Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-07-2012   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hahaha, ako je istinita ta izjava, to je sigurno da bi prodali sto vise ulaznica .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Stigli naši na splitski aerodrom:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #33
spalato
New member
 

Join Date: May 2010
Location: Split
Posts: 1
Default

Quote:
Originally Posted by dondaniello View Post
Ja navijam za Hajduk i za Inter! I ovo mi je san bio cijeli zivot da se sastanu ove dvije ekipe! Hajduk je ove sezone najlosiji otkad pratim nogomet i Hajduka ali bogami neznam kad je i Inter bio slabiji. Hajduk ima torcidu koja ce sigurno napravit pakao na poljudu i Inter se sigurno nece lako prosetat poljudom. Ja cu iako mi srce kuca i za jedne i za druge i znam da ce Inter proci ipak kao lokalpatriot i odmalena odgajan kao hajdukovac biti na sjeveru poljuda i dati podrsku Davidu protiv Golijata! A sto se tice ovih sto pljuju po drugima mogu samo reci da mi je zao sto ih ocito roditelji nisu naucili niti reda a bogami niti postovanja. Pozdrav!
potpisujem od riči do riči...ovu utakmicu sam čeka cili život ali nama u splitu hajduk od rođenja teče kroz vene tako da sam i ja sutra na sjeveru....
ako ko od vas bude na jugu, mahat ću vam, ne možete me promašit
spalato is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja se jos mislim sta gledati, Hajduk-Inter ili FKS-Zeta .

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

Više slika na hrvatskom index-hr-u:
http://www.index.hr/sport/clanak/int...du/629117.aspx
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #35
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Hajdukovci če letjeti po terenu na krilima publike, ali razlika u kvaliteti je ogromna...očekujem bar minimalnu pobjedu več u splitu...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Evo i presice iz Splita:
Stramaccioni: "The responsibilities I wanted"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #37
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Svaka cast Hajduku, ali sutra ce biti pregazeni!
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012   #38
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

hajduk kao klub je komedija i za hrv standarde

navijaci ce sigurno napraviti dobru atmosferu na stadionu dok inter ne zabije koji gol onda ce utrcat u teren i pobit igrace hajduka
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #39
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

mogli bi da malo "pomesaju" pa itnu i nekog naseg tipa Kivua ili Mudu
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #40
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

http://www.youtube.com/watch?v=B0Qqc...layer_embedded
http://www.index.hr/sport/clanak/pog...ra/629226.aspx

:p

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 11:30 ----------


TALIJANSKE velikane i njihove navijače ni Liga prvaka ne zanima prije četvrtfinala, a pretkola i k tome Europa Lige, neviđena su im tlaka i pokora.
U talijanskim medijima Hajduk također nikoga ni najmanje ne interesira, ne samo na naslovnicama rezerviranima za Mercato. Jedino se može pročitati kako je Inter mogao bolje proći pri ždrijebu, jer u Splitu ga očekuje vruća atmosfera, a protivnik je već u natjecateljskom ritmu, dok Interu sezona zapravo počinje za tri tjedna prvenstvenom utakmicom u Pescari.

"Inter", puno jače zvuči nego što to stvarno je. Naravno, koliko god ova momčad po kvaliteti i taktici bila daleko od Mourinhove koja je samo dvije godine ranije bila apsolutni vladar Italije, Europe i svijeta, daleko je bolja od Hajduka.

Dovršava se rušenje momčadi koja se ofucala Mourinhovim odlaskom i građenje nove, čiji je dio i Livaja


Ali, Inter je prošle sezone bio tek šesti u Serie A, dok se u Europi potuca po pretkolima, ali Europa Lige i po svemu podsjeća na onaj "loši stari" Inter s kraja 90-ih i početka prošlog desetljeća, čiju mizeriju je okončalo tek to što su Juventus i Milan uhvaćeni s prstima u pekmezu. Mourinhov kratki pobjednosni staž ih je spektakularno podignuo, ali su nakon toga još efektnije pali pod Benitezom, Gasperinijem i Ranierijem.

Momčad je na polovici prošle sezone dobio mladi Andrea Stramaccioni (36), koji je nakon propasti šampionskog Intera krenuo u odstranjivanje njegovih nezamjenjivih, ali zastarjelih dijelova, pa je tako umjesto brazilskog golmana Julija Cesara (69 primljenih golova u 49 utakmica prošle sezone!) za 11 milijuna eura iz Udinesea doveo slovenskog Bosanca Samira Handanovića.

Reprezentativni napadač Pazzini je prekrižen, a umjesto njega se u prvu momčad probio desni polušpic Rodrigo Palacio, Argentinac pristigao iz Genoe, a tu se mota i nesuđeno Hajdukovo "dite", 18-godišnji Marko Livaja.

Inter je ranjiv po bokovima, ali ima li Hajduk ikoga da to iskoristi?


Otpisan je i Dejan Stanković, umjesto kojeg je na centru doveden Portov Kolumbijac Freddy Guarin, a pravi problemi nastaju na bokovima, jer Santon je otišao u Newcastle, Maicona se želi prodati pa nije ni prijavljen za Europu. Cristian Chivu je prošle sezone bio prava "rupa" u obrani i kao takav je došao na pik navijačima, pa ga je Stramaccioni povukao na klupu. Tamo nikako ne može završiti neuništivi 40-godišnjak Javier Zanetti, ali što ako se on ozlijedi? U tom slučaju bi na bok Silvestre, koji je na posudbi iz Palerma.

Posljednja Interova provjera pred prvu utakmici 3. pretkola EL kod Hajduka - prijateljsko gostovanje na Celtic Parku i utakmica protiv škotskog prvaka, pokazala je kakva su šansa Interovi bekovi i bokovi. Samo, mogu li Vršajević, Jozinović, Oremuš i Caktaš iskoristiti prilike koje će im ukazati momčad koju, pored svih navedenih mana, u pripremama nisu uspjeli pobijediti Juventus, Milan i Celtic?
Hajdukov Cambiasso ili Cambiasso koji u posljednje vrijeme nije "pravi"?

Krenemo li na sredinu terena, tamo su kod Hajduka Andrijašević i Radošević, prigodno prozvan "Hajdukovim Cambiassom". Navijačima Bilih bit će drago čuti da je onaj pravi, argentinski, bio očajan u Interovim pripremnim utakmicama. Ali, nema sumnje da će i protiv Hajduka ostaviti sve što treba na terenu.
Stramaccioni će gotovo sigurno i protiv Hajduka igrati 4-2-3-1. Sneijder je dakako trequartista, ali obrana Bilih najviše će posla imati s Rodrigom Palaciom, koji je bio strijelac na tri posljednje prijateljske utakmice (Milan, Como, Celtic) i neuništivim Diegom Militom, autorom pet pripremnih golova.
Očekivani sastav Interaza utakmicu protiv Hajduka:
Handanović; Zanetti, Silvestre, Samuel, Nagatomo - Guarin, Cambiasso - Palacio, Sneijder, Coutinho - Milito


---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 11:34 ----------

LOSE VIJESTI ZA HAJDUK

Called up for questioning over his alleged role in the betting scandal to have hit Italy, Andrea Ranocchia will miss Inter’s Europa League bow tonight

hahahahahha

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 12:10 ----------

__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hajduk ima hrabrosti da igra 4-2-3-1 ha Hulle .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Posao zavrsen. Opet, piramida mi se ne svidja, bolje bismo fercerali sa 4-2-3-1. Silvestre bio odlican dok nije napravio dvije glupe greske, glumeci Lucia, zaista nepotrebno, 2x pokusao driblati nazad i oba puta izgubio loptu, drugi put je dobio i karton .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #43
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

gledao zadnjih pola sata(iftar i tako to, pa nije moglo prije ) i odlicno bilo, Coutinho majstor, Guarin zvijer, Palacio ce po svemu sudeci biti odlicno pojacanje...

Odlican rezultat, a u Milanu ocekujem punu minutazu za mladice...

Svaka cast za Torcidu...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #44
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Hajduk ima hrabrosti da igra 4-2-3-1 ha Hulle .

hajduk je fasovo 3 komada

toliko o njihovoj moci hahahahahahha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2012   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ako si gledao utakmicu, mogao si uvidjeti da ce biti patnja u ligi sa nasom formacijom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic