Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 15-04-2010   #16
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
nije mi jasno kako se neko moze sloziti i sa ligadovim i sa adijevim postom, jedan kaze da bi promjeno ime kluba, drugi upravo suprotno
Ti si pogresno shvatio LiGadov post, a i moj u krajnjem slucaju
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

znam, zato sam i stavio ovaj znak na kraju -
nego, da te pitam nesto, koji budzet ima jose po sezoni, a koji je imao manci, dakle samo manci, ne to sto mu je moratti dovodio jer je mislio hajde mogao bi zatrebati? moje misljenje - max 15m po sezoni

zato gledaj iduce sezone man cityja u lp
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #18
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

dera sta je to jose dobio a manci nije...moratti ako je dovodio igrace manciu i joseu je...milito motta lucio...a znamo svi da je jose htio dovesto trojca iz celzia
Huska is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

daj huska budimo realni na tren pare za transfere

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

Sta vi mislite, da bi manci igrao onako ruzno da je imao ovakve igrace.. vjerovatno je odgovor da, kao i neciji odgovor da je u pobjedi 6-1 igrao preruzno, OMG!
Ali ne, on je bio vec jedan od krivaca zasto Adri ne igra, svi su mu hebali sve, dodje Mou kaze ne moze prodajte ga, i svi haj pametan je on vidis .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #20
Ado525INTER
Banned
 

Join Date: Jan 2010
Location: Lukavac
Posts: 330
Default

Da se i ja ubacim Mancini sto je trazio neke igrace da dodju tipa Cesar Dacourt su njegova krivica On jednostavno nije znao al stoji da je medju najboljim interovima trenerima Covjek koji voli defanzivce u ekipi Njemu u to doba da je ko i davao Snjdera vjerujem da bi on rekao ne daj nam Cesara pozdrav ...
Ado525INTER is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Ado525INTER View Post
Njemu u to doba da je ko i davao Snjdera vjerujem da bi on rekao ne daj nam Cesara pozdrav ...
ne bih se slozio
on je tu dvojicu doveo skoro za dzaba, pa sta.. doveo je i mou quaresmu, ne bas za dzaba
defanzivac, ne defanzivac, nije se puno igra promjenila kod mourinha (osim sto je doveo sneijdera a prodao ibru - mada je tada stank bio nas AM i moratti nije htio dovoditi jos jednog govoreci imamo mi ekipu za pobjede), ne igramo poput arsenala, barce.. proslu sezonu je zivio na mancijevoj taktici.. morao je od nekud poceti, a DM je jeftiniji u vecini slucajeva od AM
ne zaboravi, on je napravio vecinski dio ove ekipe, mou je sada dotjeruje za LP (ima bolje igrace)
ako ovo ne prodje, e onda cemo praviti zadnju rekonstrukciju sa vise od jednog AM, ili prodajom maicona nesto drugo sa krilima...
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #22
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

dera manci je bio u Interu 4 godine i da je znao napravit ekipu za lp napravio bi je... i nije stvar samo u ekipi bitno je i kako trener pristupi igracima...jos ni jedan igrac citya nije pohvalio mancia i njegov rad vec se svi nesto zale..dok je kod mourinha suprotno od prvog dana svi su ga sjajno prihvatili...

to da ima jaci tim po cemu to zakljucujes...zato sto sad imamo sneijdera a manci ga nije imao, pa tko mu je kriv da je trazio igraca tog tipa dobio bi ga(imao je 4 godine da ga dovede)..

sto se igre tice koja se po tebi nije promijenila...kako si to uspio zakljucit...pa pogledaj kako mi sada igramo u ovih zadnjih mjesec ili dva dana...tri napadaca iza njih sneijder a to je manci samo igrao kada bi lovio zaostatak u 2 poluvremenu...igramo za 2 klase bolje u odnosu na manciev Inter
Huska is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

po cemu zakljucujem? u dvije sezone, koliko igraca je napustilo, a koliko doslo u klub?

ovaj zadnji red necu ni da objasnjavam, jer vidim da bi bilo jako tesko.. recimo ovako, jel teze sada od genoe napraviti klub za prvaka italije, ili je teze od prvaka italije napraviti prvaka u lp?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #24
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Jednu činjenicu propuštate, a to je da nema budžeta, tj. niti Mancini niti Mourinho nisu imali nikakav budžet na raspolaganju jer oni nisu menadžeri već treneri. Obadvojica su se obraćala upravi/Morattiju za pojačanja. Od samog početka Mancini je počeo lupati sa transferima, doveo je Mihajlovića, Lamouchija, Womea, Favallija, sve pajdaše iz Lazia koji su došli u Inter uzeti neku kintu na zalasku karijer...niti jedan nije materijal za bilo šta ozbiljnije. Kasnije su dolazili bolji igrači, ali opet izostao je veznjak kojeg je Mancini mogao dovesti, ali nije. Po njegovom kriteriju Vieira je bio kompletan veznjak koji bi trebao pomoći Interu i napraviti iskorak u igri. Isto tako, mislim da ne stoji konstatacija da je Mancini imao manja sredstva. Ibrahimović, Viera, Samuel, Jimenez, Chivu, Suazo, itd, nisu došli besplatno.

Ipak, moram reći da je ova rasprava bez veze. Mancio je imao svoju eru u Interu, nije bio loš, ali je zasluženo otišao iz Intera i sada je historija.

A što se ove teme konkretno tiče, to je tek besmisleno. Uz svo dužno poštovanje, tema ne stoji i po meni kao uzrok je jedino razdor među Interistima sa ovog foruma, jer se nažalost već počeo dijeliti po ljudima koji su za i protiv Mourinha. Po meni je to bez veze jer nema nikakve potrebe za tim, april je a mi smo u igri za tri trofeja. A i na kraju krajeva svi smo na istoj strani, za jedan klub.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Jednu činjenicu propuštate, a to je da nema budžeta, tj. niti Mancini niti Mourinho nisu imali nikakav budžet na raspolaganju jer oni nisu menadžeri već treneri. Obadvojica su se obraćala upravi/Morattiju za pojačanja. Od samog početka Mancini je počeo lupati sa transferima, doveo je Mihajlovića, Lamouchija, Womea, Favallija, sve pajdaše iz Lazia koji su došli u Inter uzeti neku kintu na zalasku karijer...niti jedan nije materijal za bilo šta ozbiljnije. Kasnije su dolazili bolji igrači, ali opet izostao je veznjak kojeg je Mancini mogao dovesti, ali nije. Po njegovom kriteriju Vieira je bio kompletan veznjak koji bi trebao pomoći Interu i napraviti iskorak u igri. Isto tako, mislim da ne stoji konstatacija da je Mancini imao manja sredstva. Ibrahimović, Viera, Samuel, Jimenez, Chivu, Suazo, itd, nisu došli besplatno.
uu, dosta propusta zlatane.. dosta:
- Mihajlovića, Lamouchija, Womea, Favallija =koliko potroseno?
- Ibrahimović, Viera, Samuel, Jimenez, Chivu, Suazo - od ovih manci je doveo jimeneza i suaza, razmisli malo.. a zaboravljas na maicona, maxwella... mada ni njih nije on direkt doveo, ali je bar odobrio.. i dao sansu za razliku od moua..
- od ere mourinha, on je sve doveo osim amantina i arnauta hmm..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #26
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

opet cu ti dera ponovit...drogba,lampard,carvahlo igraci koje je jose zelio...a koga je dobio... jedini igrac za kojeg on bio al ono 100% je quaresma ovo stalo sve treba prvo zahvalit branci i orialiu na sjajnom poslu koji su obavili...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #27
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
uu, dosta propusta zlatane.. dosta:
- Mihajlovića, Lamouchija, Womea, Favallija =koliko potroseno?
Potrošeno 0, dobiveno 0. Jel to u redu? Možemo i mi sada dovesti minimalno 10 igrača besplatno ili za male pare a da su jednake kvalitete kao ovi panjevi. I to bi trebali biti dobri transferi?

Quote:
Originally Posted by dera View Post
- Ibrahimović, Viera, Samuel, Jimenez, Chivu, Suazo - od ovih manci je doveo jimeneza i suaza, razmisli malo.. a zaboravljas na maicona, maxwella... mada ni njih nije on direkt doveo, ali je bar odobrio.. i dao sansu za razliku od moua..
Htio je on sve i do jednoga tu. Njega se pitalo za veznjaka i on je striktno rekao da mu se dovede Vieira. Imao je Pizarra koji je bio najkreativniji veznjak u ekipi pa je dobivao prilike manje nego Arnaut sada. Dakle tu nema diskusije nikakve.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
- od ere mourinha, on je sve doveo osim amantina i arnauta hmm..
Mourinho je imao kiks sa dvojicom Quresma i Muntari, mada Munta nije bio loš prvu sezonu. Za drugi mercato, ne znam treba li bilo šta dodati? Ubjedljivo najbolji mercato odkako pratim Inter.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

daj huska nemoj me nasmijavati, ne mozes porediti:
moratti manciju: imas 15m radi sta hoces
moratti mouu: ovi su preskupi, da li moze lucio? mou: naravno!

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

Zlatane,
- naravno da nisu dobri, ali mnogo je gorih bilo - sa budzetom koji je on imao na raspolaganju, nije ni cudo..
- naravno, odobrio ih je i pokazali su se svi odlicni
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #29
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
daj huska nemoj me nasmijavati, ne mozes porediti:
moratti manciju: imas 15m radi sta hoces
moratti mouu: ovi su preskupi, da li moze lucio? mou: naravno!

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

Zlatane,
- naravno da nisu dobri, ali mnogo je gorih bilo - sa budzetom koji je on imao na raspolaganju, nije ni cudo..
- naravno, odobrio ih je i pokazali su se svi odlicni
Već sam ranije postovao da treneri nemaju budžet, Italijanska liga nije kao Premiership da treneri raspolažu finansijama po volji. I o kakvim 15M€ je riječ molim te?! Pa na ljetnom prelaznom roku 2006 je potrošeno 40M€ samo na dva igrača (Ibrahimović i Vieira), što samo po sebi govori da je Mancini mogao tražiti koga je htio bez obzira na cijenu.

Po meni, ovo ide u ekstremne mjere mržnje i iracionalnosti, i zato ću prestati sa raspravom na ovoj temi. Neka bude da je Mancini dovodio top zvjeri za 0€, a Mourinho samo odobravao transfere. Ja idem navijati za svoj Inter u njegovom punom kapacitetu.

Sportski pozdrav za sve.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

hehehe, nije to lijepo od tebe sada da napustis.. ibra i vieira su predlozeni, on ih definitivno ne bi mogao dovesti da moratti nije htio, i da nije cijena bila povoljna
pa za sada, maicon i maxwell su definitivno dokaz da se moze naci povoljno sto sta, ali arnaut nikad nece zaigrati da ne spominjem sta je moja teorija o balotelliju, ali nema veze..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic