivanje, ili pak za ljubavne avanture ili čak zbog žestokog seksa.


“Već duže vremena sam razvedena, bilo je nakon toga nekih kraćih veza ili pak samo susreta. Stoga sam se u posljednje vrijeme odlučila za internet kako bi upoznala neku zanimljivu mušku osobu, prvo za dopisivanje, a poslije je sve moguće”, kazala nam je jedna naša sugrađanka koja se već duže vremena koristi internetom jer joj je to, kako kaže, mnogo uzbudljivije, a nerijetko se s nekim i vidi. Kaže da je prilikom upoznavanja uvijek osjećala neku nelagodu, ali da se služila pravilima vlasnika navedenog portala, te da nije imala nikakvih problema. Naime, obvezno se nalazila na javnim mjestima, gdje ima više ljudi, tako i kad joj se ne bi svidjela neka osoba, nije doživljavala neugodnosti kada bi je odbila.



Inače, internet portalu Smokva.com mogu pristupiti svi zainteresirani, samo trebaju imati jaku želju. Registracija podrazumijeva otvaranje e-maila te stvaranje vlastitog profila (u kojem detaljno opisujete seksualne sklonosti), nakon čega ste spremni na druženje s osobama istog ili pak suprotnog spola. Na Smokvi možete ostavljati i osobne oglase u kojima tražite osobu ili osobe za druženje i erotske igrice, pročitati veliki broj erotskih priča. Pored toga, na ovom portalu postoje i klubovi - udaja i ženidba, kroz koje pojedinci pronalaze stalne partnere i ostvaruju romantične veze. Sigurno je da postoji i veliki broj njih koji se na ovom portalu lažno identificiraju, ali zato postoji već spomenuti naputak vlasnika koji govori kako da se zaštitite od raznih bolesnika, koji su i ovdje, kao i svugdje drugo neizbježni.



curva jesi i ti medju njima
Huska is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2009   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

sad mi je jasan username Curve
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2009   #3
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

sad je sve jasno je li? aaa curvoooo heheheehhe
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2009   #4
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

hahahahahahh a curva
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2009   #5
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default


ma ovo su oni sabani "stari mostarci iz starog grada" komicni su mi brate.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2009   #6
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post

ma ovo su oni sabani "stari mostarci iz starog grada" komicni su mi brate.
ma ne vadi se sad
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2009   #7
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Curva, baci se Vala cemo ti platiti jednu zenu, da skines mrak
Nera is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #8
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

jeste spam ali moram prokomentarisati i ovu temu curva legendo
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 04:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic