Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-07-2010   #14266
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Upravo tako Nera, a ja nikad nisam rekao da je Forlan bolji od naseg Diega, nego da je kompletniji.

Ono sto si ti govorio za Arnu, ja govorim za Edina (i Ciro ), tj. da je on verzija Ibre. Zasto je RM prvo htio Edina, pa zbog prevelike cijene odlucio se za Marija, to se sam zapitaj.

Kao slag na tortu, bilo bi da damo sve pare od Marija za Javiera, sav kvalitetan rad do sada bi upropastili.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14267
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Zanetti27 View Post
balotelli je seljacina,kakva se to zivotinja non stop valja po podu i ne vraca u obranu.da imao je problema s suigracima zbog svog ponasanja...
vidim da si ti tip osobe koji gleda samo golove i trofeje,nesto kao juventusovi navijaci
kako me čitaaaaš majstore...ali neka, vidim da si ti vrsni stručnjak, prodaj svog dragulja prvom jebenom šejku koji baci ponudi, jer nije kao zanetti i cambiasso...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14268
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Dzeku svaka cast, ali nece biti pola Balotellia...
Zanetti, ima brdo talentovanih klinaca, ali ni jedan nije talentovan kao Mario. Po meni, dati mu jednu sansu, pa ako opet bude pravio probleme, ja bih ga prvi poslao daleko od Meazze...
Tu se ne bih složio. Prvo kod "neće biti pola Balotellija", ja bih preformulisao da Balotelli sad nije pola Džeke. Jer Džeko je afirmisan igrač dok je Balotelli još uvijek potencijal koji može izrasti u najboljeg, ali ne mora nužno. Recimo ovako, Džeko nije dazzler kao Balotelli, tj. sklon akrobacijama na terenu, ali Džeko je igrač koji garantuje 20+ golova u sezoni. Jako mlad, jako zreo sa odličnim smislom za igru i za taktiku.

Balotelli je meni replika Cassana. Odličan igrač, veliki potencijal (meni ja Fantantonio najbolji Talijan), ali se ne može reći da je imao karijeru dosljednu njegovog potencijala. Po onome što Cassano može ponuditi, trebao bi igrati u Interu (ima zato kvalitet), najboljem Italijanskom klubu. Ali zašto se veliki klubovi ograđuju od njeg stalno? Zbog ponašanja, naravno. Niko neće u ekipi igrača koji ne trpi konkurenciju, kojeg ako staviš na klupu trenera naziva kurvinim sinom i baca dresove, tuče se okolo i sl. Ako Balotelli nastavi ovako, mislim da ni njemu ne gine ista sudbina kao Cassanu.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14269
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

grujo ovaj te provalio znao sam da si juventusovac
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14270
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
...Zasto je RM prvo htio Edina, pa zbog prevelike cijene odlucio se za Marija, to se sam zapitaj...
Wolfsburg Confident Edin Dzeko Will Stay After Scaring Off Manchester City, AC Milan And Juventus With €50m Price Tag

Vfl Wolfsburg are increasingly confident that Edin Dzeko will stay this summer after putting a Ł42 million price tag on the striker in order to scare off Manchester City, Juventus and AC Milan.
------
Koliko je samo puta rekao da zeli u veci klub, ali se nikad nije pozalio javno na odluku kluba, toliko o razlici izmedju balonje i njega.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14271
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
kako me čitaaaaš majstore...ali neka, vidim da si ti vrsni stručnjak, prodaj svog dragulja prvom jebenom šejku koji baci ponudi, jer nije kao zanetti i cambiasso...
nebi ga prodao jer nije kao zanetti i cambiasso.prodao bi ga zato jer je razmazeni balavac koji ne postuje nikog niti nista oko sebe.proao bi ga zato jer je konstantno u konfliktu s nekim i jednostavno nema niti mrvicu profesionalnosti da bude na razini igraca koji treba interu.
prodao bi ga i u japan ako ce dati odgovarajuce pare,nije bitno kome,bitno je da nije u interu i da ne blati vise sveti klub
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14272
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Ako prodaju Balotelia napravice veliku gresku,prvo Inter moze bez tih 30m eura,znaci pare nisu primarne kod ovog slucaja,zamislite Balotelia kad napuni 23-24 godine kad sazrije kao igrac i kao covjek,kako je igrao sa 18 godina zamislite sta ce raditi za 5 godina,necu ni da pomislim...radio je sranja to svi znaju al poslije se smirio i izvinuo se i vecina navijaca mu je koliko toliko oprostila,ne zaboravila al opet oprostila,vidjeli ste svi kako se radovao kad su osvojili ligu,cup,LP...nadam se da ga nece prodati jer bi to bila greska koja se nebi mogla ispraviti,nevidim nekog igraca da bi mogao trenutno zamjeniti Balotelia,,on moze sve igrat sta god treba...nemoze se najboljeg igraca nikako zamjeniti a Baloteli je trenutno najbolji mladi igrac u Evropi sve vam govori kad je jedan Ferguson prepoznao u njemu novog Ronalda,sve vam to govori..moze neko biti protiv njeg al Baloteli je najbolji mladi igrac u evropi i za njega nema zamjene..ja sam mu sve zaboravio zbog njegovih igrackih kvaliteta..kad se jedan Rooney smirio za 300 %,sta je on sve radio moze i Mario Baloteli!!!
__________________

Last edited by InteristaSA; 17-07-2010 at 15:10.
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14273
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Neki ce mu mozda oprostiti,ali nece zaboraviti bacanje dresa i srednji prst.
Tu je kod svakog simpatizera,navijaca pao u ocima,al' ipak klub vrsi prodaju igraca,ne navijaci.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14274
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zamisli Mirza da kaze ukoliko bi postao nas CR: "Sada sam najbolji, hocu u Milan".

Znate moje teorije oko relacije njega i Josea, ali i dalje ne opravdavam ono sto je uradio sa nasim dresom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14275
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

daj molim te,ta isprika je tako prozirna da ono.ispricao jer je bio svjestan da ako to ne napravi nece vise uopce igrati,a njemu to ne odgovara jer onda ne moze biti "najveci na svijetu" sto definitivno nikad nece biti.
tocnije njegov dragi agentic mino raiola mu je rekao da se smiri jer ce onda dobit priliku za igra i ovaj ce ga moci uvaliti u neki drugi klub u kojem ce dobivati vise para,a mino ce uzeti dobar postotak.
ima negdje snimka,ne sjecam se s koje utakmice gdje su balotelli i mino u lozi i gledaju utakmicu intera zajedno,i mino mu pokazuje da pocne pljeskati i kad je inter zabio gol i da ostane sjediti,jer bi ovaj otisao.
sasvim je normalno da se radio kad smo osvojili LP,sjedio je na klupi jeo je govna a dobio je medalju i moze reci da ima osvojenu LP,savrseno.
tko tebi garantira da ce se on promjeniti i da ce sazrijeti kao igrac,svi o tome pricate kao da je to vec gotova stvar.
necemo ga sad jos vise dizati u nebesa jer je ferguson rekao da je on kao ronaldo,mislim uzimat to za neki primjer je full glupo.
izvadite glavu iz guzice i shvatite da trofeji i golovi nisu sve
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14276
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Niko ne oprasta to sto je uradio,jednostavno on nemoze u istu recenicu sa jednim Zanetiem,Cambiasom,Matrixom,on je kod navijaca pao u ocima al svi zasluzuju drugu sansu pogotovo kad je otisao do navijaca i digao ruke kao izvinjenje i poljubio grb,mozda se neko neslaze jbg al po meni zasluzio je drugu sansu ipak on je poslije milita i Etooa 3 strijelac kluba ove historijske sezone!!!


I zanetti nisam ja takav da ja u inat svima nesto pisem..ja gov svoje misljenje kako ja mislim al sad pricat kako trofeji i golovi nisu sve neznam,,to necu komentarisat,,nisu svi isti ni mi na ovom forumu a ni igraci Intera..Baloteli je dao veliki doprinos ovoj historijskoj sezoni i to mu ni ti ni niko nemoze oduzet!!!
__________________

Last edited by InteristaSA; 17-07-2010 at 15:21.
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14277
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

imamo santona,mladi je od balotelli-a,dali je on radio neke probleme???
ili mozda krkhin,destro pa i coutinho koji su non stop negdje na posudbama,cak niti ne igraju utakmice za inter pa ne seru niti se ponasaju kao ovaj kreten.
mislim ono balavac koji s 19 godina dode i kaze da je najbolji na svijetu i ne znam niti ja sta je definitivno za plakat od smijanja.takoder dokaz koliko je on ubiti glup kad moze to reci a nije ocito niti razmislio o tome

---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Niko ne oprasta to sto je uradio,jednostavno on nemoze u istu recenicu sa jednim Zanetiem,Cambiasom,Matrixom,on je kod navijaca pao u ocima al svi zasluzuju drugu sansu pogotovo kad je otisao do navijaca i digao ruke kao izvinjenje i poljubio grb,mozda se neko neslaze jbg al po meni zasluzio je drugu sansu ipak on je poslije milita i Etooa 3 strijelac kluba ove historijske sezone!!!
i mourinho je poljudbio interov grb,pa je otisao u real...
ibra je prodavao price kako je oduvijek navijao za inter i kako mu je ostvarenje sna igrati u interu i onda je brze bolje otisao u barcu i ljubio njihov grb.
nemojte se dat zavarat s tim njegovim isprikama i ljubljenjem grba,a prilike.prilika je dobio,i vise nego sto je njemu dovoljno i sto ih je trebao dobiti.
da su mu navijaci oprostili nebi ga napali u garazi,pa ga je moratti morao spasavati
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14278
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Dobro zanetti ako ces Balotelia porediti sa Krhinom kojeg nisi gledao 4 puta kako igra..onda necu da se raspravljam s tobom..sve sto si rekao znao sam to i prije ja samo rekao da bi mu JA dao drugu sansu,,JA a nisam rekao da bi mu svi mi trebali dati drugu sansu!!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14279
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

ja sam ih usporedio zato jer su oboje mladi i talentirani ali razlika je u ponasanju.
uredu,ti bis mu dao sansu i napisao si zasto.ja mu nebi dao sansu i napisao sam zasto nebi
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2010   #14280
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default



Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Ako prodaju Balotelia napravice veliku gresku,prvo Inter moze bez tih 30m eura,znaci pare nisu primarne kod ovog slucaja,zamislite Balotelia kad napuni 23-24 godine kad sazrije kao igrac i kao covjek,kako je igrao sa 18 godina zamislite sta ce raditi za 5 godina,necu ni da pomislim...radio je sranja to svi znaju al poslije se smirio i izvinuo se i vecina navijaca mu je koliko toliko oprostila,ne zaboravila al opet oprostila,vidjeli ste svi kako se radovao kad su osvojili ligu,cup,LP...nadam se da ga nece prodati jer bi to bila greska koja se nebi mogla ispraviti,nevidim nekog igraca da bi mogao trenutno zamjeniti Balotelia,,on moze sve igrat sta god treba...nemoze se najboljeg igraca nikako zamjeniti a Baloteli je trenutno najbolji mladi igrac u Evropi sve vam govori kad je jedan Ferguson prepoznao u njemu novog Ronalda,sve vam to govori..moze neko biti protiv njeg al Baloteli je najbolji mladi igrac u evropi i za njega nema zamjene..ja sam mu sve zaboravio zbog njegovih igrackih kvaliteta..kad se jedan Rooney smirio za 300 %,sta je on sve radio moze i Mario Baloteli!!!
aj molim te daj mi tu izjavu kad je Ferguson reka da je Mario novi Ronaldo
ja mu da je najbolji igrac svih vremena nebi moga oprostit niti zaboravit bacanje dresa i one izjave o milanu,sta mu vjerovatno niti jedan pravi navijac nece nikada zaboravit
Rooney i Mario ne mogu ici u istu recenicu,Rooney za svoju momcad gine na terenu i takav je bio oduvijek,dok se Mario samo vuce po terenu,Rooney nikada nije sramotio svoju momcad za razliku od Maria,Rooneyu se jedino zamjerala prevelika agresvnost zbog koje je u pocetku dobijao kartone.

ja također mislim da Mario ima sve nogometne predispozicije da bih moga postati jedan od najboljih igraca na svijetu,ali mora pod hitno popravit svoje ponasanje na terenu i izvan njega,jer ako ce ovako nastavit talent mu je uzaludan...
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic