Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-08-2010   #14866
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Hernanes "is 99 per cent Lazio"

evo ga..nas je bio 100% hehehe
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14867
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a bit ce on za godinu ili dvije nas...za jedno 20-ak mil.
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14868
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Najnovija vijest u vezi transfera- Giuseppe Sculi. To bi bio kao low cost transfer, mada meni to djeluje kao neslana šala. Čovjeku skoro 30 godina, nikada karijeru nije napravio, a "poznat" je postao po suspenziji od 8 mjeseci koju je dobio zbog namještanja utakmica.

Što se Mascherana tiče, L'pool je snizio cijenu sa 35M€, na 22 ili 23M€, a mi pokušavamo gurnuti Muntarija u taj deal, ali njemu se nešto ne ide. Fino mu je u Interu, želi da se nametne Benitezu i neće ići tako lako. Vidjećemo šta će biti u narednih nekoliko dana.

Isto tako, sutra bi se trebalo znati da li Balotelli prelazi u City ili ne.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14869
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

samo se nadam da su ovi nasi sinoc vidjeli koliko nam je nepotreban Mascherano....
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14870
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Eh... da se covjek zamisli. Ja sam jedan od onih koji bi voljeo da vidi Mascherana u nasem timu, ali.. Mariga je enorman potencijal (i to sam govorio, pa nisam bio ozbiljno shvacen ). Bio bi grijeh sputavati ga. A opet, pitanje je, je li dovoljno zreo da igra vaznu ulogu u prvaku Evrope. Coutinho se takodje dokazuje sve vise. Kao i Obi. Obiorah nije imao neku minutazu, ali decko je isto potencijal. Po meni, sto se tice sredine, gdje je najveci rebus, treba uraditi sledece:
1) Obavezno prodati Muntaria.
2) Nece se desiti, ali ja bih teska srca, prodao i Dekija.
3) Kupiti jednog jakog veznog : Mascherano, kad nema nista od Fabregasa, Schweinia,...

U odbrani, sve zavisi, da li ide Maicon. Ako on ne ode, ja tu ne bih nista dirao (osim prodaje nepotrebnih Burdissa i Rivasa). Na kraju sezone se zahvaliti Matrixu i Cordobi, dovesti Rannochiu, i to je to.

U napadu, posto Balotelli ide, ja bih doveo jednog tehnicki potkovanog igraca. Robinho? Ja bih rado. Naravno, treba prodati Obinnu i Suaza.

Ova ekipa ima potencijala, ima dugacku klupu, ima mlade talente, ima kvalitetne iskusne igrace, ima odlicnog stratega, pametnu upravu. Sve sto treba da se nastavi niz trofeja...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14871
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Nera slazem se sve osim djela za Dekija,moze on jos puno napravit u Interu,sad u ovim godinama je idealan back up...a sto se tice Mascherana,steta bi bilo da radi igraca koji nam nije potreban Motta i Mariga izgube mjesto...

nego,izgleda da je Beppe Rossi jako ozbiljna opcija da zamjeni balavog.ne znam nisam bas nesto previse gledo ovog momka,al relativno je mlad,23 godine a Italijan je sto je plus...samo ne znam kolko bi se moralo platit za njega ?
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14872
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by Il_Mago View Post
Nera slazem se sve osim djela za Dekija,moze on jos puno napravit u Interu,sad u ovim godinama je idealan back up...a sto se tice Mascherana,steta bi bilo da radi igraca koji nam nije potreban Motta i Mariga izgube mjesto...
Znam, ali gledaj, Deki je sve stariji, a nije kao Zanetti npr. da se ne umije povrijediti. Cak suprotno. A ima dosta visoka primanja (oko 3 miliona godisnje). A grijeh je da zatvara Marigu, ili Coutinha kao zamjena za Sneijdera (tu poziciju moze pokriti i Pandev).
A Mascherano je pravi pit-bull. Ima ispred sebe jos 5, ako ne i vise, sezona u punoj formi. Ne bih mu rekao ne. Znam da vas taj tip igraca ne ushicuje, ali je koristan za ekipu. Uglavnom, mislim da se moramo pomiriti sa njegovim dolaskom, jer je to, najrealnija opcija trenutno.

Quote:
Originally Posted by Il_Mago View Post
nego,izgleda da je Beppe Rossi jako ozbiljna opcija da zamjeni balavog.ne znam nisam bas nesto previse gledo ovog momka,al relativno je mlad,23 godine a Italijan je sto je plus...samo ne znam kolko bi se moralo platit za njega ?
Rossi je po meni mnogo dobar igrac. Pravi za Seriu A. U Parmi je zabio 9 golova u 19 meceva, sa 20-21 godinu. Ne bi bio lose pojacanje sigurno. Moze pokriti bilo koju poziciju u napadu. Italijan je (navija za bilan, ali to je irelevantno ), profesionalac prije svega, nema problematican karakter,...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14873
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

nije to pretjerano puno paara za Dekija,neka njega jos ovu sezonu a onda iduce sezone se moze razmisljat o prodaji

ja se i dalje nadam da Masch nece doc,ne sto je los igrac il nesto drugo,vec zato sto na njegovoj poziciji imamo boljeg igraca Cambiassa...njegovim dolaskom Cambi mjenja poziciju,Motta je prvi izbor da uleti u slucaju povreda,sta cemo onda s Marige ? najvise bi mi bilo zao ovog covjeka jer imam osjecaj da ce bit nenadjebiv igrac,al dolasko Mascherana njega nema u igri puno...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14874
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by Il Trattore View Post
ja mislim da bi dovođenje Robinha bila katasrofa jednaka dovođenju Q...a sta se tice Rossia ja se nebi protivia njegovom dovođenju,a veliki plus mu je i taj sta ga zeli u nas vidjeti Branca
Mislim da bi Robinho, iako odlican igrac, doveo do nemira u svlacionici, a onda ne pomaze nista. On nije bas dobar sa glavom. Sumnjam da bi recimo sjeo na klupu da pravi mjestu Militu i Etou... njegovo dovodjenje ne bi valjalo.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14875
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Manchester City Target Mario Balotelli Admits To Suffering From Homesickness

+

Wolfsburg Striker Edin Dzeko Will Join Manchester City - Miralem Pjanic


= MARIO OSTAJE?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010   #14876
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Agent Maicona sutra u Madridu da dogovore uslove... http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=24349

balonja da ostane ? cisto sumnjam,iako to ne bi bilo lose...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010   #14877
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Sculli je valjda jako ozbiljna opcija i vrlo moguce da ce doc.da mu je 22 godine bilo bi super,al ako je on sa 29 zamjena za balonju onda ne kontam...

Nasi za Mascherana ne daju vise od onih 15+Muntari,i ako Liverpool ne prihvati mogli bi se okrenuti Lucho Gonzalesu iz OM. meni bi bilo draze da ovaj dodje

Agent Maicona danas u Madridu,al je reko da je ostanak u Interu realna opcija...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010   #14878
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Uh... Pominju se: Ledesma, Sculli, Lucho. Kao da smo Udinese. Maicon moze lako ostati, i to bi bilo
Ja bih onda doveo Mascherana, i Robinha u sklopu dila sa Balotelliem (ili da on ostane, mada je to tesko), i eto ekipe koja moze komotno da se bori ponovo za sve trofeje.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010   #14879
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Ide li Balonja danas napokon put Man.C ? Nešto me prestrasi ono jadikovanje da ne želi ici od porodice.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2010   #14880
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Uh... Pominju se: Ledesma, Sculli, Lucho. Kao da smo Udinese. Maicon moze lako ostati, i to bi bilo
Ja bih onda doveo Mascherana, i Robinha u sklopu dila sa Balotelliem (ili da on ostane, mada je to tesko), i eto ekipe koja moze komotno da se bori ponovo za sve trofeje.


de mi samo reci od koga su bolji ovi igraci?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic