Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-02-2010   #166
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Joj MOstarac na ku..c si mi se vise popeo al nebitno...neece mi papak nikakav kvariti ovu pobjedu..zato odabi i ne citiraj me bgt!!!
ja kazem cinjenicu
motta imao 23% TOCNIH pasova=ni svaki 4ti tocan
ti nisi vidio da je motta pogrijesio ijedan pas=nisi gledo utakmicu il si corav
kapiras?
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #167
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post
kad je izlazio pisalo je 23% TOCNIH pasova, znaci ni svaki 4ti, idi gledaj teletabise
Gresis, pisuvalo je 78%...

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post
Sa obzirom da necu imati dobar bek, onda bih mogao igrati Balotelli iz pocetka, videcete, on zna da prodze jedan na jedan, tako da moramo ovo iskoristiti maksimalno...

ja mislim ovako

------------- Cesar ------------
Maicon--Samuel---Lucio---Javier
-------Staknovic----Cambi----
Balotelli-----Snajder------Pandev
-------------Milito--------------

Baloteli ce igrati 1-1 celo vremo i onda imamo 2 napadaca protiv 2 stopera chelsea...
Ja mislim da ce Mou iznenaditi sa Baloteli VIDECETE!!! :d
Trebam biti pomosnik na Mourinho.... znao sam da ce izigrati dobro... al opet mi igra kao bez zelba... al nevermind.....

Lucio cista 10
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #168
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post
Gresis, pisuvalo je 78%...
nije, pisalo je 23, i jos je komentator reko "sjajno je trcao i borio se al ne bas tocna dodavanja"


A ti SA vidim da inace fino razgovarat se moze s tobom bez vrijedjanja i vise usklicnika nego slova.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #169
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post
kad je izlazio pisalo je 23% TOCNIH pasova, znaci ni svaki 4ti, idi gledaj teletabise
Malo si pogresno procitao, pisalo je 78% tacnih pasova.
Motta je dobro odigrao.

Sto se tice ostalih, Lucio odlican kao i u 95% dosadasnje sezone, uz Snajdera jedno od najvecih pojacanja zadnjih nekoliko sezona uopste (to sam rekao i prije pocetka sezone . Deki se nije vidio, vidi se da je malo zardjao poslije povrede, valjda ce uci u formu do revansa. To je i bio uzrok patnje na sredini i prostora koji su igraci Chelsea imali kad idu u ofanzivu. Murinjo je pokazao da ima muda da rizikuje, ubacivanjem Pandeva i Balotelija. Eto katastrofalan, i za njega se nadam da ce doci malo sebi, promasaji protiv Sampdorije i ovaj sad sa metar i po mogu nas skupo kostati. Sta reci za Milita, covjek je pravi ubica nema sta. Mariga nam treba definitivno protiv ovakvih ekipa kao sto je Chelsea.

Sve u svemu odigrali smo sasvim solidno, ali ono sto je najbitnije jeste da je ekipa konacno razbila mentalnu kocnicu koju je imala u ovakvim, velikim utakmicama u LŠ. Mozemo ih dobiti i na Stanfordu!

Forza INTER!!!

Last edited by mourinho; 25-02-2010 at 00:07.
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #170
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

ma kakav crni pas,dodaje sve dva metra od sebe nebi ni ja to gresio ali kolko je nepokretan,vidite kad smo primili gol njegovo kretanje.Seta se iza ivanovica bez ikakve volje da otme loptu.Ili ga ljudi ladno prodju ili napravi faul za zuti karton.Sto se mene tice najlosiji igrac intera je on
Dzon Dilindzer is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #171
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

Motta moze da bude srecan da nije iskljucen u prvom poluvremenu..samo sam cekao kad ce biti zamijenje...akd sam vidio Maria zano sam da Mota ide napolje...i cinimi se da je u tom momentu Inter djelovao najbolje na terenu...
ovo je tek prvo poluvrijeme utakmice, ja potpisujem da inter i izgubi tamo...ali 3:2 ili 4:3 ja bih bio zadovoljan ali ono sto je najbitnije jeste da smo pokazali da mozemo da igramo i sa najvecim timovima...da smo u fazi elimiancije koancno pokazali da umijemo i da mozemo dalje...
necu puno komentarisati igrace...Lucio i zanetti odlicni...Milito...sta reci, covjek je ubica kad je u sesnaestercu.

eto tako....pa preko Londona do Madrida....a sad odoh da dajem ocjene na inter.it
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."

Last edited by Guro; 25-02-2010 at 00:15.
Guro is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #172
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Kapa dole Stankovicu..covjek nije 3 treninga kako treba uradio..a odigrao je onako kako je trebao da odigra..prva tekma koju gledam a da mocni vezni red Chelsea nije odigrao 3-4 pasa..pa Lampard nije pipnuo 5 loptu..zbog ove prevage smo i pobjedili i sta reci za Lucia..nepamtim stopera koji je ovako Drogbu bukvalno u djep stavio..svaka mu cast..nek uradi pola ovoga kao veceras u LOndonu i Drogbe nema nigdje..imamo dobre sanse u prolaz potreban nam je samo jedan gol i mozemo zavrsiti posao..
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #173
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
nepamtim stopera koji je ovako Drogbu bukvalno u djep stavio..svaka mu cast..
Bas tako. Ovo je i meni palo na pamet u toku utakmice. Na kraju se poceo zajebavat s njim.
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #174
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Svaka čast igračima, iznijeli su ogroman teret ovom pobjedom. Polako su se igrači počeli oslobađati kompleksa Lige Šampiona i ukoliko prođemo (a vjerujem da hoćemo) mislim da će to biti veoma jak vjetar u leđa i da bi mogli do kraja!

Što se tiče igre, ima tu zamjerki. Najviše me je nerviralo koliko su prostora igrači Chelsea dobijali, dolazili su do našeg 16m odakle su htjeli, vezni red nije bio dovoljno pokretljiv i nije vršio dovoljan pritisak. Motta je igrao opasno i morao je biti zamijenjem, po mom mišljenju ipak slabija partija za Brazilca. Isto tako, nadam se da će Deki ući u bolju formu do uzvratne utakmice jer nam njegove karakteristike fale.

Forza Inter!
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #175
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

Anelka, Balak i Lampard potpuno neutralisani...dok je ulazak Maria poremetio i lijevu stranu njihovu po kojoj je bio prilicno slobodan Maluda
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #176
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Mario je pokazao kakav talent nosi u sebi...Nisu mu mogli ništa...Ali možda bi bilo bolje da ga prodamo u city jel? hehe
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #177
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

Eto da se proda dok jos mogu da se uzmu neke pare!!!dosta je bilo,(bar za mene) verovanje u njega i cekanje da proradi!!!kako snajderu nije trebalo vreme!!!krivo mi je samo sto pandev ili balotelli nisu igrali od pocetka!!!!
FORZA INTER
CAX is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #178
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

CAX

A zasto onda querasma jos ostaje u klubu?
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #179
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Pa zato sto Eto igra svaku utakmicu najmanje po 70 minuta a Quaresma svaku petu,sestu po 10 minuta!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010   #180
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

ma sto se tice quaresme on je ispricana prica odavno,za njega se zna!!!!kad ga murinho nije ubacio zadnjih 10 utakmica onda je on stvarno van forme!! mada za njega sada i ne mozemo da uzmemo neke velike pare.ja bi ga poslao u neki palermo,lazio,genovu god dana da vidimo da li moze on nesto da ucini jos,da li moze da se vrati u formu u kojoj je bio dok je igrao za porto!!!!
CAX is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic