Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-09-2010   #15736
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
u roku dva mjeseca od najjaceg u europi do prosjecne ekipe...zanimljivo nema sta...
Nazalost tako je!!!
Forza Benitez i odlicni mercato!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15737
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Dejo View Post
Forza Benitez
Neka si i ti rekao
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15738
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

prosla sezona

dinho je u prosloj sezoni zabio vise golova nego wes i pandev zajedno, isto kao etoo
a imao je vise asistencija nego wes,pandev,etoo,milito.....zajedno

pato je propustio skoro pola sezone prosle godine al je opet u serie a zabio 12golova...ISTO ETOO

ibra je u prosloj sezoni zabio 21gol i imao 10 asistencija...sto je vise od ovih iz intera, sem golova, vise golova je zabio milito (30) ali on je igrao 10 utakmica vise

al glavna stvar je sto sto ibra ponovo ide pa poziciju sidrasa...sad lopte idu na njeg...nije kao u barci gdje mora dijelit lopte(golove) sa messi 47golova 14asista, pedro 23gola, krkic 12g, ....
TREBA LI NAPOMINJATI DA JE U INTERU MILITO BIO NAJISTURENIJI IGRAC I SVE LOPTE ISLE NA NJEG, NIJE MORAO DA DIJELI.....?!



sad tek zamisli sta bi mogli uraditi kad ibra u milanu bude sidras, a iza imadne dinha koji je najbolji asistent lige?
(u interu nije ima nekog extra igraca iza pa je postao najbolji strijelac lige)


zato ti kazem

milito = ibra
dinha i pandeva je smijesno i poredit
pato i etoo..isto golova a etoo imao daleko vise utakmica

mi imamo boljeg golmana, odbranu i daleko jacu klupu, ova 3 srednja su tu negdje a ova 3 naprijed su oni jaci upravo za dinha...
mislim da milan nece igrati sa ta zadnja 4, prije da ce igrati zambrotta i jankulovski ipak je to milan...mora biti iskusnijih


btw treci strijelac intera i najbolji asistent (cini mi se) je bio super mario.a njega smo prodali
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca

Last edited by hulle; 01-09-2010 at 22:49.
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15739
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

ama ljudi ja i dalje msm,ne msm nego sam siguran,da cemo idalje biti najjaci u evropi kada se ceo tim vrati u formu,i vrate mouovu taktiku...to sam deset pita rkao,i opet cu da kazem,nada poslednja umire...i 100% sam siguran da ce se Inter vratiti najkasnije,posle 3-4 tekme...
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15740
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

samo vi pljujte po Rafi...bas me zanima zbog cega ste toliko protiv covjeka
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15741
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
samo vi pljujte po Rafi...bas me zanima zbog cega ste toliko protiv covjeka

pa huska on spanac a nije ti zelio silvu
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15742
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Zbog njegovih trenerskih sposobnosti, sigurno ne zato sto je debeo i ruzan pa se ne lozimo na njega
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15743
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hulle, koliko god volio Diega (ja), Ibra je bolji.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15744
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Zar ste poceli da sporedivati nasih igraca sa onih od Bbilana?
Nemogu da vas shvatim, nakon jedan neresen rezultat odma svi ste ga otpisali inter, a kad je pobedio romu sa 3-1 svi ste ga digali do nebo.
Kakvi ste to vi fanovi.
Inter je i proslu sezonu bio katastrofu nekih utakmica, i svi znate kako smo jedva dogurali do osminafinale LP...

Videcemo sta ce uraditi Rafa, ako osvoi Seria A bicu prezadovolan, za LP mora izboriti osminafinale i dajle je sve okej.
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15745
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Mourinho ljut što Real nije doveo Eto'a ili Drogbu

Završio je prelazni rok, a treneru Real Madrida Joseu Mourinhu se nije ispunila želja da u svoju ekipu dovede jedno kvalitetno napadačko pojačanje.
Jose Mourinho (Foto: EPA)

Po izvještajima španskih medija Mourinho je u srijedu sipao gorčinu zbog dvije činjenice, a one su da na Santiago Bernabeu nisu došli Samuel Eto'o ili Didier Drogba.

U pitanju su dva nogometaša s kojima je Mourinho radio za vrijeme svog bivanja u Chelseaju i Interu. Znano je da odavno gaji velike simpatije prema nogometašu Obale Bjelokosti, ali očigledno je jednako zaljubljen i u mogućnosti Kamerunca.

Mourinho je nekoliko puta naglasio da su "Higuain i Benzema premalo u napadu". No, očigledno će s njima morati krenuti u lov na vrh Primere. Nije mu počelo dobro, odigrao je samo 0-0 kod Mallorce u 1. kolu.

stvarno mi zao...a bas smo mogli zadnji dan da prodamo etooa i maicona heheheh
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15746
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Dejo View Post
Zbog njegovih trenerskih sposobnosti, sigurno ne zato sto je debeo i ruzan pa se ne lozimo na njega
a sta fali njegovim trenerskim sposobnostima...najuspjesniji trener valencije u povijesti...donio je onim luzerima sa anfilda nekoliko trofeja...

jedini mu je problem los odabir igraca, ali on se kod na najmanje pita u vezi toga...

ps. hulle zato ce na ljeto Silva u Inter za 15-ak mil. jer ce kod Mancinia propasti...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15747
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Ne nisu to luzeri sa Anfielda to je najuspjesniji Engleski klub, koji je on napravio luzerima a de brate prosvjetli me za koliko godina je donio koliko trofeja ?

Mrzim Milan i Juve (njih bas prezirem) ali nema potrebe da se zavaravamo, za milan nemam sta komentarisati svi znamo kakav su posao napravili u ovom prelaznom roku a i vidjecete svi sto mi je jos gore da su i torinska govna uradila vise nego odlican posao, samo smo mi... (da ne lajem djaba )
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15748
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Dejo View Post
Ne nisu to luzeri sa Anfielda to je najuspjesniji Engleski klub, koji je on napravio luzerima a de brate prosvjetli me za koliko godina je donio koliko trofeja ?

Mrzim Milan i Juve (njih bas prezirem) ali nema potrebe da se zavaravamo, za milan nemam sta komentarisati svi znamo kakav su posao napravili u ovom prelaznom roku a i vidjecete svi sto mi je jos gore da su i torinska govna uradila vise nego odlican posao, samo smo mi... (da ne lajem djaba )
kako nisu...sada se samo njemu prepisuju ti neuspjehi liverpoola, pa gdje je taj liverpool bio prije njega, tamo gdje je i sada...

ma sta su torinska govna odradila...doveli hrpu ispod prosjecnih igraca, i vama to posao...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15749
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
prosla sezona

dinho je u prosloj sezoni zabio vise golova nego wes i pandev zajedno, isto kao etoo
a imao je vise asistencija nego wes,pandev,etoo,milito.....zajedno

pato je propustio skoro pola sezone prosle godine al je opet u serie a zabio 12golova...ISTO ETOO

ibra je u prosloj sezoni zabio 21gol i imao 10 asistencija...sto je vise od ovih iz intera, sem golova, vise golova je zabio milito (30) ali on je igrao 10 utakmica vise

al glavna stvar je sto sto ibra ponovo ide pa poziciju sidrasa...sad lopte idu na njeg...nije kao u barci gdje mora dijelit lopte(golove) sa messi 47golova 14asista, pedro 23gola, krkic 12g, ....
TREBA LI NAPOMINJATI DA JE U INTERU MILITO BIO NAJISTURENIJI IGRAC I SVE LOPTE ISLE NA NJEG, NIJE MORAO DA DIJELI.....?!



sad tek zamisli sta bi mogli uraditi kad ibra u milanu bude sidras, a iza imadne dinha koji je najbolji asistent lige?
(u interu nije ima nekog extra igraca iza pa je postao najbolji strijelac lige)


zato ti kazem

milito = ibra
dinha i pandeva je smijesno i poredit
pato i etoo..isto golova a etoo imao daleko vise utakmica

mi imamo boljeg golmana, odbranu i daleko jacu klupu, ova 3 srednja su tu negdje a ova 3 naprijed su oni jaci upravo za dinha...
mislim da milan nece igrati sa ta zadnja 4, prije da ce igrati zambrotta i jankulovski ipak je to milan...mora biti iskusnijih


btw treci strijelac intera i najbolji asistent (cini mi se) je bio super mario.a njega smo prodali
ajmo redom :

Sneijder ce 99% bit najbolji igrac na svijetu,tako da ga ne mozes poredit ni sa jednim igracem Milana...

Patu svaka cast,extra je igrac,al mora jos puno pure jest da moze u istu recenicu sa Eto'om

Milito je Interu prosle sezone donio 3 titule,kolko je Ibra Barci ?

Milito = Ibra to se slazem,mozda je Ibra i bolji
Dinho je bolji od Pandeva
al Eto'o je bolji od Pata

u sredini :

Cambiasso je bolji od Ambrosinia
Motta je bolji od Boatenga il ko ce vec igrat
Sneijder je bolji od Pirla

odbrana nam je bolja,golman je bolji.

dakle imaju jaci napad al smo mi bolji u svim ostalim dijelovima ekipe...

btw prvi strijelac Milana je otiso ako cemo tako...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010   #15750
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

moze li mi tko objasniti sta je tocno co-ownership kod igraca,mislim kako to tocno sve funkcionira
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic