Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-01-2013   #2281
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2013   #2282
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Kratak dokumentarac o Mourinhu. http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ATxWEFlJkLE

Možete i naštimati srbske titlove
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013   #2283
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Koga navijači žele umjesto Josea:

Anketa je provedena među 704 člana kluba na nedavnoj utakmici protiv Real Sociedada kao i telefonskim putem, a najviše je ispitanika svoj glas dalo aktualnom menadžeru Chelseaja Rafaelu Benitezu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013   #2284
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Kolko su nezadovoljni i razmazeni i treba da im debeljko dodje pa da neki trofej vide na kukovo leto
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013   #2285
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Ma doci ce rumeni opet na kraju da moze igrati ponovo finale SP koju mu je netko drugi omogucio. Drugacije i ne bi bio u borbi za trofeje...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013   #2286
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Very funny .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013   #2287
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default



Culé is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013   #2288
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tu sliku sam vidio, nigdje veze sa vezom! On je se tek promomčio kad je otišao u Englesku, zašto nije budalesao kada ga je upravo RM otkrio u Interu?

Isto tako, zašto Mario, ako ga je se bojao, nije poslušao naredbe Josea na poluvremenu jedne utakmice, kada mu je rekao da ne starta na igrače pošto ima žuti karton, već dobio crveni u 50'?

Očito neki Mourinhčić napravio sliku da kaže svijetu da njegov idol zna i sa takvim raditi. Vidio bih sada što bi ga doveo u red .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013   #2289
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mourinho je u četvrtak navečer krenuo s obitelji u šoping u jedan trgovački centar, u pratnji dvojice tjelohranitelja. Osoba koja je tužila portugalskog trenera svjedočila je kako je zatražila zajedničku fotografiju s njime, ''što je Mourinho odbio i udario ga u stražnjicu''.

Muškarac koji je tužio Mourinha tvrdi mu da je tjelohranitelj Realovog trenera uzeo mobitel i bacio ga na pod. Navodno se, opet prema iskazu osobe koja je policiji prijavila Mourinhov fizički napad, razvila žestoka svađa, pa je osoblje trgovačkog centra u kojem se zbio incident pozvalo policiju.

Mourinho je u svom iskazu tvrdio kako nije udario muškarca, već je samo odbio zajedničku fotografiju koju je ovaj nekoliko puta tražio.

U izvještaju se nadalje navodi kako različiti izvori iz Real Madrida insistiraju kako ''The Special One'' nije bio lično uključen u bilo kakav vid agresije. Tvrde kako je njegov tjelohranitelj nekoliko puta dotičnom čovjeku rekao ''neka ih ostavi na miru''. Nakon što ovaj nije odustajao, te je vrijeđao Mourinha, tjelohranitelj ga je odgurnuo…
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013   #2290
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Realu samo bod protiv "fenjeraša"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2013   #2291
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Iako je od samog dolaska u Real uvijek štitio leđa najboljem svom igraču Cristianu Ronaldu i činilo se da između njih dvojice ne postoje problemi, kamere La Sexte su možda pokazale suprotno.

U jednom se trenutku Mourinho podigao s klupe i hodajući prema terenu uzvikivao Ronaldovo ime. Iako ga je ovaj, zbog položaja na terenu trebao čuti, Ronaldo se uopće nije okrenuo prema svojoj klupi.

Mourinho je nakon vikanja nekoliko sekundi u čudu i bez riječi ostao gledati prema terenu, a onda je histerično mahnuo rukom i vratio se ljutit na svoju klupu.

Na "tapeti" su sada njegovi nogometaši, s kojima je dugo vremena bio u dobrom odnosu. Živac je Mourninhu na kraju 2012. godine podigao Karim Benzema koji se izjasnio kako je nezadovoljan statusom u klubu. Istu poruku je prije samo nekoliko dana poslao argentinski nogometaš Angel Di Maria, koji je izjavio kako ne može ni dati sve od sebe ako svaku utakmicu odradi samo uz dvadesetak minuta.

"Ma, ti si bezvrijedan nogometaš", rekao je u svom stilu Mourinho, kojeg je naljutila činjenica što se Argentinac drugačije ponaša sada kada je produžio ugovor do 2018. godine s Realom, nego li prije toga.

"Bolji je bio prije. Manje je zarađivao, ali je barem nešto igrao. Sada ne igra ništa", rekao je Mourinho.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2013   #2292
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Jako dobro sam se informirao o Galatasarayu, sa svih strana. Između ostalih, nazvao sam Josea Mourinha i Louisa Van Gaala jer su obojica bili ključne figure u mojoj nogometnoj karijeri. Obojica su mi rekli istu stvar: 'Idi u Galatasaray!' Možda je to i presudilo, jer su mi rekli koliko je turski nogomet napredovao u zadnje vrijeme", kazao je Sneijder.

Ljubav my ass.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2013   #2293
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

koliko je poslosao obojicu pokazuje ono da se dan pred dogovor ponudio da ostane uz smanjenje plate,al ga Moratti ,konacno nesto i on pametno da uradi,iskulirao.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2013   #2294
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nogometaši Perezu dali ultimatum: Ili mi, ili Mourinho

U redovima Real Madrida vlada raskol. Nogometaši više ne žele Josea Mourinha na klupi i to su jasno dali do znanja predsjedniku kluba Florentinu Perezu, piše jutros Marca.



Na sastanku održanom u utorak iza zatvorenih vrata, Iker Casillas i Sergio Ramos su Perezu i generalnom direktoru Joseu Angelu Sanchezu ponudili ultimatum, koji je glasio: "Ili iz kluba odlazi Mourinho, ili mi!".

Navodno će nekoliko veznih igrača tražiti drugi klub ukoliko uprava odluči zadržati Portugalca na klupi Kraljevskog kluba.

Problemi u redovima Real Madrida počeli su nakon loših rezultata u Primeri ove sezone. Real nakon 20 kola za vodećom Barcelonom zaostaje 15 bodova, a Mourinho je već priznao da je zaostatak nedostižan i da će se klub fokusirati na Kup kralja i Ligu prvaka.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2013   #2295
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Kod ovih više si neznam šta da si mislim.. ili je do igrača ili do trenera
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic