Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-03-2011   #17851
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Nznm sve,ali sam razumeo da je danas smanjeno sa 50 na 30 mil i da se Leo cuje sa Gansom stalno.I da smo veoma blizu njegovog dovodjenja..
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17852
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pusti ga Mago, vidis da mu je statistika najbitnija (iako gleda golove, a ne asistencije), vidio si da gleda koje je mjesto tim Quaresme i time zakljucuje kakav je igrac .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17853
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Nije prosječan ali nije ni sigurno bolji od Sancheza. Mene zanima samo ako Inter iskešira toliku lovu za Gansa kako ga misle uklopit sa Sneijderom i da li onda misle uopće dovodit krilo ??
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17854
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Lavezzi prosjecan igrac ??? jesil siguran ? ajde malo pogledaj igru Napolia i pogotovo tog Cavania sa Lavezziem i bez Lavezzia...

najbolji primjer su ti 3 utakmice koje je Napoli skoro igro bez njega...

Golovi nisu sve,Lavezzi je glavni i najbolji igrac Napolia.
naravno. vrlo siguran.
Golovi su glavno mjerilo za spica jbg zao mi je(trebala bi bit frizura, znam)
super igrac za napoli, prosjecan igrac za sampiona svijeta.
Pandev,Biabiany,Quaresma,Mancini,Muntari,Burdisso su sve igraci koji mogu
doprinijeti Napoliju i njihovoj igri dok kod nas ne mogu nista.

recimo Pandev ove sezone je imao 8 asistencija i 5 golova,samo par assista manje od lavezzija, ali daleko od toga da je on motor Intera ili slicno(ok dao je 1 jako bitan gol).

zapitaj se zasto je Cavani kupljen ako je lavezzi tako dobar??? kakav je lavezzi bio bez targetmana (tj. napoli) , najbolji igrac prosle sezone = Maggio, desni bek, zaigrao za repku, lavezzi je tkz. igrac za lijepo vrijeme, tj. kada svima ide i on igra dobro, ako treba borba,fight po kisi na -2 niko ga nece vidjeti, tu se Cavani razlikuje, kao i Hulk,Tevez i ostali igraci odluke koji se spominju, mentalno su puno ispred njega.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17855
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

sto ti lupas gluposti lepo ti je reko mago gledaj napoli ove tri utakmice bez lavezzija i samog cavanija gledaj i gledaj sa lavezzijem...dok je lavezzi bio davali su svima po 3-4 ladno cim on ne igra 0-0 jedva 1-0 Cataniu 0-3 od milana itd....
jes da youtube nije merilo igraca al pogledaj sta radi ziv covek
http://www.youtube.com/watch?v=iHtjO...eature=related
a i da ne govorim da vec 3-4 godine igra na istom visokom nivou i da cepa sve zive i bilan i jube i nama je golove uvaljivao.....

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

p.s zamislite krila Lavezzi Sanchez xD
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17856
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pusti ga Mago, vidis da mu je statistika najbitnija (iako gleda golove, a ne asistencije), vidio si da gleda koje je mjesto tim Quaresme i time zakljucuje kakav je igrac .
ne dera najbitniji su youtube klipovi, frizure,bijele kopacke,da je argentinac, 1,73m i da lici na messija,pffffffffffffft
za spica gledam gdje je s golovima, uvijek, losa navika, znam

Q je dosao tamo kao ultra-mega-giga-star (i on i Guti i B tim portugala)
i sta su uradili ???
nista. zvijezde ne trce za loptom,zvijezde ne znaju sta je pressing
Q-a znamo malo duze od juce, bio faca u sportingu prije cristiana,
pa je otisao u farcu pa nestao s mape(konkurencija ubitacna,pritisak),pa dosao u porto opet faca, dosao kod nas (konkurencija ubitacna, pritisak), pa sad u besiktas u pocetku faca, pa kupise jos igraca, konkurencija raste on pada...
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17857
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

al vidi Lavezzi ne igra spica u toj formaciji Napolia,igra dosta povucenije,dosta se vraca i trosi.ne znam kolko si ih gledo al meni je on najbolji igrac Napolia,svaka ozbiljnija akcija dodje po njegovoj strani...

Cavani pola golova ne bi dao da nije Lavezzia (al to je vec sta bi bilo kad bi bilo) i to se pokazalo u 3 utakmice kad je ovaj bio suspendovan.nista protiv Cavania,al on zivi na osnovu Lavezzia i Hamsika.

kad bi biro izmedju Lavezzia i nekog nedokazanog u Serie A to bi uvijek bio Lavezzi.

P.S. dovoljan podatak koliko je dobar i cijenjen u Napulju je i cinjenica da nakon vise od 20 godina zele da vrate Maradoninu 10 i da je daju Lavezziu...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17858
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
sto ti lupas gluposti lepo ti je reko mago gledaj napoli ove tri utakmice bez lavezzija i samog cavanija gledaj i gledaj sa lavezzijem...dok je lavezzi bio davali su svima po 3-4 ladno cim on ne igra 0-0 jedva 1-0 Cataniu 0-3 od milana itd....
jes da youtube nije merilo igraca al pogledaj sta radi ziv covek
http://www.youtube.com/watch?v=iHtjO...eature=related
a i da ne govorim da vec 3-4 godine igra na istom visokom nivou i da cepa sve zive i bilan i jube i nama je golove uvaljivao.....

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

p.s zamislite krila Lavezzi Sanchez xD
ma nek vi ne valjate gluposti
izvini kad je napoli postao Barcelona pa nije bitno protiv koga igraju????
nisam dobio tu obavijest???

valjda ima i do taktike malo i protivnika, nije moguce da je bas sve do
ultra-mega-giga 'bolji od messija' LAVEZZIJA???

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
p.s zamislite krila Lavezzi Sanchez xD
brate na kraju krajeva ne igramo s krilima, ako cemo bacat lovu daj da je
bacimo na tinejdzere koji obecavaju, ne na ove 26 god. vrhunac karijere Napoli, ovo kako napoli igra je incidentalno, u formi ljudi, krenulo ih,
kao sto je wolfsburg imao ludu sezonu, i dortmund sada, pa eto gdje je pola igraca iz w'sburga??? (osim dzeke) a vidjecete i ovi iz dortmunda 2/3 jaka igraca ostalo se slepa
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17859
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Lavezzi nije loš igrač, da dođe kod nas bio bi realno 3. ili 4. špic, pogotovo pored Milita u formi. Nije igrač top klase, ali nije ni loš. U svakom slučaju ako bih birao da se iskešira 30-40mil za Teveza ili ovog džabe, uvijek bih doveo Teveza. A za Q-a, suvišno je govoriti, to je igrač za male ekipe...
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17860
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Nije prosječan ali nije ni sigurno bolji od Sancheza. Mene zanima samo ako Inter iskešira toliku lovu za Gansa kako ga misle uklopit sa Sneijderom i da li onda misle uopće dovodit krilo ??

ovo i mene zivo zanima...jer ako ce doci jedan od Gansa i Sancheza,onda sam uvijek za Sancheza.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17861
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
lepo ti je reko mago gledaj napoli ove tri utakmice bez lavezzija i samog cavanija gledaj i gledaj sa lavezzijem
sa lavezzijem kuci izgubili
8. kolo napoli-milan 1-2
a i sada na strani, bez njega , nista cudno
protiv brescie koja se bori za opstanak i dosla se braniti sa 10 igraca,
nerijeseno, sam cavani na 3 stopera, eeeeh
protiv catanije je cavani fulio i penal, usput

a lavezzi nevidljiv protiv rome u oba susreta(lazem dobio zuti), udina (hat trick di natalea),lazija,protiv nas(ove ga sezone ne dade) ,barija a ni chievo im nikako ne lezi iako je igrao ovaj doticni.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17862
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Kao sto Denci kaze Lavezzi je dobar igrac za Napoli..za Inter nedovoljno dobar..znas kad bi bili konkurenenti Barci,Realu,Chelsea itd sa Lavezziem i slicnim u ekipi..Nikad!!!
Moze i mora Inter puno bolje od Lavezzija..to su igraci da prosire platni spisak u klubu a nikako ne donose novi kvalitet i osvjezenje u ekipi..Hulk,Sanchez..to su igraci koji bi donijeli kvalitet,kad se sjetim da je Inter imao pravo prvookupa Di Marie iz benfike kad je Suazo bio u Benfici a nasi ga prepustili..to je bila *ebena greska!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17863
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Kao sto Denci kaze Lavezzi je dobar igrac za Napoli..za Inter nedovoljno dobar..znas kad bi bili konkurenenti Barci,Realu,Chelsea itd sa Lavezziem i slicnim u ekipi..Nikad!!!
Moze i mora Inter puno bolje od Lavezzija..to su igraci da prosire platni spisak u klubu a nikako ne donose novi kvalitet i osvjezenje u ekipi..Hulk,Sanchez..to su igraci koji bi donijeli kvalitet,kad se sjetim da je Inter imao pravo prvookupa Di Marie iz benfike kad je Suazo bio u Benfici a nasi ga prepustili..to je bila *ebena greska!!


Denchi, no comment - sil siguran da si trebao mene quotirati? Ja gledam klipove i frizure igraca? Dobro, ocajnicki protuargument , cijenim.

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Jos nesto Denchi, po tvojoj statistici, ko bi mogao reci da Q nece uspjeti kod nas ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011   #17864
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post


Denchi, no comment - sil siguran da si trebao mene quotirati? Ja gledam klipove i frizure igraca? Dobro, ocajnicki protuargument , cijenim.

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Jos nesto Denchi, po tvojoj statistici, ko bi mogao reci da Q nece uspjeti kod nas ?
Hulk moze s lavezzijem na ledjima igrat bolje od njega

naravno. posto mu igra nije nesto narocito, ne vidim sta vas je drugo moglo privuci, osim ovih modernih fazona, yt,igrice,manageri, reklame,itd samo pokusavam shvatiti cemu ta zaljubljenost

po statistici, inace mi ne bi trebali gledati nikog u turskoj, odnosno nista ispod 3ceg mjesta
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia

Last edited by DenchiNL; 23-03-2011 at 23:27.
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17865
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Drago mi je sto ima clanova koji me mogu nasmijati, jedan od njih si ti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic