Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-06-2009   #16
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

doči če i do toga...tehnologija prebrzo napreduje, i sve više se uključava u naše živote
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2009   #17
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ja sam kontra te tehnologije. Ubilo bi mi igru...
Eto, neka stave sudiju iza gola, pa da pomaze glavnome, ali kamere i usporeni.. Ne svidja mi se.
ubilo igru?
zar u drugim sportovima gdje se upotrebljava ubija igru?

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
doči če i do toga...tehnologija prebrzo napreduje, i sve više se uključava u naše živote
upravo tako
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2009   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ubilo igru, pa zar ne ubija vise igru kada ga dinho dadne nama iz ofsajda (kaka asistent)
sto ima u ragbiju, imas pravo 2x da se zalis, a ako pogrijesis dobijes zuti karton - oba puta pogrijesis odjebaus
tako da bi bilo zaljenja samo kada si siguran
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2009   #19
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

e eto i u tenisu se nedavno uvelo...možeš zvat x puta, ne znam kako gdje...ne izgubi se puno vremena, čak se ponekad igrači znaju bunit sucu kao ma daj pa unutra/vani je bila i za ovo se čak manje vremena potroši
kužiš kao da netko kaže da je to pokvarilo tenis
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009   #20
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Nema sanse da se takve stvari uvedu u nogometu,zbog dinamike igre.Primjer1:,tim 1 oduzima loptu i pici u kontru,a tim 2 prekida igru i trazi da se pogleda snimka jer smatraju da im je lopta oduzeta nakon faula kojeg sudac nije sviro.(sudac nakon snimke utvrdjuje da nije bio faul nego cvrsta igra koju on tolerira i automatski ispada lopov za tim 2 a isto tako i za tim 1 jer smatraju da su iz kontre mogli dati gol i nikakva sankcija u obliku zutog kartona im nije dovoljna zadovoljstina).
Primjer2:izvodi se korner i tim 1 trazi penal jer je bilo naguravanja i povlacenja u 16-ercu;pridrzavajuci se striktno pravila sudac bi nakon svakog kornera pregledavajuci snimku mogao svirati penal.(ako ne svira penal pod izgovorom da su to uobicajene stvari u 16-ercu nakon kornera ispada lopov za tim 1;u suprotnom ispada lopov za tim 2).
Takvih primjera se moze navesti na desetke.U bezbroj slucajeva ni nakon pogledane snimke ne mozes sa sigurnoscu reci jeli bio faul (penal) ili nije i to se ostavlja kao slobodna sudacka procjena.Suci su sastavni dio nogometne igre kao i sudacke pogreske.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

mogli smo otvoriti posebnu temu, ako vec nije, ali kobbbr, kada dva puta napravi gresku dobija crveni - nema pravo nastupa sl. utakmicu, takodjer ako skupi 3-4 zuta opet je kaznjen itd
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009   #22
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Pa eto sto je reko tim 1 ide u kontru i ovaj trazi snimku. I ako je velika vjerojatnost da bi gol bio treba mu dat crveni, jer je to isto ko kad zadnji igrac prekine napad.
A druga stvar je da se pusti kontra do kraja, i kad sljedeci prekid bude da se pregleda snimka. Al to vec ubija igru.
Meni je najbolje rjesenje ono za prelazak crte chip u lopti, npr da signalizira sudcu na sat da je lopta presla, ostalo jos ne valja
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009   #23
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by claudejandamvan View Post
Nema sanse da se takve stvari uvedu u nogometu,zbog dinamike igre.Primjer1:,tim 1 oduzima loptu i pici u kontru,a tim 2 prekida igru i trazi da se pogleda snimka jer smatraju da im je lopta oduzeta nakon faula kojeg sudac nije sviro.(sudac nakon snimke utvrdjuje da nije bio faul nego cvrsta igra koju on tolerira i automatski ispada lopov za tim 2 a isto tako i za tim 1 jer smatraju da su iz kontre mogli dati gol i nikakva sankcija u obliku zutog kartona im nije dovoljna zadovoljstina).
Primjer2:izvodi se korner i tim 1 trazi penal jer je bilo naguravanja i povlacenja u 16-ercu;pridrzavajuci se striktno pravila sudac bi nakon svakog kornera pregledavajuci snimku mogao svirati penal.(ako ne svira penal pod izgovorom da su to uobicajene stvari u 16-ercu nakon kornera ispada lopov za tim 1;u suprotnom ispada lopov za tim 2).
Takvih primjera se moze navesti na desetke.U bezbroj slucajeva ni nakon pogledane snimke ne mozes sa sigurnoscu reci jeli bio faul (penal) ili nije i to se ostavlja kao slobodna sudacka procjena.Suci su sastavni dio nogometne igre kao i sudacke pogreske.
ne kobbr nisi me uopće skužio, bolje rečeno nisam se ja dobro izrazio nisam ja mislio ono da neka ekipa prekida kontru pizdarije takve il slično nego kod nekih ''major'' sranja, kao ovakvih situacija kada se igra i ovako i onako zaustavi nije nikakva šteta konzultirati snimku
bit će to jednom htjeli to neki ili ne, tehnologija ide dalje, ideje nove se uvode, tehnologija pomaže u sportu općenito pomagat će i ovdje, ideje i potreba za pravednošću sve to ide dalje, razvija se, bit će toga budi bez brige, samo pitanje je kada
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post
A druga stvar je da se pusti kontra do kraja, i kad sljedeci prekid bude da se pregleda snimka. Al to vec ubija igru.
Meni je najbolje rjesenje ono za prelazak crte chip u lopti, npr da signalizira sudcu na sat da je lopta presla, ostalo jos ne valja
pametno
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #25
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Egipt - Italija 1:0 strijelac Homos (hehe neki peškić im gol zabio )

hehe sad trebaju dobit brazil s 2 razlike da bi bili sigurni u prolaz neovisno o drugom rezultatu, u protivnom... jer remiziraju sa brazilom a egipat pobijedi doviđenja, ali egipat neće pobijedit usa po meni, baš zato zbog pravila da su odigrali dvije odlične utakmice protiv jakih i onda kad im dođe pak netko ''slabiji'' (tj. slabiji od brazila i italije) onda će se posrat
uglavnom bi italija kao druga išla na španjolsku
a tako talijani i osvajaju trofeje hehehe seru li ga seru provlače se i onda će preko jedne španjolske i u finalu npr. brazila osvojit heheheh, mrš guzičari doma
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #26
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ma kakva Italija... Prva postava treba da budu: Santon, Cassano i Balotelli.. a ne ovi rubentini i bilanisti.. Lippi, duso prodana lopovska.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #27
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ma kakva Italija... Prva postava treba da budu: Santon, Cassano i Balotelli.. a ne ovi rubentini i bilanisti.. Lippi, duso prodana lopovska.
haha a pazi ako se ne proslavi ako ne prođu ni grupu nabijat će mu na nos svašta, od cassana na dalje
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

pao sam na njima, a siguran sam da bi bolje igrali da recimo u napadu igra lucarelli i tipovi poput njega, pravi nepoznati italijani a ne manekeni
vidio si brazila, sve posutano, dinho i takva raja
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #29
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ocekivano s obzirom na prvo kolo gdje su se talijani provukli protiv amerikanaca a egipcani nesretno izgubili od brazila


nista od talijana...staro sporo bezidejno
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2009   #30
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Pa kolko ne igra "poznatih" brazilaca, eto primjer onaj ljevi bek sto je danas igro, i onaj jos jedan skroz crni, zaboravih kako se zove.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic