Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-05-2012   #22516
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mi se natezemo oko Lavezzija, Bayern preko noci doveo Dzeku, 25m, ceka se samo zvanicna potvrda .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22517
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

eno opovrgnuo sve redzepagic
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22518
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

"Trenutno mogu da tvrdim da postoji 90 procenata verovatnoće da će Ezekijel Laveci ovoga leta pojačati Pari Sen Žermen. Iako ima različitih ponuda, čak i iz Kine, mislim da će Parižani pobediti na ovoj aukciji" istakao je Bronzeti, Lavezziev agent...
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22519
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by ved300 View Post
"Trenutno mogu da tvrdim da postoji 90 procenata verovatnoće da će Ezekijel Laveci ovoga leta pojačati Pari Sen Žermen. Iako ima različitih ponuda, čak i iz Kine, mislim da će Parižani pobediti na ovoj aukciji" istakao je Bronzeti, Lavezziev agent...
Izvor?
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22520
edo
Allievi
 

Join Date: Aug 2011
Location: Tuzla
Age: 37
Posts: 162
Default

Manchester City nudi 35 miliona za Snaijdera
edo is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22521
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Jeste da su većina ovih svakodnevnih vijesti obične špekulacije, ali nekoliko stvari su sigurne :
  • želimo Lavezzija, Lavezzi želi nas ali ne želimo dati keš. Na kraju ćemo ga naravno izgubiti a on otići u smrdljivu Francusku
  • želimo Islu, Isla želi nas ali mi ne želimo dati keš a ne želimo dati ni Coutinha. Na kraju će otići u smrdljivi Juve da ih još više pojača
  • želimo Destra koji će nas na kraju koštati onoliko koliko je trebalo dodati da kupimo Lavezzija
  • tjeramo Lucia i Chivua da nam štoperi za sledeću sezonu budu Ranocchia, Caldirola i Andreolli

Zasada :
  • kupili smo 30-godišnjeg Palacia za astronomskih 11 M€
  • otkupili smo Guarina za 13 M€
  • otkupili smo Polija za 6 M€

Imali smo šansu dovesti .
  • Islu kao novog desnog beka, nismo jer naši nisu htjeli dati Coutinha koji je u ove 2 godine potpuno nebitna stavka u klubu
  • Lavezzija, ali nismo htjeli malo više keširati da se završi posao ali smo zato doveli Palacia
  • imamo keca u rukavu zvanog Maicon kojeg želi City a nama bi mogao Kolarov, ali to uopšte ne koristimo


Ima od prilike prije jedno 1-2 mjeseca, jedan moj poduži post na temu : šta će biti i zasada se sve ostvaruje onako kako sam i rekao :
  • išlo se u produžavanje Samuelovog ugovora
  • ostanak : Cambiassa, Stankovića, najvjerovatnije Maicona, Sneijdera i Forlana
  • produžavanje Nagatomovog ugovora
  • ustoličenje Ranocchie kao novog neprikosnovenog Talijanskog štopera
  • kozmetičke promjene u vidu otkupljivanja već postojećih igrača i kupovanje par polovnih igrača sa oreolom velikih pojačanja
  • i dalje življenje u bajkama da će nam Coutinho i Alvarez proigrati i biti nosioci igre i sledeće sezone postati MEGA-igračine


Kakva tuga od poslovanja i kakva sramota od kluba.
Dao bih sve kada bi sledeće sezone standardni bili : Ranocchia, Nagatomo, Faraoni, Alvarez i Coutinho pa da se svi zajedno smijemo a neki će bogami i plakati
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22522
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

prihvatam....ima li jos ponuda

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

Sahin je izjavio da ga Inter ne zanima, zeli igrati ligu prvaka
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22523
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Ako je istina, 35 M€ za igrača koji se u protekle 2 sezone potpuno raspada i koji u Interu više nikada neće biti kao u debi sezoni, je nešto najbolje što bi nam se moglo dogoditi. Riješiti se propalog igrača a pare od njegovog transfera preusmjeriti na Lavezzija

A onda Pandeva i Pazzinija pojedinačno procjeniti na 20-tak M€ za obojicu. Pa nek onda De Laurentiis odriješi svoju kesu


Ali naravno da se od ovoga ništa neće dogoditi jer je to sve previše lijepo za pročitati a kad je Inter u pitanju onda se dogodi nešto sasvim treće
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22524
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Strama je podpisao 3 godišnji ugovor. Osnovna plata če mu biti 500 000€ a sa bonusima bi mogao doči do 1M€. Deal je super

Lucas Moura bi mogao otiči u Real ali tek 2013. Još nije sve konačno ali blizu je sve i Mourinho ga je gledao kad je igrao sada protiv Danske i dao je zeleno svetlo.

A sa Paulinhom smo blizu dogovora naši nude 9M€ a oni hoče 11-12M€.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22525
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by ved300 View Post
"Trenutno mogu da tvrdim da postoji 90 procenata verovatnoće da će Ezekijel Laveci ovoga leta pojačati Pari Sen Žermen. Iako ima različitih ponuda, čak i iz Kine, mislim da će Parižani pobediti na ovoj aukciji" istakao je Bronzeti, Lavezziev agent...
otkad je to bronzetti agent lavezzia svijut ?? alejandro ives mazzoni je njegov agent i niko drugi il treci !! ako se dvoumis ukucaj na netu ko braca su nerazdvojni gdje je lavezzi tu je mazzoni kaakv bronzeti

a ti alcatraz malo smiri sa tim procjenama ko bi sta bi mogao ne bi mogao ko je kakav ko nije
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22526
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nešto su se naši sastajali sa Atalantom oko Schellota, nudili su i Faraonija. Vidičemo dali če išta biti od toga.

Meni nije neka ekstra klasa od igrača... šta vi mislite.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2012   #22527
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
otkad je to bronzetti agent lavezzia svijut ?? alejandro ives mazzoni je njegov agent i niko drugi il treci !! ako se dvoumis ukucaj na netu ko braca su nerazdvojni gdje je lavezzi tu je mazzoni kaakv bronzeti

a ti alcatraz malo smiri sa tim procjenama ko bi sta bi mogao ne bi mogao ko je kakav ko nije
Uvijek uleti s ''čudnim'' izvorima,zato sam ga i upitao izvor.
Malo poštovanja prema starijim forumašima Ajdine,ne možeš ne reći da je Alcatraz unio živost u forum svojim pesimističnim postovima,treba i drukčije stavove uzeti u obzir
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2012   #22528
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Sneijdera niposto prodati, ni njega, ni Maicona..oni su okosnica tima, nece Coutinho kreirati igru, i "gurati" ekipu naprijed...
35 miliona je premalo, kad vidimo koje "igracine" kostaju 40.

Maicon je i dalje jedan od boljih bocnih igraca svijeta, tako da bi mu jako tesko bilo pronaci alternativu...

Ovoj ekipi samo treba 1-2 zvucna imena, i par mladih igraca, i pokusat nesto napravit, pa ne znam zasto se vecina forumasa iznenadjuje losom politikom dovodjenja igraca, kad smo po tome vjerovatno najpoznatiji u Europi, ili vecina prati Inter od juce, pa im sad to golemo.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2012   #22529
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Uvijek uleti s ''čudnim'' izvorima,zato sam ga i upitao izvor.
Malo poštovanja prema starijim forumašima Ajdine,ne možeš ne reći da je Alcatraz unio živost u forum svojim pesimističnim postovima,treba i drukčije stavove uzeti u obzir
haha nije to nepostovanje nego mi ide a racku svaki dan da pljuje po jednim a druge u nebesa dize iskreno ne toliko razlicite od onih sto pljuje
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2012   #22530
edo
Allievi
 

Join Date: Aug 2011
Location: Tuzla
Age: 37
Posts: 162
Default

Aurelio De Laurentis i Massimo Moratti se dogovorili, Pandev prelazi u Napoli za 8 miliona.
Ovo nema veze sa Lavezziem koji je vrlo blizu prelaska u PSG.
Nasi nude 18 miliona plus bonuse za Lucasa.
Ponovo se spominje Gaston Ramirez.

Last edited by edo; 31-05-2012 at 11:07.
edo is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic