Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-07-2015   #61
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Možda dera zna nešto što mi ne znamo . Za Balu smo svi znali da je budala i nije mi bilo previše žao kad je otišao, ali za Shaqa nit sam kad šta kontroverzno pročitao niti sam ikoga čuo da loše o njemu govori. Ne treba Mancia poredit sa Pepom, Pep je imao Riberyja, Robbena, Gecea, Millera... i on je imao luksuz da ga proda ali za razliku od Mancia Pep nije tjerao Shaqa (čak štaviše izjavio je da bi volio da ostane radi širine) ali Shaq je želio više da igra i zato je otišao. Znači, Mancio papak šta drugo reći.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2015   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Ne bih ja rekao dera da ne postuje dres nas niti saigrace a ni trenera
Da, jednostavno je ružan pa je na prodaju .

Bisc, u redu ekspert, kako ti kažeš .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2015   #63
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Pa eto dera ako znaš nešto što mi ne znamo prosvijetli nas? Čuj "mora da ima nešto pa ga prodaje", ej koliko moraš biti zatucan u nekog trenera pa da ga tom rečenicom braniš. Hoćeš li i za Santona reći da mora da ima nešto, možda je i on psovao trenera i igrača, bacao dres i nije se dovoljno zalagao?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 23-07-2015 at 21:05.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2015   #64
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Moraš biti zatucan da smatraš da je Mancijev hobi uništavanje karijera . To mu ide i na saldo kao treneru, to svi klubovi traže .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2015   #65
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ti ko da ne znaš da ima osvetoljubivih ljudi, nečim mu stao na žulj, možda neku šalu zbio i sad ga tjera. Ne vidim ništa drugo jer Shaq je prije svega profesionalac, uvijek daje sve od sebe a i kao momak se čini OK (ništa u žutoj štampi nećeš o njemu nać a znaš da ti smradovi iščačkaju i gdje šta ima i gdje nema).

Ako nije to razlog onda je, za nas još gore, papak ne zna kakav mu igrač treba (zato što ni on nema vizije kako igrat). To znači da je možda loše procjenio i izvalio 40 milja za Kondu, ako se on loše pokaže morat ćemo i Ikca prodat da to namirimo jebo bi mu ja sve. Mislio sam da jedino dobro zna je dovesti igrača a izgleda da ni to ne zna, nikakve koristi od njega više nemamo.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 23-07-2015 at 22:07.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2015   #66
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dakle ipak priznaješ da postoji neki razlog .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2015   #67
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Možda postoji razlog a možda postoji "razlog"
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #68
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

al se zakljucak isti namece u oba slucaja...Mancini rupa
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

A ti vazis za fudbalskog eksperta koji daje svoja misljenja za Sky Sports i sl. i placeniji si od Mancija sa razlogom xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #70
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Cuj nista o njemu ruzno neces nac a slika se sa teroristima
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #71
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Stoji za to sa teroristima, i da forsira Kosovo kao samostalnu zemlju a ne kao pokrajnu Srbije jer je Siptar logicno,al sobzirom da je fudbaler Intera,prelazim preko tog.

Dera sa tobom se nemam nameru raspravljati jer imas argumente i nacin raspravljanja jednog desetogodisnjaka Prosto ne znam odakle Biscu snage da te pokopava svaki put kad se raspravljate....Inace sama cinjenica da je Mr.Mancini jedva osvojio,slucajno,preokretom u zadnjim sekundama (da ne uzimamo u obzir cinjenicu da je tad QPR znao da je obezbedio opsatanak), titulu engleske lige sa timom u kojem je mogao doveti koga god pozeli,jer znamo kako arapi posluju,a nigde drugde nista nije uradio,meni je dovoljno da posumnjam u njegovu strucnost.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #72
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To ti je jedini argumenat, upravo dječiji, koji takođe ne pije vodu jer pogledaj šta je napravio i koliko je potrošio trener prije njega, a i nakon njega. Tadašnja liga je imala jednog Alexa Fergusona, ako ga ne smatraš stručnjakom pogledaj šta je UTD napravio nakon njegovog odlaska. Tadašnja liga je imala prvaka LP Chelsea takođe. Uostalom, mi smo u daleko lošijoj Serie A osvajali sa Joseom ligu u zadnjem kolu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 24-07-2015 at 14:13.
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #73
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Tadasnja serie a i nije bila slaba kad smo osvajali lp
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #74
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To je bila sezona 2011/12. Mi smo osvojili 2009/10. Budi realan i reci da je Juve nakon povratka u Serie A bio kao što je sada? Jedina konkurencija nam je bila Roma, koja je po kvaliteti igrača kaskala za klasu najmanje, i opet, sa tako malom konkurencijom u zadnjim kolima smo osvajali.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 24-07-2015 at 16:11.
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2015   #75
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Rummenigge: “I know why Inter wants to sell Shaqiri”

The Bayern CEO also talked about Shaqiri: Why Inter wants to sell Shaqiri straight away? They have told me but I can’t tell you about it. No comments.”

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

Jedan deo Rumenigeove izjave posle zavrsetka audi kupa u Minhenu, ja prestajem pisati bilo sta na temu Sacirija od ovog trenutka dok se definitivno ne razjasni u cemu je problem, a problem ocigledno postoji i to je potvrdio i Rumenige ovom izjavom. Priznajem da sam pogresio a izvinjavam se i Deri i Ajdinu jer sam konstantno kontrirao kad je u pitanju bio Saciri a problem ocigledno postoji.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic