Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-09-2010   #15766
niko kranjcar
Giovanissimi
 

Join Date: Jul 2010
Location: Istocni Mostar
Posts: 56
Default

neznam sta vam nije jasno.....
milito ako ne ponovi proslu sezonu nemoze nikako s zlatanom, u protivnom je bolji!!!
ronaldinho je najbolji asistent na svijetu i to nista nemoze izbrisat, pandev u tu poredbu je smijesan!
eto'o iz barcelone je bolji od pata, eto'o iz intera je slabiji od pata i to nekih 50%!!! sneijder je jaci od svih njihovih veznih....
realno nas napad u poredjenju s njihovim je nula obicna, al isto tako mi imamo sistem igre a njihov je za nas u tom segmentu nula svih nula!!! i zadnji vezni koji su kljuc u nogometu je u nas 80% jaci....
niko kranjcar is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15767
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Dejo View Post
Makar su doveli tonu "ispodprosjecnih igraca" doveli za razliku od nas koji nista nismo doveli!
Od svih navedenih igrača niti jedan ne bi mogao igrati prvu postavu u Interu. Quagliarella je možda jedini igrač koji odskače klasom, ali ostali: Pepe < Eto'o (ako uzmemo u obzir da je Eto'o više na krilu nego u špicu), Krasić < Pandev (po meni Makedonče je korisnije za ekipu+ Krasić se tek mora dokazati u Serie A dok Goran godinama uspješno igra), Bonucci <<< Samuel/Lucio, Aquilani <<< Sneijder, Motta <<<<<<<<<< Maicon/Zanetti.

Ovo sam uporedio čisto "onako", head to head (što bi se reklo), ali svako ko imalo poznaje fudbal zna da je to bespotrebno. I sva ta ostala poređenja sa Milanovim igračima.

Mi gradimo ekipu godinama, svake godine smo dodavali klasu na mjestima gdje nam je potrebna dok nismo izgradili ekipu koja je osvojila Triplete. Sad s pravom mogu reći da smo jedna od najboljih i najjačih ekipa u Evropi. S druge strane, Milan i Juventus moraju da uklope svoja pojaćanja, da naprave jak kolektiv od svega toga.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15768
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
Ovo sam uporedio čisto "onako", head to head (što bi se reklo), ali svako ko imalo poznaje fudbal zna da je to bespotrebno. I sva ta ostala poređenja sa Milanovim igračima.
Nadam se da ce se sa ovim i zavrsiti ovu glupu diskusiju u sporedbe igraca, ako hocete otvorite zasebnu temu zasto ovo je veliki spam, 10 strane samo o ovo citam.
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15769
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Krasic i Pepe prije Pandeva
Aquailani umjesto Stankovica
Quaqliarellu na klupu, jer ne vjerujem da ce Biabiany rjesavati utakmice kada udje sa klupe i kada nam treba za nekih 20,30 minuta pogodak!

Definitivno istog casa bi potpisao, a sto ce tice Bonucija draze bi mi bilo njega vidjeti na klupi nego Cordobu kojeg postujem iz hiljadu razloga ali iz igrackih trenutno bas i ne !
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15770
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

znaci svi su za klupe...tako da daleko im kuca od Intera...jedino Bonucci koji je za mene jedino pravo pojacanje za ime kao sto je juventus, ali samo ime, a posto je sada juBe u rangu napolia i palerma, onda normalno da su za njih ovo extra pojacanja s obzirom sta su imali do sada u ekipi...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15771
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

izgleda da je Aguero odmah poslije SP trebao doci kod nas, ali nas je savez zafrkao sa ovim novim pravilom da samo jedan igrac izvan EU moze doci, a kod nas je to bio Coutinho, a Aguero jos nema spansko drzavljansto...

znaci sljedece sezone Aguero i Fabregas ...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15772
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

a milan robinho,yepes i jos neki bek
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15773
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Ajde ljudi kazite mi da ne gldm realno,ne zanima me,milito da jb ibrahiovica,eto'o i pato,smesno poredjenje,jasno bolji eto'o,i bio i ostao,i pandev sa robinhom,phahahah sta da ih poredim,goran je jasno jaci za ekipu,dok je robinho samo da protrci i probije ponekad,ali to se zaustavlja,a cvrstoca ekipe uz gorana i motte nmz...interu nisu bili mng potrebni transferi,vec da se ekipi vrati moral,forma,i trener da se pribere,to bi bilo to,i opet bi mogli da osvojimo ligu,cup i u ligi sampiona mozemo sigurno do polovine finala,a ako bude trener pribran skroz kao sto je mou bio,moze i opet campioni d'europa,ne bi se ljutili navijaci
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15774
niko kranjcar
Giovanissimi
 

Join Date: Jul 2010
Location: Istocni Mostar
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Ajde ljudi kazite mi da ne gldm realno,ne zanima me,milito da jb ibrahiovica,eto'o i pato,smesno poredjenje,jasno bolji eto'o,i bio i ostao,i pandev sa robinhom,phahahah sta da ih poredim,goran je jasno jaci za ekipu,dok je robinho samo da protrci i probije ponekad,ali to se zaustavlja,a cvrstoca ekipe uz gorana i motte nmz...interu nisu bili mng potrebni transferi,vec da se ekipi vrati moral,forma,i trener da se pribere,to bi bilo to,i opet bi mogli da osvojimo ligu,cup i u ligi sampiona mozemo sigurno do polovine finala,a ako bude trener pribran skroz kao sto je mou bio,moze i opet campioni d'europa,ne bi se ljutili navijaci

ovo nije nerealno vec djecije razmisljanje.....
strasno!!!!
sve je moje najbolje.... kako da nije....
sigurno nisi bio puno godina uz inter kad nam i nije najbolje islo
niko kranjcar is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15775
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Da li da placem ili da se smijem
Pandev bolji od Robinha, haaahahhahahah
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15776
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
Originally Posted by niko kranjcar View Post
ovo nije nerealno vec djecije razmisljanje.....
strasno!!!!
sve je moje najbolje.... kako da nije....
sigurno nisi bio puno godina uz inter kad nam i nije najbolje islo
Dobro je rekao, treba samo motiva, al to je tesko sad kad smo osvoili sve, i ne znam kako mozete reci da nije realno kad smo osvoili SVE, sta sad odjednas nismo dobri zato sto smo odigrali nereseno sa Bologna il zato sto Bilan kupio dva igraca?
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15777
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

e,ja 8 god navijam za inter,a pre nisam ni za koga,vec cim sam poceo da shvatam po nesto sa 7 god o zivotu,fudbalu,skoli,poceo sam za inter da navijam i ja naravno kazem kako je bilo prosle sezone,jer ove nmg da ocenim,jer je tek pocela...!!!
i znate sta,dejo i niko kranjcar evo za vas jedan veliki .!.
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15778
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Ajde ljudi kazite mi da ne gldm realno,ne zanima me,milito da jb ibrahiovica,eto'o i pato,smesno poredjenje,jasno bolji eto'o,i bio i ostao,i pandev sa robinhom,phahahah sta da ih poredim,goran je jasno jaci za ekipu,dok je robinho samo da protrci i probije ponekad,ali to se zaustavlja,a cvrstoca ekipe uz gorana i motte nmz...interu nisu bili mng potrebni transferi,vec da se ekipi vrati moral,forma,i trener da se pribere,to bi bilo to,i opet bi mogli da osvojimo ligu,cup i u ligi sampiona mozemo sigurno do polovine finala,a ako bude trener pribran skroz kao sto je mou bio,moze i opet campioni d'europa,ne bi se ljutili navijaci
o cemu li ti pricas!!!!!!jel ima ovaj forum granicu,do koje godine sme da se ostavlja po neki komentar!!
Mozda jesi navijac Intera,ali si mnogo nerealan...
CAX is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15779
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by CAX View Post
o cemu li ti pricas!!!!!!jel ima ovaj forum granicu,do koje godine sme da se ostavlja po neki komentar!!
Mozda jesi navijac Intera,ali si mnogo nerealan...
pa to je zbog motivacije,kakva je motivacija uvek govoriti van forme su,uzas,katastrofa,milito propao,inter se raspada...ffs,harizma!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010   #15780
niko kranjcar
Giovanissimi
 

Join Date: Jul 2010
Location: Istocni Mostar
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post
Dobro je rekao, treba samo motiva, al to je tesko sad kad smo osvoili sve, i ne znam kako mozete reci da nije realno kad smo osvoili SVE, sta sad odjednas nismo dobri zato sto smo odigrali nereseno sa Bologna il zato sto Bilan kupio dva igraca?

ma nije do forme, mi vjerujem mozemo osvojit!!!
vec smijesna je poredba njihovog i naseg napada kad gledas pojedinacno, jadno je kad neko kaze da je pandev bolji od ronaldinha il robinha!!!!
nepodnosljivo jadno je to....

mada vjerujem da mi opet mozemo zabit vise od njih jer mi imamo sistem!!!!
niko kranjcar is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic