Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-06-2011   #19201
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zar vi toliko vrijednujete Sancheza, ja vam garantujem da ce on biti tek druga klasa ako predje u Barcelonu. Hulk je za njega igracina .

Lahko je igrati u Udineseu, bilo ih je i ranije iz tog kluba, ali nakon prelaska u vece klubove i nisu nesto veliko napravili.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19202
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

sanchez je igrac kvalitetan ali jos ne dokazan i ne vrijedi nikakvih 35 milji, vec max 15... ne znam zasto se prestao spominjat hazard???
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19203
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Vucinic ima poprilicno veliku platu...
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19204
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zar vi toliko vrijednujete Sancheza, ja vam garantujem da ce on biti tek druga klasa ako predje u Barcelonu. Hulk je za njega igracina .

Lahko je igrati u Udineseu, bilo ih je i ranije iz tog kluba, ali nakon prelaska u vece klubove i nisu nesto veliko napravili.
Da, i ja se slazem s tobom...ali Hulk ima klauzu od 100 m....
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19205
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Spominje se i zamjena Viviano - Menez. definitivno profil igrača koji nam fali,samo što Menez nije konstantan u dobrim igrama,imam osjećaj da ne bi uspio kod nas
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19206
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Evo vaseg ljubimca (toliko o prici kako zeli u klub iz Serie A ):

Alexis Sanchez's ultimatum: Either I move to Barcelona or I stay at Udinese
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19207
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Evo vaseg ljubimca (toliko o prici kako zeli u klub iz Serie A ):

Alexis Sanchez's ultimatum: Either I move to Barcelona or I stay at Udinese
To je rekao odmah na početku priče. Sve ostalo je Pozzo izmislio da izvuče više para Barceloni. A oni su ponudili 28m u kešu, 9m varijabli i Jeffren. A čitam Chelsea ponudio 45m jutros... Razumijem ja Pozza, ali ipak će morati ispoštovati želju igrača, ili ostati bez ikakvih para.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2011   #19208
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Menez ako bi došao u Inter završio bi kao Mancini.

A oko Sancheza se malo oladila situacija pa nema više tolike javne licitacije kao pre. Da neče on u Inter na kraju za 20m€ + Mariga.

A zanimljivo kako sada Caliendo želi da Maicon ostane u Interu i ne forsira toliko Real kao prošle sezone. Sada kad večina nebi imala ništa protiv kad bi Maicončina otišla.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19209
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

malo o Jonathanu:

Jonathan se predstavio
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19210
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Real nudi Gaga i pare za Maicona ...koliko god me Maicon nervirao, ovo se ne smije desiti, e samo bi nam jos ovaj panj trebao u veznom redu...

za Palacio-a je sada i Viviano u igri...ne znam samo zbog cega su toliko zapeli za njega...

Zanetti izjavio da je najveci krivac financijski fair play sto necemo gledati Sancheza u nasem dresu...

The Sun pise kako Arsenal krece u lov na Viviana...ovo bi mogli odlicno iskoristit za Nasria, mada ja ne bih imao nista protiv i da se Fabregas ukljuci

QPR odustao od Muntaria, tako da bi Suljo uskoro mogao put Turske u Galatasaray gdje mu nude 75k sedmicno...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19211
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Maicončina more otiči samo za 20M€ ili za kakvog Ramosa, Benzemu, Higuaina, L Diarru, Marcela.... a ne onaj šaban

Neka naši prvo naprave stadion pa onda neka se igraju financijski fair play

Kakav je onaj igrač Ogbonna iz Torina kažu da je dobar?

A Viviana more dobro izkoristiti za kakav transfer Kučka, Nasri, Pastore, Sanchez.... a ne Palacio
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19212
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

ma kakav mrtvi gago, apsolutno se slazem s q da samo ramos, benzema ili diarra dolaze u obzir... higuaina nebi jer imamo vec takve dvije spice....

a viviano bi odlicno dosao u deal s nasrijem posto arsenalu ocajnicki treba golman... makar bi tu dao i JC za nasrija, a nama bi ostao viviano i mirna bosna...
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19213
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Jest, ali ovi za Viviana nude 9mil!!! Pa toliko smo ga mi platili jbt. Nekidan sam negdje procitao da je najskuplja kupovina Arsenala u istoriji dovodjenje Arsavina za 15mil....
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19214
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Maicončina more otiči samo za 20M€ ili za kakvog Ramosa, Benzemu, Higuaina, L Diarru, Marcela.... a ne onaj šaban

A Viviana more dobro izkoristiti za kakav transfer Kučka, Nasri, Pastore, Sanchez.... a ne Palacio
Gledao sam jednu tekmu iz prosle sezone, Lassa, jako lose - nezainteresovano je djelovao - podsjetio me na Muntarija, nekad briljira, nekad katastrofa.

Benzema i Marcelo, ok.

Za Nasrija nisam nesto siguran kako bi prosao u Interu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #19215
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Evo sad Zamparini izjavljuje da će prodati Pastorea nakon Copa Amerike... ovo je igrac na koga vrijedi ici svim silama, mlad, dokazano dobar, kasnije ga možeš i prodati za velike pare.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic