Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-01-2013   #24601
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
schelotto talijan
tj. ima pasoš
Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Opet argentinac. Imamo jih več 9 sa Carrizom i Schelottom.

nakon cega si ti napisao kao odgovor idrize mislio je na laxalta ! post koji si izbrisao te time odgovorio meni kao wow otkud ti da ja nisam znao
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24602
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Onaj Urugvajac bi mogao doči tek jula.. koliko sam dobro razumio naslovnu stranu na fcinternews.it
Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
schelotto talijan
tj. ima pasoš
Nakon čega sam ja napisao da je mislio na Laxalta a ne Schelotta, naknadno sam shvatio da Denchi odgovara na pasus Quaresme gdje Schelotta broji u argentince . Zbog toga je i izbrisan, moj ajdine .

Još nešto, kakve veze ima moje "mislio je na Laxalta" sa time da ne znam koje je nacionalnosti isti?

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

David Beckham potpisao za PSG, ali neće dobijati platu, već će sav novac ići u humanitarne svrhe, za pomoć nezbrinutoj djeci! Riječ je o godišnjoj plati od €8,5m!


---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Neko je pisao, danas protiv Primavere dobili 2-0, strijelci Alvarez iz slobodnog (kažu dobar gol) i ko drugi nego li najveće januarsko pojačanje:

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 31-01-2013 at 21:34.
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24603
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

bjazi dera


Znaci ovako zatvorena je pijaca


+ (plus) : od igraca koje smo doveli samo je Rocchi starac
- (minus) : nismo doveli nijednog vaznijeg igraca
- (minus) zesci : nismo se rijesili Stankovic, Pereira, Jonathan i Alvarez

Eh sad ovako znaci

Dosli :

Mateo Kovacic 11,000,000 (15,000,000) €

Nas najskuplji transfer ove sezone, jedan moze se reci totalni anonimus. Ako je istina da smo ga platili ovoliko koliko pise onda Mamicu dodji u Inter pls!!!
Kad neko uspje da izmuze ovoliko para za nepoznatog igraca onda ta osoba mora da dobije svoj spomenik. Mamicu svaka ti cast.
Sto se tice samog igraca, nisam ga nesto puno gledao, al ono sto jesam najvise me podsjeca na Alvareza, znaci igrac koji dribla, dribla, dribla, dribla, i izgubi loptu.

Zelim mu puno srece u Interu, al iskreno bit ce veeeliki pritisak na njeg, prodati su Wes i Cou i on je to da popuni to mjesto u veznom redu, trenutno nije kvalitet za neke velike rezultate, al ako cemo posteno ni Inter nema velike ambicije nit ima jak vezni red pa MOZDA ipak MOZDA dobije vise prilika nego ostali mladi igraci u Interu.

Kako kazu Strama je 10 puta zvao dok su trajali pregovori za njegov prelazak u Inter, zelio ga je pod svaku cijenu.
Na kraju kazu da je cijela 11(15) miliona eura sto je po meni iskreno previse, jel to prava cijena ili ne, to nezz, al koliko ja znam Inter i Dinamo imaju ugovor prema kome Inter svake godine ulaze novac u Dinamo a u zamjenu Inter ima pravo na te mlade igrace, valjda se igraci prvo nama ponude pa tek onda ostalim klubovima.

Jos jednom ponavljam zelim mu puno srece, nece mu bit lako.ocjena :

Zdravko Kuzmanovic 1,200,000 € (imao 6 mjeseci ugovora)

CM, igrac koji ima iskustva igranja u SerieA, al iskreno da se mene pitalo nebi dosao ni da je besplatan a kamoli da ga jos moramo platit.
Znaci ima iskustvo iz italije, to mu je prednost, a ostalo su sve mane

Konkurecija JZ, Cambi, Guarin... Svi su bolji od njeg, jedino je on u rangu sa Mudijem, a kad se doda da na tribinama jos imaju i Stankovic, Ricky i Benassi onda stvarno nezz ni sto smo ga doveli?

Sad ce neko rec pa JZ i Cambi su penzioneri, to je tacno apsolutno, al sto je najgore oni su i kao penzioneri bolji. Kuzma aka bijeli Mariga

ocjena :

Ezequiel Schelotto 5,300,000 € (s 50% Livaja)

Ezequiel Schelotto zvani Lepi po nasem poznatom pjevacu, ISTI
Igra beka iza direka hhihihi, on je poznat po tome da u cesto igra FIFE i da mu je sad ko fol JZ uzor
Koliko sam mogo skontat najslicniji Pereiri. Al ko zna mozda je naucio nesto na FIFI pa to primjeni i u stvarnosti.

ocjena :

Juan Pablo Carrizo 250,000 € (do kraja sezone)

Imamo 4 golmana pa nam je zatrebao jos jedan, sta reci o ovom igracu, tj golmanu
http://www.youtube.com/watch?v=AHyXixZJnFM
http://www.youtube.com/watch?v=SbuiLnef4uA

Pored ovakvih i Valdes je dobar

ocjena :

Tommaso Rocchi 300,000 € (do kraja sezone???)

Igracina koji ce da nas kosta samo milion eura za par mjeseci koliko ce biti na tribinama. Obicno ljudi koji budu na tribinama ne dobivaju pare vec ih daju, al Rocchi je ipak nesto dr.

ocjena :




OTISLI :

Wesley Sneijder 7,500,000 €
Philippe Coutinho 10,000,000 €
Alfred Duncan
Matteo Bianchetti
Marko Livaja
MacDonald Mariga
Lorenzo Crisetig
Daniel Bessa
Andrea Romanň


Od ovih sto su otisli niko nije bio prvotimac tako da necu trositi rijeci.




Zakljucak : Nijedan od vaznijih igraca nije otisao, al isto tako nijedan IGRACINA nije dosao.


ukupna ocjena :



Neki od transfera u italiji....

Milan : Mario, Zaccardo i Salamon

Juve : Anelka + Llorente al tek iduce sezone FREE

Napoli : Rolando (1mil do kraja sezone)

Fiorentina : M.Sissoko (do kraja sezone)

Znaci nije se niko nesto extra pojacao
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca

Last edited by hulle; 31-01-2013 at 22:16.
hulle is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24604
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

joj izvlakuse

i imal ko kakve info oko ogbone jel se sta desilo u tajnosti

posto nije mala stvar biti vidjen zadnji dan transfer roka u milanu as glavnim klupskim ljecnikom skroz druge ekipe nego sto je on clan !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24605
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Nije me poprilično bilo na forumu zbog nekih obaveza i tako,ne stignem na sve strane pratit,al eto me opet ovdje.

Malo preletio po komentarima...čitam Kovačić anonimus,precijenjen,slab ovo ono...
Samo ću vam reć da niste ni svjesni kakvog igrača smo potpisali.Ja sam nakon te objave cijelu večer u nevjerici bio.
A onda sam saznao da nije Branca dogovarao transfer i to je dosta toga objasnilo
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24606
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ako je Kovacic toliko poznat koliko je onda ljudi znalo za njeg prije nego sto je dosao u Inter?

Rekao sam ja Kovacic jest talentovan, ali koliko je samo talentovanih igraca proslo kroz Inter..i koliko ih je dobilo priliku

Milan se kocka s 20mil Mario a mi s 15mil Matej

Zadnji igrac kojeg smo doveli iz Dinama (ista cifra) se pokazao kao katastofalan potez.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24607
ajd
New member
 

Join Date: Aug 2012
Posts: 1
Default

Hulle ti si idiot.
ajd is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013   #24608
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

@ajd

ZNAM

__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24609
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ajd bar ce se povecati sad bbroj clanova na forumu iz hrv !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24610
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

a zivo me zanima sta ocekuju ti mladi igraci kad dodju ovamo,kad znaju da nijedan nije uspeo kod nas Ja da sam perspektivni mladi fudbaler,inter u ovim godinama bi me video...budzu marjanovu! Tek tamo sa 36,37 navrno bih da mi plate da ladim jaja na tribinama malo,taman promaja,pa pirka vetric.... Groblje smo za mlade nade,tako ce i ovaj mali klinja proci. Mamicu svaka cast,on da ima Kutinja prodao bi ga za 50 miliona,a ne pisljivih 10 ko sto je Branka mozak uradio.

Inace ko je sve mlad ugasio kod nas,a bese bas dosao pun optimizima i sna da ce uradit nesto : Arnautovic,Castanjoz,Kutinjo, ne znam Santona i Krhina da li da racunam,oni su dosli iz pogona, Alen Stevanovic,Livaja,Biabiani.... Jel treba jos,umorih se? Dace bog da Kutinjo otera Morattija na onaj svet upravo sjajnim partijama u drugim klubovima.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!

Last edited by Moca93; 01-02-2013 at 02:48.
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24611
pape
New member
 

Join Date: Aug 2012
Posts: 3
Default

ljudi moji i meni drag cou, ali cemu takav pesimizam...pustite covjeka da odigra koju utakmicu. kako je kova dobio 10-tku sta nije ws bio prijavljen ovu sezonu, jer iz bilana balotelliu nisu mogli dati 9 zbog pata
pape is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24612
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Moja ocjene igrača koji su došli

Kovačić... po meni jako dobar transfer, mali nam može dati ono što nam fali več neko vreme a to je dobar deep playmaker sa odličnim pasovima i jako dobrom tehnikom i vizijom. Moja ocena toga transfera je 8

Schelotto... po meni prosečan igrač i ništa posebno. Ako pomislim da nam je Đontra ostao onda nam i nije potreban. Mislim ako su več tražili igrača takvog pozicije mogli su mnogo boljeg igrača nači, bez zveze nešto kupovati nešto na pola bolje počekati i skupiti pare i onda potrošti na jednog kvalitetnog igrača. Moja ocena toga transfera je 5

Kuzmanović... Ni nad ovim nisam oduševljen. Kao što je Hulle rekao nebi ga doveo da je djaba a kamoli da ga platim. Po meni nepotreban potšo imamo več dovoljno sličnih vezista u ekipi. Nije ništa od Marige koji je na žalost morao otiči... a tu su nam još uvek zimzeleni Deki, Gargano, Cambiasso, Guarin, Benassi, Zanetti, Obi... Kuz je dobar (da se razumemo) ali nam jednostavno nije potreban. I još zbog njega če mnogo manje igrati Benassi i Obi kojim su minute jako potrebne. Moja ocena transferu je 6

Carrizo... možda nam je bio potreban još koji golman... samo možda.... to nam bi trebala biti zadnja rupa na sviralu. Istina je da je Castelazzi povredjen do kraja sezone i da ga više nečemo videti u dresu Intera (ističe mu isto ugovor), Di Gennaro je imao težku povredu koljena (ako se ne varam) i nije ga bilo celu godinu i sad mu je tek počela rehabilitacija da se vrati na treninge tako da ni od njega nema ništa. I tako nam ostaje samo Belec koji je sasvim zdrav i može menjati Handu ako zatreba. Verovatno su zbog tih razloga doveli Carizza, ali me još uvek najviše nervira to što nemaju poverenja u naše mlade igrače (Belec) koji se bar po meni jako dobro pokazao, branio je na pripremama i u EL i redovno u Crotoneu i stekao je dobra izkustva i zato nerazumem čemu takva žurba opet za golmanom. Ali ipak šta je tu je došao je jefitno i onako neče nam biti prvi golman pošto je Handa trenutno na golu postao nezamenljiv i još igrač koji se ne povredjuje često. Moja ocena tome transferu 5

Rocchi... naše najfamoznije pojačanje. Tog čoveka stvarno ne razumem što su doveli. Potpuno nepotreban transfer od svih u ovom mercatu i još koji če nas za sedenje koštati milijon. Bolje da su govna jeli. Trebali su Longa vratiti jefitnije i bolje bi prošli. Ocena transfera 3

Laxalt... takve transfere ne odobravam. Nepoznat igrač, i još stiže nam na ljeto i platili smo ga 2,5M€. Takvi transferi se u Interu nikad nisu pokazali i mislim da če i tako ovaj mali proči nažalost. Mi trebamo igrače sada a ne kroz pola, godinu ili dve dana. Ja mu želim sve najbolje ali ovaki transferi su sasvim bez smisla i verujem da če postati orudje za prestup igrača po italiji kad budemo kupovali igrače i trpačemo ga u dealove itd. Ocena transfera 3

Ukupna ocena celoga mercata je jako slaba 6. Kova nas rešio pred blamažom na mercatu. Mislim da bi samo Mateo nam bio dovoljan u ovom mercatu iskreno rečeno.

A odlazki su svi u redu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24613
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Kovačić... po meni jako dobar transfer, mali nam može dati ono što nam fali več neko vreme a to je dobar deep playmaker sa odličnim pasovima i jako dobrom tehnikom i vizijom. Moja ocena toga transfera je 8 - €11-15m

Laxalt... takve transfere ne odobravam. Nepoznat igrač, i još stiže nam na ljeto i platili smo ga 2,5M€. Takvi transferi se u Interu nikad nisu pokazali i mislim da če i tako ovaj mali proči nažalost. Mi trebamo igrače sada a ne kroz pola, godinu ili dve dana. Ja mu želim sve najbolje ali ovaki transferi su sasvim bez smisla i verujem da če postati orudje za prestup igrača po italiji kad budemo kupovali igrače i trpačemo ga u dealove itd. Ocena transfera 3
Kovačić je kao poznat?

Ja nemam šta sumirati, ocjena je 0. Odlasku Wesa se nisam protivio jer je i on zeznuo stvar, ali Cou je bio presudan . Dovedeni igrači su sami prosjek, tako da nisu ništa dobro uradili.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 01-02-2013 at 20:45.
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24614
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Prosjecni igraci u prosjecan klub...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24615
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kovačić je kao poznat?
Za razliku od onoga Urugvajca je neko. Kova je med U19 izmed najtaletovanijih igrača što je mnogo agenta to potrvdilo. Igrao je u več u CL za razliku od onoga malog tako da ima več izkustva sa velike scene i tamo se jako dobro pokazao. A i nije tajna da su ga pratili veliki klubovi iz Evrope.

I daj prestani se svadjati dali je Kova dobar ili ne. Počekaj dve tri utakmice pa čemo onda videti pa onda pljuj ili hvali. Razumem da ti je krivo što je Cou otišao i meni nije svejedno ali nije Kova kriv za to.

Coutinhove pare če biti potrošene na ljeto pa se tada ljuti
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 05:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic