Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-10-2009   #46
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Drogba: Za Mourinha bih i nogu slomio

Chelseajev napadač Didier Drogba (31) gaji ogromno povjerenje u svog bivšeg trenera Josea Mourinha i njegove metode rada u tolikoj mjeri da bi si i zdravlje ugrozio.
Foto: Reuters

Pod paskom Portugalca Drogba je igrao tri trofejne godine u kojima je londonski klub osvojio dva premierligaška naslova i FA Cup.

- Jose zna mnogo o taktici, no ono što bih istaknuo kao njegov forte svakako je pristup igračima, što u današnjem nogometu predstavlja 90 posto dobro obavljenog posla. Zna kako izvući najbolje od svakog svog igrača, a ja ga volim jer me je učinio nogometašem kakav danas jesam. Za njega bih i nogu slomio - kazao je Drogba, koji je u nekoliko navrata javno kazivao da bi ponovno volio igrati za Portugalca.

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:08 ----------


Toni se vraća u Italiju, Adrijano neće
Petak, 9. oktobar 2009. 02:17

Luka Toni se oporavlja od povrede Ahilove pete i planira povratak u italijanski fudbal kako bi se izborio za mesto u reprezentaciji na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi sledeće godine.

Kod trenera Bajerna Luja Van Gala nije u prvom planu. U sukobu je sa Holanđaninom, koji mu je namenio mesto u "drugom timu"

"Imam pozitivno iskustvo sa nemačkim fudbalom, postigao sam 60 golova za dve sezone. Ipak, bilo bi lepo da se vratim u Italiju. Sledeći Mondijal je verovatno poslednji na kojem ću moći da učestvujem. Jednom sam bio prvak sveta, a voleo bih da pokušamo da ponovimo taj uspeh", rekao je napadač Bajerna.

Toni je u Bajern došao u leto 2007. godine iz Fiorentine, a prethodno je igrao i za Palermo. Toni nije igrao za "azure" od juna ove godine i Kupa Konfederacija u Južnoj Africi.

"Moj prvi izbor je Italija. Prošle sezone nisam igrao najbolje što mogu, ali sada sam bolji i želim to da potvrdim u dresu reprezentacije", dodao je Toni.

Italijani u subotu igraju protiv Republike Irske, a za plasman na SP na toj utakmici dovoljan im je i nerešen rezultat.

Prema pisanju italijanskih medija, Toni bi već u januaru mogao da napusti Bajern, a kao mogući novi klubovi pominju se Milan i Napoli.




Menadžer Adrijana: Ma, kakav Milan?!

Menadžer Adrijana, Žilmar Rinaldi, demantovao je da njegov klijent pregovara sa Milanom što su minulih dana plasirali mediji.

"Ne postoje nikakvi razgovori o potpisivanju ugovora sa Milanom. To su glasine koje šire mediji", rekao je Rinaldi za brazilsku televiziju "Globoesporte".

Adrijano se u aprilu vratio u Brazil iz Intera kako bi se izlečio od depresije i alkoholizma, a nedugo zatim potpisao je ugovor sa Flamengom iz Rio de Žaneira.

"Adrijanu nije potrebno da ponovo bude nesrećan", dodao je menadžer brazilskog fudbalera.

Dok je igrao za Inter, Adrijano je često bio viđan na žurkama u Milanu, svakodnevno je konzumirao alkohol, zbog čega je izgubio mesto u ekipi i počeo da se sukobljava sa saigračima i trenerima.

Od povratka u Brazil, Adrijano je za Flamengo odigrao 22 utakmice i postigao 15 golova, a dobio je i poziv selektora nacionalnog tima Karlosa Dunge.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009   #47
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

“Ti si imbecil, i nisi nikakav navijač. Otkuda ti pravo da me uzimaš u usta. Piši o Barceloni, ali ne i o meni inače ću ti pokazati”, rekao je Laporta .

http://sportsport.ba/ino_fudbalp-25017.htm

a ja uvijek mislio da je laporta miran i fin čiko
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009   #48
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Ševčenko: Murinjo me je uništio u Čelsiju

Autor: Blic online | 10.10.2009. - 19:31

Napadač Dinama iz Kijeva i reprezentacije Ukrajine Andrej Ševčenko izjavio je da mu je trener Žoze Murinjo uništio karijeru u Čelsiju.

Ševa je potpisao ugovor sa Čelsijem 2006. godine i to na insistiranje vlasnika kluba Romana Abramoviča, međutim to nije mnogo uticalo na rezon Murinja koji ga je stalno držao na klupi.




"Za moj krah u Čelsiju je jedini krivac Murinjo. On je odličan organizator, ali ne zna da se ponaša prema igračima. I pored toga, ne nosim loše iskustvo iz Čelsija. Sada sam u Dinamu u kojem ću svima pokazati da moja karijera ipak nije na izdisaju", rekao je Ševčenko za Dejli Miror.


PROVALITE SLIKU HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!

Last edited by Moca93; 10-10-2009 at 21:20.
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009   #49
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

sheva nije svjesan koliko je on jos igraca upropastio
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009   #50
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ma njega je upropastio Matrix
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #51
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Wayne Rooney je postao tata. Njegova žena Coleen mu je rodila sina i dali mu ime Kai Wayne .
Čestitam jim na sinu i nek jim je živo i zdravo.
Neke kladionice su več počele kupiti kvote dali če Rooney mladji biti fudbaler, igrač Manchester Uniteda i Engleski reprezentativac.
Kvote su:
100 prema 1 da če igrati u premier league
125 prema 1 da če igrati za Man. Utd.
150 prema 1 da če obuči dres Eng. Rep. i tako dalje....
Ja se kladim na sve troje
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #52
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

mozda zaigra i u spaniji, kazu da je meta reala (wayne) barem im ga ronaldo predlaze
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #53
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

te opklade su mi najsmesnije, ko ce cekati 15 godina, ja bih izgubio listic hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #54
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma težko da če Rooney napustiti Englesku
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #55
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Rambo Petković ponovo iz kornera! /video/

Autor: Blic online | 09.11.2009. - 12:43
Dejan Rambo Petković je nastavio da gradi status legende u Flamengu, ovog puta u pobedi na gostovanju Atletiko Mineiru rezultatom 3:1.
Rambo je već u 9. minutu doneo prednost svojoj ekipi i to golom iz kornera, drugim u poslednjih mesec dana!
Popularnom "Petu" je to šesti pogodak u sezoni, a nakon što su mrežu zatresli i Maldonado i Adrijano napravila se velika gužva na čelu tabele – Sao Paolo ima 59 bodova, Palmeiras 58, Flamengo 57, a Atletik Mineiro 56 bodova.




value="http://www.youtube.com/v/adByMEiDvrE&hl=en&fs=1&">
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #56
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
te opklade su mi najsmesnije, ko ce cekati 15 godina, ja bih izgubio listic hehe
tako se otac od chrisa kirklanda,dok je ovi jos bia dite kladia da ce zigrat za englesku reprezentaciju i kad je ovi brania jednu utakmicu za engleze otac mu je dobija pare na kladionici
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #57
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

kakve macke adri i petko
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #58
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default


Čelsi, Arsenal, pa Crvena zvezda...
Utorak, 10. novembar 2009. 16:49

Analitičari najuticajnije evropske internet stranice posvećene fudbalu, Goal.com, i ovog meseca složili su listu deset najboljih klubova na planeti tokom prethodnog meseca.

Goal.com na treće mesto Top 10 liste svrstao je Crvenu zvezdu, odmah iza Čelsija i Arsenala, a ispred Milana i Rubina iz Kazanja.

U pasusu o crveno-belima, koji počinje pitanjem: "Da li se dobra vremena vraćaju na Marakanu?", navodi se i da je "Crvena zvezda vodeća na tabeli Superlige, posle dve sezone tokom kojih je gubila od najvećeg rivala Partizana".

U prilog visokom plasmanu, čak i ispred slavne Barselone, ide i statistički učinak Pižonovog tima od deset pobeda i jednog nerešenog rezultata u prvih 11 kola, a tokom oktobra Crvena zvezda ima stopostotan učinak i u prvenstvu i u Kupu.

Takođe, Goal.com apostrofira dvojicu fudbalera kao nosioce novog Zvezdinog talasa, a to su Vladimir Bogdanović i Slavko Perović, koji "predvode crveno-bele kao istinsku silu, kakva je uglavnom bila".

Za kraj i poruka: "Obratite pažnju na njih kada se sledeće sezone vrate u Evropu".

TOP 10 LISTA SAJTA GOAL.COM ZA OKTOBAR:

10. Liverpul de Montevideo (Urugvaj)
9. Pohang Stilers (Južna Koreja)
8. Barselona (Španija)
7. TP Mazembe (DR Kongo)
6. Banfild (Argentina)
5. Rubin Kazanj (Rusija)
4. Milan (Italija)
3. Crvena zvezda Beograd (Srbija)
2. Arsenal (Engleska)
1. Čelsi (Engleska)

Goal.com je prvo mesto dodelio londonskom Čelsiju, jer su tokom prethodnog meseca pobedili i Liverpul i Mančester junajted, a u Ligi šampiona uveliko su obezbedili plasman u drugu rundu, u konkurenciji Porta, Atletiko Madrida i Apoela.

Od početka sezone, sastav Karla Anćelotija izgubio je samo jedan meč, od Aston Vile u gostima.



Vanja i Grujo gledajte i placite

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

Gol za dve sekunde! (VIDEO)
Utorak, 10. novembar 2009. 15:12

Saudijac Navaf al Abed postigao je gol koji su Britaniji proglasili najbržim u istoriji profesinalnih fudbalskih utakmica.

Na meču Princ Fejsal Bin Fahad kupa, između Al Hilala i Al Šoalaha (4:0), Al Abed je bio stralac sa nešto više od dve sekunde.

__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #59
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

pitam se zasto tu nema partizana, zasluzili su, pa pobedili su sve u uefa kupu
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #60
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

pa partizan je toliko dobar da ne zeli da deli listu sa barsom,interom,milanom....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic